dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 597 ogłoszeń

670 000 zł37,70 m² 17 771,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość mieszkanie położone w zielonej części Sopotu, przy ul. Kraszewskiego 32, w dzielnicy Kamienny Potok. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

659 999 zł64,62 m² 10 213,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: 64,62 m - komfortowa powierzchnia mieszkania, parter - wygoda użytkowania i łatwy dostęp, bliskość plaży - idealna lokalizacja nad morzem, cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł59,27 m² 13 295,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: sopot Brodwino to wyjątkowa dzielnica otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów czy studentów. Otoczenie daje.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł197 m² 11 421,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dom w Mostach koło Gdyni, zaprojektowany z myślą o komforcie, prywatności i estetyce. Wyjątkowy, przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 197m w Mostach, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł359,16 m² 36,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - wysoka jakość zastosowanych materiałów, - nowoczesny design, - duże okna, - ogrzewanie podłogowe, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł126,90 m² 6 122,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), o powierzchni 126,90 m 2 , z ogródkiem oraz garażem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł297 m² 16 801,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 942 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 297 m , wybudowany w 2022 r., położony na rozległej działce 7 942 m (z czego 6 295 m to teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł575 m² 4 678,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Dom w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem | Gdańsk, osowa |.

Szczegóły ogłoszenia

480 320 zł3 002 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichej i spokojnej okolicy, media w drodze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojniczkach. Działka: powierzchnia: 3002m2. Na działkę została.

Szczegóły ogłoszenia

1 445 280 zł12 044 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki rolne o powierzchni łącznie 12044m2, położone w malowniczej miejscowości Jantar, zaledwie około 2km od jednego z wejść na szeroką,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 135 m² 748,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod lasem - Gdynia Chwarzno- wiczlino! lokalizacja: chwarzno-Wiczlino to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku, ale jednocześnie ceniących sobie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł78 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w prestiżowej, kameralnej inwestycji Oliwa Koncept przy ul. Karwieńskiej w Gdańsk. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gdańsk Południe, ul. Olimpijska Komfort i świetna lokalizacja! Przestronne 2 pokoje z ogródkiem! lokalizacja: mieszkanie przy ul. Olimpijskiej to kwintesencja miejskiej wygody. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł16 900 m² 11,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa okazja: 1,7 ha Z własnym lasem I wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł52,30 m² 14 340,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: * 7 minuty pieszo do przystanku komunikacji miejskiej; * 10 minut autem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; * 7 minut autem do Politechniki Gdańskiej; * praktyczny rozkład mieszkania; * Szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

522 500 zł42,98 m² 12 156,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od morza! Szukasz idealnego miejsca do życia lub inwestycji nad.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 008 m² 139,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjnie położone 3 działki w Pasie Nadmorskim, miejscowości Objazda w gminie Ustka. Kompleks 3 działek, każda w kształcie prostokąta o powierzchni od 1008 m do 1033.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł43,52 m² 7 238,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie blisko Słupska parter, 43,52m2, jezierzyce 2 pokoje - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - 2 pokoje o powierzchni 43,52 m kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku zakoniczyn/kowale na ul.Kazimierza Porębskiego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł2 403 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 403 m , położona w malowniczej miejscowości Zła Wieś, w gminie Trąbki Wielkie. Nieruchomość zlokalizowana jest na obrzeżu wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł8 814 m² 124,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko U nas! *** Działka 8700 m2 + 114 m2 działka drogowa, z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Lokalizacja - Subkowy | Idealne połączenie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²227 m² 14 074 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na III piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Pokoje nie są umeblowane - zdjęcie poglądowe przykładowego biura. Każda kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 439 900 zł5 422 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka nad morzem - rowy, gmina ustka. Tylko 1km od morza! Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 823 o powierzchni 5422 m , położona w malowniczej miejscowości nad Bałtykiem -.

Szczegóły ogłoszenia

38 948 zł12 666 m² 3,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk rudniki: 1,26 ha pod Twój Biznes | Port Północny | S7 & A1 | 24/7 tir Szukasz bazy, która wytrzyma tempo Twojego rozwoju? Mamy dla Ciebie teren, na którym logistyka staje się prosta,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 860 m² 85,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie usytuowana działka! Oferuję do sprzedaży pięknie usytuowaną działkę budowlaną w miejscowości Rybaki w gminie Somonino, w powiecie Kartuskim. Działka z widokiem -.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł43,11 m² 10 554,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:282 m²

Kameralna inwestycja w Gdańsku Borkowie Odbiór na marzec/kwiecień 2026! Szukasz komfortowego i taniego mieszkania w Gdańsku w kameralnej okolicy? Mamy coś idealnego dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł40,60 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na sprzedaż - Lębork, ul. Bolesława Krzywoustego | 40,60 m | 3 piętro | Balkon | Piwnica Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Sprawdź naszą najnowszą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł233 m² 7 682,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: urokliwa, sielankowa lokalizacja w pełni urządzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 837 zł81,37 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 81,37 m2 - Pruszcz Gdański | Gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 81,37 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

57,48 zł/m²252,25 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem wynajmu jest lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu. Lokalizacja: lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł50,10 m² 13 153,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 47 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą (2018 r.) w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 878 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom bliźniak z garażem oraz stodołą, usytuowany na dużej działce o powierzchni 4 878 m2, podzielonej na 4 części, gotowe do użytkowania lub sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 000 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne tanie działki W borzestowie na kaszubach 1 km od jeziora Oferuję do sprzedaży przepięknie położoną, tanią działkę w miejscowości Borzestowo. Działka płaska, z cudownym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł750 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Karwia- na sprzedaż dochodowy biznes inwestycyjny w postaci dwóch pensjonatów działających jako ośrodek wypoczynkowo- rekreacyjny. Wolnostojące, bardzo zadbane 2 pensjonaty o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 864 zł62,40 m² 13 860 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Gotowe do odbioru kluczy. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48,10 m² 79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w kameralnej, prestiżowej inwestycji silva Invest Komfort Gdynia Śródmieście/ Wzgórze św. Maksymiliana- wynajem długoterminowy na 12 miesięcy Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 014 m² 172,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks działek położonych w Somoninie! Wieś na Kaszubach, w województwie pomorskim. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty władysławowo chłapowo - nadmorska działka budowlana ok. 450 metrów od zejścia na plażę Świetna propozycja.

 

 

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,33 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 60,33 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł56,60 m² 26 501,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sopot Parkur | 2 pokoje | balkon | hala garażowa Na sprzedaż jasny, dwustronny apartament o powierzchni 56,60 m2, położony na II piętrze kameralnego budynku z windą na cenionym osiedlu Sopocki.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł5 967 m² 427,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka usługowa o powierzchni 5967 m2 znajdująca się w Redzie Pieleszewo, w odległości kilku minut spacerem od przystanków autobusowych i dworca Szybkiej Kolei.