dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdera

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł51 m² 12 775,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przymorze || 50,8 m || 2 pokoje z oddzielną kuchnią ( możliwość zrobienia 3 pokoi ) || 2 piętro z 2 || odświeżenie/remont Mieszkanie : - powierzchnia : 50,8 - liczba pokoi : 2 - rodzaj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Gdynia,pomorskie

5 000 zł77 m² 64,85 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Nowe mieszkanie | Piękny widok | Dla rodziny ***** rozkład pomieszczeń: lokal składa się z: * pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gdynia,pomorskie

899 600 zł67 m² 13 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Stylowe i przestronne mieszkanie z ogrodem | Gdynia Pogórze - prestiżowe osiedle Ogrody Tesoro Zamieszkaj w miejscu, gdzie elegancja spotyka komfort, a każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Piłsudskiego

Rotmanka,pomorskie

1 012 345 zł400 m² 2 530,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:730 m²

Zapraszam na jedyny dzień prezentacji - 23 marca - aby osobiście przekonać się o możliwościach tego domu! dom, który może pracować na ciebie - 400 M2 możliwości Są nieruchomości, które po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł58 m² 12 413,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz świeżo wykończonego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania W cichej okolicy? świetnie trafiłeś! atuty: - nowy budynek oddany do użytku w 2024 roku! - świeżo wykończone, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł62 m² 10 629 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 27.03.2026 r. Od godziny 14:00 do 16:00 Osoby zainteresowane zapraszamy na zapisy telefonicznie lub mailowo. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

6 900 zł140 m² 49,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Takich ofert nie ma wiele! Znakomicie zlokalizowane 6-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni przy ul. Świętojańskiej o powierzchni 140m2. Wejście do mieszkania z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł44 m² 18 275,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Metraż: 43,50 m | Ogródek z tarasem 35,76 m l parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 795 000,00 pln do 1 380 675,00 pln, o powierzchniach od 37,74 m do 69,45 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

6 300 zł76 m² 82,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jelitkowo, zielona nadmorska dzielnica na styku Gdańska i Sopotu, dająca oddech od zgiełku i uciążliwości miasta. W ciągu 5 minut można niespiesznym spacerem znaleźć się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Borkowo

Borkowo,pomorskie

769 000 zł66 m² 11 600,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 66,29 m - Osiedle Nowe Południe, gdańsk ul. Borkowska! Mieszkanie świeżo wykończone czeka na Twoją wizję z pozostałą aranżacją! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe w pasie nadmorskim, na osiedlu Rezydencja Marina. Apartament ten składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni - łazienki - balkonu. Rezydencja Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szyprów

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Szyprów 2 w Gdańsku. Lokalizacja w dzielnicy Żabianka zapewnia doskonałą komunikację z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

685 800 zł41 m² 16 601,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowy apartament | widok Z 6 piętra na zieleń | siłownia | bez pcc | bez prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

719 000 zł59 m² 12 261,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas Nowoczesne, dopracowane w każdym detalu, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,64 m to propozycja dla osób, które cenią estetykę, funkcjonalność i wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Dzierżążno,pomorskie

529 000 zł55 m² 9 686,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Dzierżążnie, blisko Kartuz. Przedstawiamy przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji w Dzierżążnie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

1 499 000 zł519 m² 2 887,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękną, doskonale zachowaną 3-kondygnacyjną kamienicę znajdującą się w świetnej lokalizacji przy ulicy Gimnazjalnej w Starogardzie Gdańskim. Kamienica idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachury

Gdańsk,pomorskie

5 800 zł90 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty przestronne mieszkanie o powierzchni blisko 90 m prywatny ogród od strony wewnętrznego patio bardzo dobry standard i zadbane wnętrze prestiżowe osiedle Garnizon funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł84 m² 13 893,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament z charakterem przestrzeń, komfort i domowa elegancja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84,21 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 066 483 zł95 m² 11 216,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje 95 m balkon 7,07 m 2. piętro termin wydania 1 kwartał 2027 stan deweloperski Cena brutto: 1.066.5oo zł OSIEDLE i APARTAMENT Nowoczesne, samowystarczalne osiedle w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Gdańsk,pomorskie

1 375 000 zł75 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Luksusowy apartament 75 m W sercu gdańskiego starego miasta | po generalnym remoncie | widok na zabytki | potencjał inwestycyjny mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowy, 75-metrowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł1 950 m² 1 025,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na Wyspie Sobieszewskiej (gdańsk) - Świbno. Na sprzedaż 2 działki sąsiadujące obok Siebie 980 oraz 970 m2. Cena każdej z nich to 1 mln zł, możesz kupić jedną lub dwie działki. Karta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

6 300 zł60 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: piękny apartament w kameralnym zaciszuwygodna przestrzeńwidok na zieleń Apartament: 2 pokoje, 60 mkw.Odrębna kuchniaWygodna, duża łazienkaDuży balkon z widokiem bezpośrednim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Letniskowa

Borzechowo,pomorskie

1 000 050 zł6 251 m² 159,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna nad jeziorem | Borzechowo | mpzp | 100 m od linii brzegowej Unikalna oferta inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji wypoczynkowych na Kociewiu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

1 750 000 zł95 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja Premium w sercu Gdyni gotowy, działający biznes z wysoką rentownością Wyjątkowy apartament inwestycyjny o powierzchni 95 m , położony przy ul. Abrahama w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

1 220 737 zł71 m² 17 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! | 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł65 m² 14 706,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem na prestiżowym osiedlu Alfa Park 3 w Gdańsku. Na sprzedaż oferuję przestronne i komfortowe mieszkanie, położone na parterze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 035 000 zł82 m² 12 583,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle & apartament Nowoczesne, komfortowe, zaprojektowane na samowystarczalne osiedle z myślą o współczesnym stylu życia. Łączy funkcjonalność z wysoką estetyką i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pogodna

Bolszewo,pomorskie

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie szeregowej (narożny) o powierzchni 90 m2, usytuowany na działce 500 m2, zlokalizowany w centrum Bolszewa, przy ulicy Pogodnej w gminie Wejherowo, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

44,64 zł/m²112 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro położone w centrum Gdyni, idealne pod kancelarię, gabinety lekarskie czy siedzibę firmy. Możliwość parkowania W podwórzu, jednak liczba miejsc jest bardzo ograniczona! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jeziorna

Kartuzy,pomorskie

469 000 zł83 m² 5 650,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kartuskim w mieście Kartuzy. Mieszkanie dwupoziomowe w kamienicy z widokiem na jezioro. Mieszkanie o powierzchni 83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: -Tereny zielone i łatwość dojazdu do ważnych tras komunikacyjnych - dojazd do centrum Gdańska 16 minut -widok na panoramę miasta i Port Gdański -ponadstandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubiatowo

Lubiatowo,pomorskie

2 250 000 zł693 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Najważniejsze atuty: położenie w pobliżu morza i lasufunkcjonalny układ z podziałem na części nieruchomości umożliwiające stałe zamieszkanie jak i wynajemdziałka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubowidzka

Gdańsk,pomorskie

925 090 zł92 m² 10 003,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Ekskluzywny Dom w Gdańsku - Inwestycja w Klasycznym Rodzinnym Formacie Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia przestronnego, nowoczesnego domu miejskiego o powierzchni 92,48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł71 m² 16 911,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Funkcjonalne mieszkanie - suchanino Suchanino | Widok na zieleń | Cicha okolica ***** rozkład I standard: mieszkanie o powierzchni 70,9 m , położone na 3 piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

1 200 000 zł325 m² 3 692,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż budynek usługowy znajdujący się w miejscowości Dębogórze Wybudowanie. Miejscowość położona blisko blisko całej infrastruktury miejskiej oraz kluczowych szlaków komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

26,63 zł/m²800 m² 21 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Otwórz swoją firmę w dobrze skomunikowanym miejscu! Oferowany lokal znajduje się na parterze nowoczesnego, mieszkalno - usługowego budynku przy jednej z głównych ulic Rumi, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wójta Radtkego

Gdynia,pomorskie

119 000 zł16 m² 7 531,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: garaż położony jest przy ulicy Wójta Radtkego, w samym sercu Gdyni. W pobliżu znajduje się wszystko, co niezbędne do codziennego, wygodnego życia - rozbudowane zaplecze handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu apartament: apartament o powierzchni 71 m2 składa się z sypialni, oddzielnego pokoju oraz pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

519 000 zł41 m² 12 649,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi, dzielnica Janowo. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Tomaszewo

Tomaszewo,pomorskie

4 250 000 zł505 m² 8 410,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:72 600 m²

Prezentujemy wyjątkową i unikalną rezydencję w Tomaszewie - wsi kociewskiej, położonej w woj. pomorskim, niecałe 50 km od Gdańska (okolica Starogardu Gdańskiego, zblewa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij