dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, świetnie zaprojetowany dom W urokliwej okolicy Kłodawa | Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja | Dom w stanie surowym | Cicha i spokojna okolica | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Kościerzyna,pomorskie

509 000 zł41 m² 12 420,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie, zaprojektowane z myślą o komforcie - gotowe do zamieszkania prowizja 0% dla kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 261 000 zł144 m² 8 756,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferta Sprzedaży - Komfortowe Mieszkanie z Poddaszem i Garażem | Kosakowo, ul. Kminkowa mieszkanie Na sprzedaż przestronne, pięknie utrzymane mieszkanie położone w Kosakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 27 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Wałowej- w samym sercu Starego Miasta! mieszkanie: przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

1 750 zł15 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 15 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Chmieleniec

Chmieleniec,pomorskie

329 000 zł2 190 m² 150,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni niemal 2200 m2, w miejscowości Chmieleniec, gmina Łęczyce. Działki przeznaczone jest pod budowę mieszkaniową, jednorodzinną wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

48,07 zł/m²146 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam Państwu do zaoferowania świeżo wyremontowany lokal biurowy (6 pomieszczeń biurowych) mieszczący się w samym centrum Gdyni w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

474 000 zł62 m² 7 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyobraź sobie mieszkanie w centrum miasta, do którego wracasz z przyjemnością - jasne, przestronne i zaprojektowane tak, by każdy domownik miał swoją strefę komfortu. Właśnie taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

524 509 zł34 m² 15 314,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Kawalerka z prywatnym ogródkiem na parterze to nie tylko atrakcyjny produkt mieszkaniowy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bieszczadzka

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł167 m² 8 372,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 167,1 m , położony w spokojnej i zielonej części Gdańska - Ujeścisko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Gdynia,pomorskie

2 200 zł27 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu! Przedmiotem oferty jest wynajem przytulnej kawalerki położonej w pasie nadmorskim w Gdyni. Osiedle tuż przy Gdyńskim bulwarze. Duży pokój z sofą, stołem jadalnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

9 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac na wynajem 1000 m2 gdańsk - letnica Oferta dotyczy wynajmu Placu znajdującego się na terenie obiektu w Gdańsku Letnicy. Plac znajduje się na terenie zamkniętym i strzeżonym. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołłątaja

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł52 m² 18 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Kołłątaja - 2 pokoje z prywatnym ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w kameralnym budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Starogardzka

Czersk,pomorskie

1 375 050 zł9 167 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Czersku, która oferuje to, co w biznesie najcenniejsze: wybór i zminimalizowane ryzyko. Zapomnij o wielomiesięcznym, niepewnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chrzanowo

Chrzanowo,pomorskie

300 000 zł10 400 m² 28,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja! Działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym. Ta wyjątkowa działka jest idealna na inwestycję, znajduje się w cichej, spokojnej okolicy otoczonej lasami i jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

595 000 zł53 m² 11 205,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z księgą wieczystą trzy pokoje, dwustronna ekspozycja, duży balkon gdynia chylonia - świetnie skomunikowana część miasta Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł60 m² 12 154,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,06 m , położone przy ul. Klonowej w Gdańsku Wrzeszczu. To propozycja dla osób, które chcą połączyć wygodę życia w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

2 317 710 zł101 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia w wysokim standardzie pod klucz Nowoczesna Inwestycja || 1 piętro z 5 || Hala Garażowa || Komórka Lokatorska Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Barkocin

Barkocin,pomorskie

387 450 zł51 m² 7 597,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:228 m²

Oferujemy do sprzedaży kompleks 4 domków w zabudowie bliźniaczej. Projekt Kaszubska Osada to nie tylko doskonała i sprawdzona inwestycja ale także wyjątkowe i sprawdzone miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Trembeckiego

Bytów,pomorskie

749 000 zł122 m² 6 149,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Rezerwacja Dom szeregowy z lokalem użytkowym | 121,8 m + duża piwnica | Bytów, ul. Trembeckiego Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z lokalem użytkowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

699 000 zł48 m² 14 614,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam serdecznie do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego, kameralnego, urządzonego ze smakiem, nowego mieszkania na ulicy Wyżynnej w Rumi! Atuty nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

2 100 zł30 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania - Rotmanka, ul. Zaczarowana Szczegóły mieszkania: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30,5 m , usytuowana na parterze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Elbląska

Gdańsk,pomorskie

25 zł/m²1 200 m² 29 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem Hala magazynowa 1200 m z placem około 500 m2 rok budowy 2015, hala ma wymiary 60 m x 20 m i wysokość w świetle 5,61 (okap), w kaletnicy 6,97 m, hala posiada bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie doskonale zlokalizowane na kameralnym osiedlu w pasie nadmorskim, 10 min. spacerem do morza. Wokół zielone tereny parku Reagana, ścieżki rowerowe i place zabaw. Wokół wiele terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczodrowo

Szczodrowo,pomorskie

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka nr 702/41 (b41 na załączonym zdjęciu) o powierzchni 1000m2-Szczodrowo, gmina Skarszewy, osada Wzgórza Kaszubskie- kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

949 000 zł113 m² 8 415,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

W rytmie natury, w stylu Nowoczesnym Twoje miejsce między miastem a naturą. Nowoczesne domy z prywatnymi ogrodami tuż przy granicy Gdańska. Lokalizacja: ul. Zaczarowana, rotmanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Widokowa

Domatowo,pomorskie

134 000 zł954 m² 140,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana nr 146/45 o powierzchni 954 m , położona w Domatowie (gmina Puck). Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, kaszubskiej okolicy, około 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

737 406 zł51 m² 14 413,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja - Gdańsk Morena Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury Tu nowoczesna architektura spotyka się z funkcjonalnością, a codzienne życie staje się po prostu wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pomorska

Skórcz,pomorskie

800 000 zł800 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 974 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! skórcz, ul. Pomorska Jeśli szukasz nieruchomości dla swojej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Karczma,pomorskie

590 400 zł79 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy Osiedle Ostoja, nowa Karczma. Przedmiotem oferty są funkcjonalne i komfortowe mieszkania na Osiedlu Ostoja przy ul. Szkolnej w Nowej Karczmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Miłosza

Gdynia,pomorskie

2 290 000 zł102 m² 22 495,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

101,8 m || 3 pokoje || 3 piętro z 3 || możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne inne lokale || Odbiory 3 kwartał 2026 Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż podobne nieruchomości - również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

848 347 zł77 m² 10 979 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Postaw na komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni. Powierzchnia: 66.75m2 1. Salon z aneksem kuchennym - 21.60m2 2. Przedpokój - 10.0m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Chwaszczyno,pomorskie

490 000 zł857 m² 571,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Media i kanalizacja w bramie. Działka budowlana o powierzchni 857m uzbrojona. Przedmiotem sprzedaży jest działka nr. 238/13 (zaznaczona w kółku na załączonym zdjęciu) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Kartuzy,pomorskie

735 000 zł58 m² 12 672,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 i 4 pokojowe mieszkanie w sercu Kartuz z własnym miejscem postojowym naziemnym w cenie! Jeśli marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, a jednocześnie cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 580 000 zł350 m² 4 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni - Pogórzu Górnym. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

555 000 zł52 m² 10 673,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Możliwość zakupu przez obcokrajowców Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Obłuże, przy ulicy płk. Stanisława Dąbka. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Water Lane, w bezpośrednim sąsiedztwie mariny, motławy oraz Starego Miasta. Położenie lokalu gwarantuje ciszę. Łączna powierzchnia lokalu to 53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Słupsk,pomorskie

419 000 zł80 m² 5 270,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Oferuje na sprzedaz mieszkanie 3 pokojowe + spizarnia (79.5 m2)w centrum Słupska przy ul Krasińskiego .Mieszkanie dwustronne ,po remoncie, ogrzewanie gazowe (nowy piec gazowy) Do mieszkania przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

329 000 zł28 m² 11 877,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 27,7 m2, położone na 1 piętrze w budynku z 2003 roku. Lokal znajduje się na terenie zamkniętego osiedla, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł54 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w Gdańsku w pasie nadmorskim, w atrakcyjnej dzielnicy Przymorze. Lokalizacja Przymorze-ta dzielnica posiada w otoczeniu wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Góreckiego

Gdańsk,pomorskie

43,17 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko w biurze Gaudium. Nie wszystkie nasze oferty publikowane są na portalach. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Do wynajęcia lokal użytkowy.