dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 792 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Spacerowa

Lubowidz,pomorskie

249 000 zł130 m² 1 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:639 m²

Dom / obiekt letniskowy w stanie surowym zamkniętym - Lubowidz, gmina Nowa Wieś Lęborska - wynagrodzenie biura w całości pokrywa sprzedający Lider Nieruchomości i Finanse oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łeba

Łeba,pomorskie

649 000 zł43 m² 15 170,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe Mieszkania w Łebie - Nad Ujściem Kameralna inwestycja 650 m od plaży | Gotowe do odbioru | Centrum miasta Tylko w ofercie Lider Nieruchomości i Finanse - wyłączny partner.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czarnówko

Czarnówko,pomorskie

1 128 965 zł12 685 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks Działek w Czarnówku - Inwestycja dla Deweloperów i Inwestorów w Nieruchomości Inwestowanie w nieruchomości gruntowe to jedna z najbezpieczniejszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łeba

Łeba,pomorskie

579 000 zł34 m² 16 895,20 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kanin

Kanin,pomorskie

770 000 zł149 m² 5 167,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Stylowy dom w Kaninie, gmina Nowa Wieś Lęborska - komfort, natura i doskonała lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bałtycka

Łeba,pomorskie

1 250 000 zł237 m² 5 274,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom z apartamentami na sprzedaż w Łebie - ul. Bałtycka Szukasz inwestycji nad morzem? Przedstawiamy wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z apartamentami na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiązowa

Rumia,pomorskie

499 000 zł658 m² 758,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 658 m2 w Rumi przy ulicy Wiązowej. Działka posiada dostęp do drogi publicznej ul. Wiązowej. Wjazd od północy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Jesteś studentem, który ceni sobie niskie koszty utrzymania i bycie w samym centrum wydarzeń? A może człowiekiem z żyłką przedsiębiorczości pragnącym zarabiać na wynajmie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

1 782 262 zł137 m² 12 975,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Gotowy, nowoczesny dom szeregowy - Komfort i spokój w sercu Gdańska - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do rozmów o warunkach zakupu tej wyjątkowej nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie położone w prężnie rozwijającej się części miasta. Blisko do przystanku autobusowego, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Lublewo Gdańskie,pomorskie

850 000 zł97 m² 8 722,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej - Lublewo Gdańskie Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Barkoczyn

Nowy Barkoczyn,pomorskie

779 000 zł219 m² 3 558,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Zaledwie 200 metrów od jeziora, w malowniczym Nowym Barkoczynie, prezentujemy na sprzedaż komfortowy, zadbany dom o powierzchni całkowitej 219 m , usytuowany na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pogórze

Pogórze,pomorskie

555 000 zł43 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z balkonem położone na 3, ostatnim piętrze w inwestycji "na Fali". Lokal mieszkalny środkowy, okna od strony wschodniej. Dodatkowo miejsce naziemne parkingowe wraz z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

1 070 000 zł78 m² 13 693,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy z ogródkiem | Gdynia Redłowo | ul. Powstania Styczniowego Parter | 70,6 m + ogródek 127 m | Osiedle Kępa Redłowska | 2 niezależne wejścia Na sprzedaż atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

339 000 zł32 m² 10 459,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 32,41 m2. Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie o powierzchni 30,80 m , idealne wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Gdyni- kamienna Góra. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie 2 pokoi znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem Okazjonalny. Falowiec Dwupokojowe mieszkanie położone na gdańskim Przymorzu nieopodal parku Regana, piaszczystej plaży oraz morza. Miejsce doskonale skomunikowane dzięki rozwiniętej sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł56 m² 12 303,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 56 m z widokiem na morze Gdańsk Morena, ul. Wileńska Na sprzedaż oferowane jest jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bohaterów Kaszubskich

Władysławowo,pomorskie

1 400 000 zł3 000 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3000 m , położona we Władysławowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoki Puckiej, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

2 300 000 zł94 m² 24 598,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży prestiżowego apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku. Lokalizacja w Sercu Gdańska przy Motławie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

329 000 zł17 m² 19 700,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Gdynia, witomino, 16,70m + 0,82m pomieszczenie przynależne na piętrze. Stan prawny: pełna własność. W sprzedaży kawalerka po remoncie. Gotowe do wprowadzenia. Układ: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stanisławie

Stanisławie,pomorskie

476 560 zł61 m² 7 790,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 61,17 m2 w Stanisławiu, koło Tczewa :dla kogo?: -Dla singla, młodej pary, uczniów, niewielkiej rodziny. Osób które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 750 zł52 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 w inwestycji altus Gdynia Redłowo. Atuty: - duży taras; - świeżo po remoncie; - bezpłatne miejsce parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

50,76 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 19,70 m2 znajdujące się na 2 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Karwia,pomorskie

199 000 zł432 m² 460,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w Karwii o powierzchni 432 mkw - 300 metrów od plaży - w pierwszej lini od Czarnej Wody - zjazd z ulicy Plażowej - dojazd do działki drogą wewnętrzną, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

1 300 000 zł4 200 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalksztajnów

Gdynia,pomorskie

2 200 zł41 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania dwu pokojowego położonego na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Gdyni. Całkowicie urządzone i umeblowane mieszkanie. Słoneczny pokój, drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Wazów

Człuchów,pomorskie

515 500 zł77 m² 6 671,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy - świetna inwestycja w sercu Człuchowa! Ofert tylko w naszym biurze! Oferujemy przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 77 m zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

565 000 zł48 m² 11 649,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. W okolicy dostępne są sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Rumia

Rumia,pomorskie

29,79 zł/m²94 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia w znakomitej lokalizacji Rumi. Powierzchnia 94m2 - 2800zł/mc netto lub 188m2- 5600zł/mc netto. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne. Istnieje możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł56 m² 9 231,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wstęp: bezczynszowe trzypokojowe mieszkanie z osobnym wejściem Atuty nieruchomości: -Komunikacja miejska -spokojna okolica -własne wejście -stan deweloperski - możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błękitna

Jankowo Gdańskie,pomorskie

1 049 000 zł191 m² 5 502,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w trakcie realizacji - domy w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Jankowo przy ul. Błękitnej. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Paderewskiego w Pogórzu, osiedle Beauforta Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

779 000 zł59 m² 13 203,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne, klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie położone na bardzo lubianym osiedlu Wiczlino-Ogród w Gdyni. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, blisko natury, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nad Gizdepką

Osłonino,pomorskie

549 500 zł1 039 m² 528,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu działkę w Osłoninie przy ul. Nad Gizdepką. Działka ma powierzchnię 1019 m2, wymiary 31,08m x 29,76m. Przeznaczenie i charakterystyka terenu: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamienica Szlachecka

Kamienica Szlachecka,pomorskie

350 000 zł147 m² 2 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu dom w stanie surowym otwartym! Budynek położony jest w gminie Stężyca, w miejscowości Kamienica Szlachecka. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Gdańsk,pomorskie

1 580 000 zł44 m² 36 130,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament Z ogrodem W ekskluzywnej inwestycji przy plaży W jelitkowie Funkcjonalne wnętrze | Portier | Ochrona | Siłownia | Fitness | Strefa spa | Sala klubowo-bilardowa | Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płowce

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł57 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie bez czynszu - ul. Płowce 42 Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Płowce 42. To idealna propozycja dla jednej osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pensjonatowa

Rowy,pomorskie

852 295 zł46 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: 50 m od morza i plażymożliwość wykończenia pod kluczprestiżowa lokalizacja nad Bałtykiem - idealna dla osób ceniących bliskość morza i naturybliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

910 000 zł66 m² 13 851 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z dużym ogrodem - Wiszące Ogrody, gdańsk. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 048 960 zł66 m² 16 012,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: przedmiotem sprzedaży jest Apartament na parterze. Mieszkanie o wymiarach 65,51 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, sypialni II,.