dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł46 m² 18 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie, nowoczesne osiedle - idealne miejsce do życia w Gdańsku Letnicy! Oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,54 m , położone w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Egiertowo,pomorskie

851 000 zł114 m² 7 464,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Komfortowy dom na Kaszubach, duży ogród, słoneczny taras, ogrzewanie podłogowe. Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny wybudowany w konstrukcji drewnianej, niepodpiwniczony, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Warsztat z garażem, ul. Szkolna

Szemud,pomorskie

999 000 zł419 m² 2 384,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz warsztatu z przestrzenią mieszkalną w okolicy trasy S6? A może chciałbyś otworzyć własną działalność i połączyć dwa w jednym? Na sprzedaż budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

779 000 zł95 m² 8 225,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,7 m przy ulicy Beniowskiego. Umiejscowione na 3 piętrze, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobieli

Gdańsk,pomorskie

1 470 755 zł79 m² 18 697,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w kameralnej inwestycji, składającej się z dwóch budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pierwoszyno,pomorskie

1 880 000 zł484 m² 3 884,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż dom wielofunkcyjny w miejscowości Pierwoszyno. Na sprzedaż niestandardowy dom wolnostojący dający ogromne możliwości, może to być miejsce do życia dla rodziny wielopokoleniowej, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

3 843 000 zł286 m² 13 437,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:413 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartamentowiec podzielony na dwa niezależne mieszkania, usytuowany w Gdyni Chwarznie przy ul. Artemidy. Budynek Budynek w którym wyodrębniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Akacjowa

Włynkówko,pomorskie

1 500 000 zł1 353 m² 1 108,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Syndyk masy upadłości techal spółki z ograniczoną odpowiedzialnością informuje o sprzedaży z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej, niezabudowanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymanowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 288 029 zł76 m² 16 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty premium, idealne do zamieszkania i inwestycji. Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemowa

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł63 m² 9 825,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie: na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańsk - dzielnicy Orunia Górna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 355 655 zł41 m² 32 690 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

499 000 zł56 m² 8 875,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe z własnym balkonem oraz miejscem postojowym. Mieszkanie bezczynszowe. Nieruchomość do własnej aranżacji. Sprzedaż bez podatku pcc oraz prowizji. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

409 000 zł42 m² 9 664 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*2 pokoje I oddzielna kuchnia *pierwsze piętro *wydanie natychmiastowe *doskonała lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdyni przy ul. Gniewskiej. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

668 000 zł58 m² 11 465,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł63 m² 10 236,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,4 m2, mieszczące w budynku usytuowanym na Gdańskim Chełmie. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

740 950 zł36 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezposrednio od dewelopera. Bak podatku pcc I prowizji. W środku Gdańska, na granicy Parku Millenium Gdańska, w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, powstaje unikalna inwestycja. Unikalna ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

649 000 zł39 m² 16 813,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność - dostępna jedynie W naszym biurze! Nietuzinkowy, trzypokojowy apartament (39m2) z dwoma tarasami położony na pierwszym piętrze nowego budynku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

587 000 zł52 m² 11 288,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Tylko U nas! mieszkanie | 2 pokoje | spółdzielcze-własnościowe | 5 minut do skm | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

487 221 zł26 m² 18 553,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Metraż: 26,26 m | 1 pokój | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2028 Na sprzedaż kompaktowy apartament inwestycyjny zlokalizowany w prestiżowej, centralnej części miasta, w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

494 300 zł28 m² 17 515,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Metraż: 28,22 m | 1 pokój | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2028 Lokale w cenach od 487 220,97 pln do 1 017 702,01 pln brutto, o powierzchniach od 26,26 m do 47,46 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Rokitki,pomorskie

309 000 zł37 m² 8 451,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 36,56 m | 2 pokoje | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2027 Lokale w cenach od 309 000,00 pln do 608 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 35,26 m do 68,29 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

372 060 zł34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera! brak podatku pcc I prowizji! To osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stężyca

Stężyca,pomorskie

1 390 000 zł150 m² 9 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży piękny dom o powierzchni użytkowej 150m2 z widokiem na jezioro Stężyckie. Działka 800m2, ogrzewanie nowoczesnym kotłem na pelet z podajnikiem. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Malbork,pomorskie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Została podpisana umowa przedwstępna Oferujemy funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zadbanej kamienicy po renowacji w 2012 roku, idealne dla osób, które cenią solidne budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł31 m² 27 475,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament z dostępem do strefy spa | Waterlane Island | Gdańsk, ul. Chmielna 63na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament w prestiżowej inwestycji Waterlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

1 155 000 zł44 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Unikatowe mieszkanie 43,7 m nowoczesny design, ogród, wysoki standard Prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , które łączy w sobie nowoczesny styl, elegancję oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

582 000 zł38 m² 15 344 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis Na sprzedaż 2 pokoje w świetnej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny zakup u zaufanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł50 m² 12 085 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,65 m , położone w dzielnicy Jasień w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

520 000 zł43 m² 11 970,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż mieszkanie z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Reda,pomorskie

485 000 zł51 m² 9 537,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Zakup bez prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

712 000 zł90 m² 7 874,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie poranki pełne światła wpadającego przez duże okna, aromat świeżo parzonej kawy w aneksie kuchennym i przestrzeń, w której każdy znajdzie swoje miejsce. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Gdynia,pomorskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - przestronne 2 pokoje, gdynia. Położone na 3 piętrze w budynku z windą (14p.). Nowe budownictwo, witawa, gdynia Witomino, ul. Niska 1a. Balkon, piwnica i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 436 453 zł71 m² 20 243,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja - Górny Sopot Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie nowoczesna architektura łączy się z naturą i spokojem. Kameralna inwestycja położona w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podjazy

Podjazy,pomorskie

334 900 zł4 803 m² 69,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka W miejscowości podjazy Z widokiem na jezioro opis: przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Podjazy gmina Sulęczyno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wendy

Gdynia,pomorskie

713 496 zł42 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja 5 budynków o miejskim charakterze. To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni. To przestrzeń stanowiąca otwarty horyzont na morze możliwości oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Mosty,pomorskie

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

- - na sprzedaż komfortowy, przestronny i w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, nadmorskiej miejscowości Mosty, zaledwie kilkanaście minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.