dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie od zachodu w nowym budynku. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Subisława

Rumia,pomorskie

985 000 zł90 m² 10 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rumia - na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z komórka lokatorska i miejscem w hali garażowej. Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

754 000 zł53 m² 14 205 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Połączenie spokojnej okolicy z bliskością atrakcji Starego Miasta. Nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia z windą i halą garażową. Na parterze budynku lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

699 991 zł56 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja - Gdańsk Morena Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury Tu nowoczesna architektura spotyka się z funkcjonalnością, a codzienne życie staje się po prostu wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

407 000 zł42 m² 9 576,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 42,5 m w centrum Pruszcza Gdańskiego - ul. Tysiąclecia 4 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 42,5 m , położonego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Do Morza

Mechelinki,pomorskie

1 500 000 zł84 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I widokiem na morze 700 m od plaży | Widok na morze | Dwa poziomy | Taras na dachu | Wysoki standard wykończenia | Zewnętrzne miejsce parkingowe Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

1 999 000 zł5 182 m² 385,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tartak na sprzedaż - Sulęczyno | Atrakcyjna lokalizacja i duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa położona w miejscowości Sulęczyno, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł40 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje na os. " letnica". Mieszkanie wykończone i kompletnie wyposażone i zaaranżowane w przytulnym i domowym stylu. Cechy: - komfortowy budynek z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tucholska

Gdynia,pomorskie

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 63 m z możliwością adaptacji poddasza - ul. Tucholska, gdynia. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pierwoszyno,pomorskie

1 880 000 zł484 m² 3 884,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż dom wielofunkcyjny w miejscowości Pierwoszyno. Na sprzedaż niestandardowy dom wolnostojący dający ogromne możliwości, może to być miejsce do życia dla rodziny wielopokoleniowej, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Układ mieszkania został zaprojektowany z myślą o wygodzie i maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni: - jasny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - osobna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 750 zł46 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Marina Primore w Gdańsku. W pobliżu plaża oraz wiele terenów rekreacyjnych w Parku Regana. Budynek ogrodzony. Apartament o powierzchni 46 m2 Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz Na wynajem oferujemy nowy apartament w prestiżowej inwestycji Chlebova w Gdańskim Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na ul. Stępkarskiej 7, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

2 690 zł42 m² 64,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, urządzone w nowoczesnym stylu, dwupokojowe mieszkanie, w Gdańsku, przy ulicy Jagiełły. Położone jest na III piętrze w bloku z windą, wybudowanym w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Lębork,pomorskie

299 990 zł80 m² 3 749,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis nieruchomości Mieszkanie w stanie do remontu prezentowane zdjęcia przedstawiają wizualizacje oraz gotowy projekt aranżacji wnętrza. Najważniejsze atuty: zadbana, odnowiona kamienica dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł67 m² 9 434,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Gdańsk, ul. Michała Ogińskiego Możliwy zakup w programie Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy (kredyt bez wkładu własnego). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Łosino,pomorskie

629 000 zł129 m² 4 875,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

! przedstawiamy Państwu atrakcyjną inwestycje nova bukova w Łosinie! dom gotowy do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą. Dom zlokalizowany jest w Łosinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku. Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł32 m² 14 502,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji dla osób ceniących spokój i komfort, a jednocześnie chcących mieć pełną infrastrukturę w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

639 900 zł43 m² 14 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spacerem do Uniwersytetu Gdańskiego i Olivia Business Centre - atrakcyjne mieszkanie dla studentów i osób pracujących w mieście. Lokalizacja: przymorze Małe to topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w sercu Wrzeszcza ul. Lilli Wenedy, gdańsk Marzysz o przytulnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Do Strumyka

Tokary,pomorskie

569 000 zł100 m² 5 679 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 m²

Przedstawiam Państwu osiedle Tokary Park, które składa się aktualnie z 24 bliźniaków. Lokalizacja: okolica Tokar słynie z pięknych lasów i jezior, które sprzyjają rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kwiatowa

Kowale,pomorskie

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

DO sprzedania dom parterowy do remontu na dużej działce - gdańsk, kowale! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Kowalach w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Okolica jest spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o pow 39 m2 z osobną kuchnią w Gdyni Układ pomieszczeń: - duży, ustawny pokój z wyjściem na balkon - przestronna kuchnia z jadalnią - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

532 000 zł54 m² 9 906,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz ciszy, spokoju, przyrody i wspaniałych sąsiadów, to dobrze trafiłeś. Idealne mieszkanie dla rodziny, pary, singla lub na inwestycję. Ta nieruchomość wystawiona na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona na 3. piętrze w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku na osiedlu Nowa Letnica, przy ul. Starowiejskiej 62a. Kawalerka o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł65 m² 7 730 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

To dom z ogródkiem i prywatnym miejscem postojowym w cenie mieszkania - duża wartość przy takim budżecie. Cicha i zielona okolica wciąż dobrze skomunikowana z miastem - dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł40 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na parterze z prywatnym ogródkiem, idealne dla osób ceniących komfort i bezpośredni kontakt z zielenią. Lokal o powierzchni 40 m posiada ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł49 m² 11 338,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie prywatne, pośrednikom dziękujemy Parametry - całkowita powierzchnia wynosi 49,3m2 w tym 3,1m2 komórki lokatorskiej (piwnica) - jasne i przestronne dzięki dużej ilości okien oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Gdynia,pomorskie

1 850 000 zł99 m² 18 611,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż Apartament z duszą w sercu Kamiennej Góry | Gdynia, ul. Sienkiewicza Polecamy wyjątkowy apartament o powierzchni 99,4 m2, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Wejherowska

Reda,pomorskie

22,86 zł/m²350 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 350m2 znajdujący się w przemysłowej dzielnicy Redy, tuż przy głównej ulicy Wejherowskiej. Nieruchomość przystosowana pod warsztat samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kępice,pomorskie

149 000 zł1 162 m² 128,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Cię na wymarzoną działkę 250m od jeziora. Otoczona jest pięknymi lasami, blisko jeziora oraz jedynie godzinę jazdy nad morze. Warunki zabudowy? Tak, jednorodzinne budownictwo. Pozwala to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zauchy

Słupsk,pomorskie

760 000 zł66 m² 11 524 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie W segmencie narożnym! * 4 pokoje * duży, narożny ogród i zadaszony taras * murowany budynek gospodarczy Słupsk ul. Andrzeja Zauchy, osiedle Quadra Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

593 383 zł58 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,61 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w windę. Lokal posiada ekspozycję południowo-wschodnią, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Gdańsk,pomorskie

799 999 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza - miejsce, w którym chce się zostać na dłużej. Są mieszkania, do których się wchodzi i są takie, z których nie chce się wychodzić. To.