dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 787 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 787 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

1 300 000 zł142 m² 9 154,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom w wysokim standardzie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej części Straszyna, tuż pod Gdańskiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bojano

Bojano,pomorskie

1 650 000 zł125 m² 13 207,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni użytkowej ok. 124,93 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy Bojana, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dom to zaledwie roczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kościerzyna,pomorskie

360 000 zł74 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w kamienicy, w samym sercu Kościerzyny. To idealna propozycja dla osób ceniących klimatyczne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielonki,pomorskie

145 000 zł39 m² 3 680,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta Na sprzedaż ustawne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39,4 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 2-piętrowego bloku w miejscowości Zielonki. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleckiego

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł54 m² 11 671 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne, dwustronne i wyjątkowo przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.98m , położone w spokojnej, a jednocześnie doskonale rozwiniętej dzielnicy Orunia Górna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Modrzewiowa

Glincz,pomorskie

220 000 zł1 007 m² 218,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu lasu szybki dojazd do Trójmiasta lokalizacja Działka położona jest w Glinczu, spokojnej miejscowości bezpośrednio sąsiadującej z Żukowem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł47 m² 17 872,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie blisko morza - Gdańsk Letnica, ul. Starowiejska Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, położone w nowym budownictwie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty są przytulne 2 pokoje o powierzchni 40m2, położona na parterze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Oksywiu W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł36 m² 97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się w samym centrum przymorza niedaleko centrum biznesowego. Urządzony w pełni nowocześnie i praktycznie. Dodatkowym atutem jest ogródek dający najmującym dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł39 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w Gdańsku przy ulicy Traugutta 27 Świetna lokalizacja- tuż obok zielony piękny park, nieopodal ulicy Grunwaldzkiej- blisko biura, kliniki, politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Starogard Gdański,pomorskie

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem i piwnicą Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 49m z balkonem oraz piwnicą gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 150 001 zł68 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy na sprzedaż komfortowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone w doskonałej lokalizacji - przy Alei Niepodległości w Sopocie, nieopodal słynnego deptaka Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

338 760 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 3 Maja

Kartuzy,pomorskie

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przytulne 4 pokoje w centrum Kartuz z widokiem na park oraz jezioro Karczemne. Mieszkanie przeszło generalny remont. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt agd nowej generacji. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

749 000 zł59 m² 12 630,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

| 3 pokoje | miejsce postojowe W cenie | wyposażone | parter | gdynia fikakowo | wielki kack Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone w cichej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krótka

Zdrada,pomorskie

479 000 zł83 m² 5 769 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy, które jest w pełni umeblowane i wyposażone. Szukasz miejsca, w którym po pracy odpoczniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

547 000 zł49 m² 11 057,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,47 m idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny z dziećmi, jak i jako inwestycja na wynajem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobrzewino,pomorskie

1 620 000 zł390 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

960 000 zł63 m² 15 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne i ciche mieszkanie 3-pokojowe, w 4-letnim budynku apartamentowym w Gdańsku na Osiedle Latarników Lokalizacja: gdańsk - Osiedle Latarników Osiedle Latarników to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Gdańsk Śródmieście | 31 m | Balkon z widokiem na Park Świętej Barbary, kościół Mariacki i Kościół Świętej Barbary | Centrum Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł62 m² 12 928,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Szukasz mieszkania z duszą, w kamienicy z charakterem, położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

3 800 000 zł20 904 m² 181,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja inwestycyjna potencjał wybudowania dużego nowoczesnego osiedle w Koleczkowie 15 bliźniaków! Ten teren to idealna propozycja do realizacji prestiżowego projektu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

3 800 000 zł20 904 m² 181,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do zakupu teren ponad 2 ha (objęty planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne) położony w spokojnej, kameralnej wsi w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł61 m² 12 234,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,3 m , to propozycja dla osób poszukujących wygodnego, dobrze doświetlonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

468 000 zł38 m² 12 332 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia, łączącym nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łąkowa

Kwidzyn,pomorskie

1 480 000 zł324 m² 4 567,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna, położona w zachodniej części Kwidzyna, z bardzo dobrym dojazdem do drogi krajowej nr 90. Kompleks składa się z czterech działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Borkowo,pomorskie

1 999 000 zł180 m² 11 105,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom W rytmie natury borkowo, gm. Żukowo Zamień pośpiech na spokój. Odetchnij lasem. W sercu Kaszub, na skraju rezerwatu Jar Raduni, czeka miejsce, które pozwala zwolnić tempo dom otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Koleczkowo,pomorskie

620 000 zł1 677 m² 369,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Takich miejsc, w tak doskonałej lokalizacji jest niewiele. To potencjał nie tylko na piękny dom dla Rodziny, ale doskonałe połączenie życia miejskiego z wiejskim klimatem. Działka dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Somonino,pomorskie

308 910 zł1 471 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Somoninie, osiedle Pod Lasem Media, mpzp, piękny widok, świetna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w urokliwej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Zajączkowo,pomorskie

226 435 zł1 969 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp, zajączkowo, 1969m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1969 m2, położoną w Zajączkowie, w gminie Kobylnica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

486 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie w Gdyni. Nowoczesne mieszkanie z systemem smart home, w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

749 000 zł72 m² 10 349,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Pogórze,pomorskie

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Pogórzu na os. Shiraz Park II. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w nowoczesnym budynku w niskiej zabudowie z windą z 2011r. Teren osiedla zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ofiar Piaśnicy

Wejherowo,pomorskie

569 000 zł57 m² 9 947,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szukasz spokoju, bezpieczeństwa i bliskości natury, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? To jedno z najbardziej kameralnych osiedli w Wejherowie - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

1 570 000 zł64 m² 24 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie 64 m Portowa, ul. Węglowa 22 Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w prestiżowej inwestycji Portowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

2 100 000 zł105 m² 19 929,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na sprzedaż lokal gastronomiczny położony w inwestycji Słoneczna Morena, przy ul. Lema 2, wzniesionej przez dewelopera robyg. Lokal znajduje się na parterze, posiada przestronną witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Reda,pomorskie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

r. Na wynajem, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z monitoringiem (rok budowy 2020). Idealne dla singla lub pary, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

1 099 000 zł103 m² 10 680,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Luksus, technologia i pełna prywatność Przedstawiamy unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,9 m , stworzony z myślą o osobach, które oczekują ponadprzeciętnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

876 000 zł50 m² 17 520 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma przyjemność przedstawić nowoczesne, przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , położone w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Do Strumyka

Tokary,pomorskie

589 000 zł100 m² 5 878,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Przedstawiam Państwu osiedle Tokary Park, które składa się aktualnie z 24 bliźniaków. Lokalizacja: okolica Tokar słynie z pięknych lasów i jezior, które sprzyjają rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mosty

Mosty,pomorskie

710 000 zł888 m² 799,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona w nadmorskiej miejscowości turystyczno- letniskowej - Mosty, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce to jest niezwykle kameralne, półgodzinny spacer.