dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 069 000 zł113 m² 9 460,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w borówkach (gn)_925' z ceną: 721 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdyńska

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł31 m² 15 825,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, w ofercie mamy dla Państwa przestronną kawalerkę z możliwością przerobienia na dwa pokoje w jednej z bardziej pożądanych dzielnic - Gdańsk Żabianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

56,05 zł/m²71 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal biurowy w biurowcu przy Grunwaldzkiej o powierzchni 71,36 m2 składający się z czterech pomieszczeń w biurowcu Company House przy ulicy Grunwaldzkiej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaworzniaków

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł61 m² 10 933,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z pięknym widokiem | Osiedle Jaworzniaków, gdańsk Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,82 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Cedry Małe,pomorskie

1 199 000 zł130 m² 9 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 005 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny z garażem, w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

1 535 000 zł98 m² 15 663,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'decyma 2_547' z ceną: 636 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

799 000 zł165 m² 4 842,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom Twoich marzeń w Bojanie - blisko natury i Trójmiasta! Marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Gdyni, sopotu i gdańska?mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Reda,pomorskie

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

| 4 pokojowy dom | bliźniak | ogród Z tarasem | wyposażony | garderoba | wysoki standard | cicha okolica | reda | lokalizacja Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

889 000 zł102 m² 8 715,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w lipiennikach_985' z ceną: 609 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

679 000 zł61 m² 11 175,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne 3 pokoje z ogródkiem w Rumi, dzielnica Lotnisko. Położone na kameralnym osiedlu z 2016r. 12 mieszkań, w jednej klatce tylko 2 mieszkania. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ledóchowskiego

Gdynia,pomorskie

579 000 zł60 m² 9 589,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Ledóchowskiego w Gdyni, dzielnica Obłuże Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z wyjściem na balkon, dwie oddzielne sypialnie, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lutego! Na wynajem 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m2 ,usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2007 roku Wejherowie przy ulicy Kazimierza Dzięcielskiego. Rozkład :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł63 m² 10 646,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkanie po kapitalnym remoncie i blisko tramwaju, to ta oferta jest dla Ciebie! To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

72,81 zł/m²108 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 108,5m2 samym w sercu Gdyni. Lokal znajduję się na parterze z witryną i wejściem od ulicy głównej przy ul. Świętojańskiej w kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

1 290 000 zł230 m² 5 606,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Nowość W biurze miocasa! Funkcjonalny, duży dom i przestrzeń na działalność gospodarczą - mieszkaj i zarabiaj! Jeśli interesuję Cię zakup domu i miejsca do pracy (na własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nadmorska

Łeba,pomorskie

840 951 zł65 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc I prowizji, ostatnie 13 gotowych apartamentów! Na sprzedaż jeden z ostatnich trzynastu apartamentów znajdujących się 450m od plaży w Łebie. Inwestycja Florina przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

999 000 zł114 m² 8 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w renklodach 3_795' z ceną: 727 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

855 000 zł95 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:872 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'lara 6_612' z ceną: 637 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brudzewo,pomorskie

797 000 zł103 m² 6 796,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'renia Z290_97' z ceną: 637 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Straszyn,pomorskie

987 000 zł90 m² 10 966,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w kostrzewach_677' z ceną: 563 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

883 000 zł100 m² 8 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'uniwersalny 1_773' z ceną: 588 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł52 m² 74,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem prezentujemy estetyczny i harmonijny apartament o powierzchni 52,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Basztowa

Gdańsk,pomorskie

1 557 000 zł58 m² 26 789,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na prestiżowej Wyspie Spichrzów. Wyróżnia ją topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Gdynia,pomorskie

2 650 000 zł330 m² 8 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo! Przestronny dom z potencjałem i bliskością morza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

408 764 zł38 m² 10 620 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - Rumia, ul. Błoń Janowskich Atrakcyjne ceny | Bez prowizji | Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

879 000 zł93 m² 9 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'galia_706' z ceną: 619 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stężyca

Stężyca,pomorskie

833 000 zł94 m² 8 861,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kamilaz273_187' z ceną: 583 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katarzynki

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł48 m² 18 087,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż wyremontowane w wysokim standardzie mieszkanie na Śródmieściu w Gdańsku. Składające się z salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w nowoczesny sprzęt kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.87 m2 z widokiem na zieleń blisko morza przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej w Gdyni. Atuty: - duża osłoniona loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł32 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 827 000 zł78 m² 23 447,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł1 100 m² 1 271,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż objętą mpzp o powierzchni 1100m2 w historycznej dzielnicy Stare Szkoty, gdańsk. Funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł40 m² 12 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdańska - na Jasieniu przy ul. Jabłoniowej. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 080 000 zł64 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze, położone na ostatnim piętrze prestiżowego osiedla Porto jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Karwno

Karwno,pomorskie

224 300 zł32 032 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położony grunt w miejscowości Karwno, gmina Czarna Dąbrówka, w powiecie bytowskim. Z dala od zabudowań, działki graniczące z dwóch stron z lasem, oddalone ok. 1km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

682 000 zł77 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:836 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'pod lipką_340' z ceną: 511 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Osiedlowa

Kiezmark,pomorskie

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2500 m2, położoną na obszarze Żuławach Wiślanych w miejscowości Kiezmark. Jest to wieś w Polsce, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kiełpino,pomorskie

783 000 zł100 m² 7 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kartuzy,pomorskie

1 010 000 zł114 m² 8 859,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Parpary

Parpary,pomorskie

480 000 zł27 454 m² 17,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy o łącznej powierzchni 27 454 m , położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sierakowice

Sierakowice,pomorskie

630 000 zł61 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu - położone w Sierakowicach! Mieszkanie.