dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 606 ogłoszeń

360 000 zł328 m² 1 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom: zabytkowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 163 m2 / całkowitej 328 m2, podpiwniczony z poddaszem do adaptacji. Konstrukcja murowana, zachowane oryginalne elementy architektoniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w trakcie podziału na przedmieściach Kościerzyny! lokalizacja: kościerzyna-Wybudowanie -.

Szczegóły ogłoszenia

276 420 zł2 457 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: szybki dojazd do trasy S6, cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63,70 m² 5 635,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa Oferta w mio casa! We wrześniu 2025 r. został wykonany generalny remont łazienki! W trakcie jest remont kuchni. Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 63,7 m2 z dużą piwnicą 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

167 760 zł1 398 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki Z wydanymi warunkami zabudowy W miejscowości borcz! Działka budowlana o nr 141/56 w Borczu zlokalizowana 8 kilometrów od Żukowa przy drodze krajowej nr. 20.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 643 m2, położona na płaskim terenie i objęta miejskim planem zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącymi usługami,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji kamienica moderna W gdyni śródmieściu Centrum miasta | Blisko morza | Winda | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone | Doskonała komunikacja *****.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Profesjonalne doradztwo przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 830 000 zł57,71 m² 31 710,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę. Obiekt posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1436.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł35 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie czekaj Zadzwoń i umów się na prezentacje! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta - znajdziemy idealną nieruchomość dla Ciebie bez prowizji! Apartament w sercu Gdańska |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie każda przestrzeń ma potencjał, by stać się czymś więcej niż tylko miejscem pod budowę. Ta działka daje rzadkie dziś połączenie poczucie prywatności, uporządkowane otoczenie i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

49,65 zł/m²61,65 m² 3 061 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny na wynajem 61,65 m2 - Złota kamienica Słupsk. Przedstawiamy ofertę dotyczącą wynajmu pomieszczenia biurowo/usługowego o powierzchni 61,65 m2, znajdującego się na terenie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł308 m² 14 610,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący, trzykondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 308 m , usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 600 m . W pełni wykończony, gotowy do użytkowania bez.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł51,37 m² 15 359,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowa niższa cena! Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w Centrum Sopotu przy ul. Zamenhoffa. Doskonała lokalizacja. Druga linia zabudowy, która zapewnia ciszę i spokój, bez zgiełku ulicy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł84,50 m² 16 449,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: - kameralna inwestycja - tylko 4 lokale w całym budynku, co gwarantuje prywatność i unikalny, sąsiedzki charakter. - bezpośrednie sąsiedztwo lasu - położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 860 zł64,21 m² 10 120,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie miejsce prawdziwego wypoczynku z widokiem na ścianę lasu, a dzieci bezpiecznie idą do szkoły nowoczesnymi alejkami. To Chwarzno-Wiczlino samowystarczalne miasteczko, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł600 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Unikatowy obiekt handlowo usługowy plus część hotelowa, duża działka. Bezpośrednio przy głównej drodze w Przejazdowe na obrzeżach Gdańska. Cena do rozmowy! Lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł70,60 m² 8 767,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż tylko w Pepper House! atuty: - przestronne, jasne mieszkanie, trójstronna ekspozycja - częściowo wyposażone (nowe agd) - niska, kameralna zabudowa - 4 rodziny w budynku - piekne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka - z wyjątkowym potencjałem , zlokalizowana w samym Centrum Kolbud - u zbiegu ulic Wybickiego i Wojska Polskiego! Kolbudy - stanowiące praktycznie dzielnice.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł46,88 m² 3 410,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Maszewo Lęborskie, ul. Szkolna Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Maszewie Lęborskim przy ulicy Szkolnej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

554 700 zł1 290 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki o pow. 1290m2 i 1165m2 położonej na pograniczu Wiczlina i Bojana. Nieruchomość objęta jest miejscowym planowania przestrzennego o przeznaczeniu pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł801 m² 74,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w dynamicznie rozwijających się Siemianicach, z bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 2,5 km od granic Słupska dlaczego nasza działka to doskonały wybór?.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł45 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

*** wrzeszcz *** politechniczna *** 3 pokoje *** idealne pod wynajem *** lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz, ul. Politechniczna. Ścisłe centrum dzielnicy, okolice Politechniki Gdańskiej jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,74 m² 12 714,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

53,88 zł/m²139,20 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

104 900 zł750 m² 139,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny powierzchnia biologicznie czynna min. 35% wielkość powierzchnia zabudowy do 45% ilość kondygnacji do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 691 520 zł16 822 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta tylko W pepper house! Wyjątkowa działka budowlana 16 822 m | ul. Spokojna, rąb Przestrzeń, natura i niepowtarzalny klimat - luksus w zgodzie z przyrodą Do nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł36,50 m² 25 479,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gustownie urządzony apartament o powierzchni 36,5 m2 - komfort i styl w najlepszym wydaniu! Lokalizacja: ul. Sienna Grobla to miejsce, które łączy wszystko, co najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł87 m² 8 321,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo ładnie zaaranżowane, słoneczne, przestronne mieszkanie, gotowe do zakupu. Istnieje możliwość 7- dniowej rezerwacji. Inwestycja zlokalizowana jest w Bojanie, w malowniczym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł559 m² 2 146,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną numer 1572 o powierzchni 559 m2 przy ulicy Małopolskiej 29 w Gdyni obręb Wielki Kack. Działka zabudowana jest starym budynkiem/ garażem do.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł680 m² 13 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:616 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo dobrze prosperujący biznes turystyczny nad morzem do.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 787 m² 38,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 952 m²

Nowoczesny magazyn wysokiego składowania. Do wynajęcia jest nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni ok. 1.787 m2 z rampami rozładunkowymi oraz z regałami. Magazyn jest.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł912 m² 257,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka pod budowe domu jednorodzinnego! Działka inwestycyjna! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Rębiechowo (k. Pępowa) w odległości ok 10min od Gdańska Matarni i Kokoszek!.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 430 m² 90,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1430 m , położona w miejscowości Krępsk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł47,87 m² 10 841,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do Borkowa Łostowickiego, bezpośrednio przylegającego do dzielnicy Gdańsk Południe. Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości - 200m do supermarketu, 200 m do przystanku autobusu ztm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania w calosci. Dzialka budowlana z Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dla dzialki sprecyzowane sa rodzaj- oraz warunki zabudowy. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:537 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 120 m , położony w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w odnowionej kamienicy - historia spotyka komfort. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Tczewie przy ul. Sobieskiego. Nieruchomość po remoncie, idealna dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł62,09 m² 10 291,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Rumia, ul. Poznańska Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,09 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij