dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Kiszewa,pomorskie

900 000 zł210 m² 4 291,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Zamieszkaj, zarabiaj i odpoczywaj - wyjątkowy dom wsród przyrody. Jeśli szukasz nieruchomości, która może zarabiać na siebie - ten dom jest właśnie dla Ciebie! nowa cena! prowizja 0% dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł61 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Królewskie Wzgórze. Świetnie skomunikowane. Przystanek autobusowy i tramwajowy 3 min pieszo, pkm 15 min pieszo, w sąsiedztwie sklepy (żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gdynia Chylonia | 37,2 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł35 m² 25 960 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni 34,63 m , zlokalizowany na 2. piętrze prestiżowego kompleksu Granaria na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł38 m² 20 047,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gdańsk ok. 2km do plaży, ładne mieszkanie w inwestycji "mila baltica" na sprzedaż. Lokalizacja: bardzo atrakcyjna, w sąsiedztwie park i teren nadmorski, molo, trasy spacerowe, rowerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

687 525 zł67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w rozwiniętej dzielnicy mieszkaniowej, z dużą ofertą handlowo - usługową. W zasięgu spaceru Nadmorski Park Krajobrazowy ,a w ciągu kilkunastu minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górskiego

Gdynia,pomorskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Położenie Modern Tower nieopodal wybrzeża, w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

314 000 zł30 m² 10 466,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka | 10 minut do skm | do własnej aranżacji | gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia I blisko centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budzysza

Gdańsk,pomorskie

516 900 zł34 m² 15 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum nie pobieramy prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 025 916 zł67 m² 15 348,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4-tym piętrze. To wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

15,20 zł/m²1 645 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo-biurowa - Chwaszczyno - Powierzchnia całkowita: 1 645 m - Hala magazynowa: 1 245 m (2 rampy załadunkowe) - Biura i zaplecze socjalne: 400 m (biura, szatnia, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Gdynia

Gdynia,pomorskie

25,50 zł/m²2 000 m² 51 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 2000 m, zlokalizowana w przemysłowej części Gdyni, obiekt wyposażony w suwnicę o udźwigu 8 ton,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia jasnej i przytulnej kawalerki na Osiedlu Wejhera (gdańsk Żabianka). Mieszkanie jest świeżo po remoncie (nowe instalacje, kuchnia, meble). Przestronny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doskonałe położenie, gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu centrum handlowe Alfa, kino, supermarket, przystanek tramwajowy i autobusowy, przystanek skm Przymorze Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstało zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

41 zł/m²98 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal biurowy - Gdynia Orłowo! Lokal usługowy o powierzchni 98,20 m , mieszczący się na drugim piętrze, trzykondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Lokal w pełni przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem wynajmu jest nietuzinkowy lokal handlowo - usługowy mieszczący się w historycznej kamienicy przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni. Ze względu na położenie jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

490 936 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pok mieszkanie 8 km do centrum z dużym balkonem (ponad 7 m2). " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

810 400 zł41 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe - Gdańsk Prezentuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,15 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej części Gdańska. Lokalizacja zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

506 128 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie w spokojnej części Gdańska. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć wygodne życie w mieście z codziennym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisykowskiego

Gdańsk,pomorskie

888 406 zł74 m² 11 994,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskim Jasieniu przy ul. Flisykowskiego! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska. Miejsce to charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Gdynia,pomorskie

950 000 zł1 609 m² 590,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji. Położona jest ona w Gdyni Mały Kack, blisko przystanków komunikacji miejskiej. Z łatwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

124 266 zł9 888 m² 12,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 9888 m w konkurencyjnej stawce od ok. 2,99 eur/m. Cena podlega negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Barniewicka

Gdańsk,pomorskie

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, w Gdańsku Osowie. Dom o powierzchni użytkowej 160m2, bardzo jasny, z dużymi przeszkleniami, z bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 020 000 zł48 m² 21 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni, przy ul. Św. Piotra 6. Nieruchomość będzie doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

412 360 zł34 m² 12 221,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Przestronne 1- pok mieszkanie 8 km do centrum z balkonem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Hiacyntowa

Skowarcz,pomorskie

190 000 zł844 m² 225,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 844 m , położona w miejscowości Skowarcz, przy ulicy Hiacyntowej w cichej i spokojnej części wśród nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kobieli

Gdańsk,pomorskie

2 200 000 zł560 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 560m2 w rewelacyjnej lokalizacji w Gdańsku Brzeźnie! Działka posiada dostęp do drogi oraz do wszystkich mediów (gaz, woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Abrahama

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

3 500 zł133 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Dom do wynajęcia - Nowy Dwór Wejherowski | Duża działka, garaż, magazyn, dla pracowników lub rodziny. Do wynajęcia dom położony w spokojnej, zielonej części Nowego Dworu Wejherowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipy

Lipy,pomorskie

449 000 zł114 m² 3 938,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:998 m²

Malowniczo usytuowany, nieopodal dwóch jezior (j. Struga, j. Wielkie), całoroczny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, położony we wsi Lipy na Kociewiu, gmina Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Torfowa

Dębina,pomorskie

320 000 zł985 m² 324,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w Dębinie - Idealna Inwestycja nad morzem. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki w nadmorskiej miejscowości Dębina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Kościerzyna,pomorskie

499 000 zł80 m² 6 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom typu bliźniak - kościerzyna, 5 minut od jeziora gałęźnego dom - funkcjonalny I przemyślany układ: powierzchnia użytkowa: 80 m Dom dwukondygnacyjny składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł63 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, jasień. Budynek I otoczenie: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cisy

Cisy,pomorskie

130 000 zł1 201 m² 108,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Cisy koło Malborka. 1201 m2 o regularnym kształcie, bez znacznych nierówności. Dojazd do działki jest utwardzony, na działce jest skrzynka energetyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Bolszewo,pomorskie

659 000 zł91 m² 7 239,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pokojowy dom (91,03 m2) z własnym ogrodem (30 m2), położony w bardzo prężnie rozwijającej się lokalizacji, w Bolszewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majdera

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 52m2 w Gdańsku na Przymorzu. Mieszkanie znajduję się w zadbanym budynku z 1960r., na terenie zamkniętym, na 2-ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z windą. Z balkonu widok na morze! Układ mieszkania: -duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

959 000 zł75 m² 12 846,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas! Szukasz skrajnego domu w zabudowie bliźniaczej z bardzo dużym ogrodem? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty:Pięknie wykończone wnętrze, wysokiej jakości materiały: dębowe.