dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 787 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 787 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Zawodzie

Gdańsk,pomorskie

4 999 000 zł20 763 m² 240,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obecnie jeszcze działka rolna, po byłym ogrodnictwie, z widokiem na panoramę miasta, usytuowana pomiędzy ulicami Modrą i Zawodzie, w dzielnicy Olszynka, zaledwie ok. 3 km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł62 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w sercu Starego Miasta dla Najemcy ceniącego klasykę, estetykę, komfort i szlachetne wnętrza. Zadbana posesja i kamienica, piętro 2 z 3 (bardzo wygodne, szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Gdynia,pomorskie

678 000 zł68 m² 9 985,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw - łatwy dostęp do całego Trójmiasta dzięki licznym linkom komunikacyjnym - świetny dostęp do gdyńskich plaż oraz centralnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołecka

Gdańsk,pomorskie

4 800 zł64 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie Gdańsk Siedlce | ogród 118 m2 | miejsce postojowe w hali garażowej | zamknięte monitorowane osiedle | 3 min do centrum Gdańska Najważniejsze atuty: wysoki standard3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sztum,pomorskie

289 000 zł42 m² 6 958,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41,53 m położone na 1. piętrze budynku przy ul. Czernieckiego w Sztumie. Do lokalu przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

505 559 zł38 m² 13 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Gdynia Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone na 2. piętrze inwestycji w Gdyni. To wyjątkowa oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

398 840 zł34 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem w Gdańsku Prezentuję mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 33,80 m2, położone na parterze w spokojnej , rozbudowującej się części Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł65 m² 10 493,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 3 pokojowe mieszkanie | 65 m | Gdańsk Łostowice Mieszkanie: na sprzedaż komfortowe, słoneczne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Rybacka

Słupsk,pomorskie

50 000 zł18 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ostatnie miejsce postojowe. Okazyjna cena tylko do 22.12.2025 r. Sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej w Słupsku przy ul. Rybackiej 19b (wjazd od ul. Rybackiej - droga asfaltowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

675 000 zł60 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60m2 w Gdyni, dzielnicy Działki Leśne, obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł38 m² 13 236,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Motławę w sercu Gdańska! Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają obecny stan mieszkania oraz wizualizacje ukazujące aranżację wnętrza zgodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Gdynia,pomorskie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe, 48 m2 , po remoncie , zlokoalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdynia Witomino. Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Włynkowo

Włynkowo,pomorskie

4 915 186 zł64 453 m² 76,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł53 m² 10 507,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz miejsca, które nie narzuca gotowych rozwiązań, ale daje swobodę aranżacji - właśnie je znalazłeś. To mieszkanie nie jest kolejną kopią katalogowego wnętrza. Jest czystą kartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** promocja - niższa cena do końca roku 2200zł *** Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 w Sopocie Dolnym 300m od plaży. Atuty: świetna lokalizacja! przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

389 000 zł39 m² 9 923,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie, z ogrodem, o powierzchni 39,2 m , położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Polnej w Bolszewie. W lokalu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 181 520 zł55 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji bulvar | ul. Czarny Dwór Luksus, komfort i doskonała lokalizacja! Przedstawiamy unikalny apartament o powierzchni 54,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł28 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż przytulna kawalerka blisko centrum Gdańska | dzielnica Siedlce atuty nieruchomości: *doskonała lokalizacja 3 minuty spacerem do pętli autobusowo-tramwajowej, szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

2 999 999 zł103 m² 29 126,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu w Sopocie - miejsca, które łączy nadmorski klimat, komfort i funkcjonalność w jednej przestrzeni. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Barcino

Barcino,pomorskie

1 500 000 zł81 m² 18 534,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 237 m²

Oferta Sprzedaży dochodowego Gospodarstwa Rybackiego. Inwestycja w malownicze Gospodarstwo Rybackie w Barcinie. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w sercu Wrzeszcza ul. Lilli Wenedy, gdańsk Marzysz o przytulnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł40 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezkonkurencyjnym walorem inwestycji jest lokalizacja w sąsiedztwie jednego z najpopularniejszych parków w Gdańsku, plaż i dróg rowerowych, stwarzających nieograniczone możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Homera

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł40 m² 17 050,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 40,41 m , położone na kameralnym osiedlu Stylowe II z 2018 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Smołdziński Las,pomorskie

119 560 zł854 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nad morzem - w miejscowości Smołdziński Las, gm. Smołdzino, powiat słupski, województwo pomorskie. Cena 140 zł za m2. W cenie działki odwiert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

6 100 zł74 m² 82,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: orłowo cisza, spokój, a jednocześnie zaledwie 6 minut spacerem do Molo. Mieszkanie zaprojektowane przez uznanego architekta i wykończone z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Grabówek, ul. Beniowskiego W ramach ceny możliwe doposażenie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z: korytarz z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wspólna

Nowy Tuchom,pomorskie

735 000 zł90 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

**rezerwacja** Dom w zabudowie bliźniaczej o prostym, przemyślanym układzie. Dom jest jest świetnie zlokalizowany - blisko zieleni, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Gdańska jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Sopot,pomorskie

3 950 zł95 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne w sopockim stylu 3-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 95m2 w Sopocie Górnym. Mieszkanie znajduję się w willi z 1920r. na terenie zamkniętym, na 1-piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Modern Tower w Gdyni. Możliwa faktura za najem dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pucka

Minkowice,pomorskie

639 000 zł136 m² 4 715,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dom na sprzedaż - Minkowice, 7 km od plaży Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 135,5 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Minkowice, zaledwie 7 km od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rumia,pomorskie

480 000 zł44 m² 10 835,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem | Rumia Park | Parter | 44,3 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,3 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł43 m² 14 162,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atuty: - funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m - Duży balkon - idealny do wypoczynku - Świetna lokalizacja - w pobliżu pkm, autobusów, tramwajów oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Drewnica

Drewnica,pomorskie

1 230 000 zł96 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowy środkowy segment o powierzchni 95,81 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy, tuż przy lesie. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł92 m² 14 731,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Szukasz przepięknego mieszkania w kamienicy z niepowtarzalnym klimatem i ponad 3 m sufitem? Ta nieruchomość na pewno Ci się spodoba! tylko U nas! Nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Rozewie,pomorskie

549 954 zł49 m² 11 153 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bałtycka Oaza | Nowoczesne Mieszkanie 3-pokojowe w Jastrzębiej Górze Dlaczego warto wybrać to mieszkanie? Wysoka jakość budownictwa - nowoczesna bryła, duże okna, trzeci pokój na antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zeusa

Straszyn,pomorskie

995 000 zł133 m² 7 490,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej - Straszyn Oferujemy przestronne i funkcjonalne domy w spokojnej, zielonej okolicy Straszyna, z szybkim dojazdem do Gdańska i obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słupska

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł28 m² 630 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę, słoneczną ,przytulną kawalerkę w Gdańsku Przymorze Małe ul. Słupska 15a. Bardzo dobra lokalizacja. Połączenia z każdą dzielnica Trojmiasta. Bardzo blisko skm-ka, autobusy, oliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Całkowicie Wyremontowane Bądź Pierwszym najemcą. Słoneczne mieszkanie w inwestycji Nowy Horyzont. Bardzo słoneczne i mega wygodne. Nieruchomość: mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 500 000 zł358 m² 12 555,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:797 m²

Nieruchomość położona jest w Rowach przy ulicy Wydmowej na terenie zabudowanym z obiektami o charakterze mieszkalnym, pensjonatowym i usługowym znajdującym się blisko wydmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 221 080 zł87 m² 13 972,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości prezentuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 87 m2, położone na III piętrze blisko morza w Gdańsku. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie tworzą: - 3 sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niestkowo

Niestkowo,pomorskie

162 580 zł739 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w malowniczym Niestkowie, gmina Ustka (nr działki 18/13 -739 m ). Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki nr 18/14 o powierzchni 867 m .