dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 650 zł62 m² 58,87 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Gdańsk Morena. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł36 m² 17 780,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.5m2 z widokiem na morze przy ul. Pomorskiej w Gdańsku Żabiance. Atuty - Piękny widok na morze z okien i balkonu, - skm, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

785 000 zł53 m² 14 811,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, słoneczne , trzypokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie i zamieszkałe od 2024 roku , usytuowane w doskonałej lokalizacji - z bliskością komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodowieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 170 000 zł81 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie z klimatem w zabytkowej kamienicy Gdańsk Aniołki, ul. Chodowieckiego Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Batalionów Chłopskich

Gdynia,pomorskie

1 800 zł52 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

Z przyjemnością przedstawia przestronne 1-pokojowe mieszkanie ze - strefą pracy, - wypoczynku - snu - osobna kuchnia - łazienka z oknem Gotowe do wprowadzenia! Na wynajem przytulne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Rokitki,pomorskie

350 000 zł37 m² 9 510,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta: na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m , położone w Rokitkach Tczewskich. Lokal ma funkcjonalny, rozkładowy układ, co czyni go wygodnym zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł35 m² 21 308,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej. Została ona zaprojektowana jako produkt inwestycyjny pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tartaczna

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł54 m² 22 058,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Okazja dla inwestorów! Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdańska z widokiem na historyczne miasto! Nieruchomość o powierzchni 54,4 m w budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament 33 m Nowa Letnica, gdańsk Idealna inwestycja pod wynajem lub komfortowa baza nad morzem Nowa Letnica | ul. Starowiejska | Gdańsk Dlaczego warto? *nowoczesny apartament o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pomieczyno,pomorskie

135 000 zł913 m² 147,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Pomieczynie, ul. Malinowa - gotowa pod budowę domu jednorodzinnego Cena: 135 000 zł Powierzchnia: 913 m Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 576 978 zł51 m² 31 128,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wczasowa

Rowy,pomorskie

414 676 zł35 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu apartamenty w nowo powstającej inwestycji "apartamenty Za Wydmą". To kompleks 5 budynków o nowoczesnej architekturze zlokalizowanych w nadmorskiej miejscowości Rowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Hallera

Kwidzyn,pomorskie

239 000 zł77 m² 3 087,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 77,4 m , zlokalizowane przy ul. Hallera 15 naprzeciwko parku i w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leszczynowa

Kolnik,pomorskie

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Kolnik, 3000 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m w kształcie prostokąta, położona w spokojnej i zielonej części Kolnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, dzielnica Łostowice (osiedle 4 Pory Roku) Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słupsk,pomorskie

669 000 zł84 m² 7 989,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena kupujący nie ponosi prowizji 0 % Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 83,74 m - gotowe do zamieszkania! Blisko centrum Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kryształowa

Kamień,pomorskie

3 850 000 zł16 416 m² 234,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż posiadłość w Kamieniu, gmina Szemud, nieopodal jeziora. Na ponad 1,6-hektarowej działce czeka unikalna przestrzeń łącząca komfort z bliskością natury. Teren obejmuje dwa domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł20 m² 135 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę całkowicie nową kawalerkę 20m2 plus 4m2 loggia z zadaszeniem na 1 piętrze z pięknym widokiem przy ulicy Popiełuszki 2a w nowym Apartometowcu z windą, recepcją, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

539 000 zł45 m² 11 872,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, przy ul. Zbożowej - idealne dla rodzin z dziećmi, par potrzebujących dodatkowej przestrzeni oraz inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

590 000 zł46 m² 12 862,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego mieszkania z dużym ogrodem, na nowym i spokojnym osiedlu? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Zapraszamy do poznania wyjątkowej nieruchomości w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

46,31 zł/m²45 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty - idealne na biuro, sklep internetowy, gabinet, biuro rachunkowe lub księgowe - blisko Obwodnicy i łatwy dojazd do Centrum - blisko głównego ciągu komunikacyjnego Lokalizacja Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Godętowo,pomorskie

2 550 000 zł16 879 m² 151,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 16 879 m2 znajdująca się w Godętowie.Rejon charakteryzuje się przemysłowym otoczeniem, co sprzyja rozwojowi działalności produkcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przestronne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Granitowa

Gdańsk,pomorskie

305 000 zł17 m² 18 373,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczne i przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż oferuję wyjątkowo zadbane mieszkanie po pełnym, solidnie wykonanym remoncie. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

789 000 zł71 m² 11 044,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe W szeregowcu - gotowe do wprowadzenia opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

4 300 zł64 m² 67 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i bardzo komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bastion Wałowa w samym sercu Gdańska (śródmieście). To wyjątkowe miejsce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł23 m² 19 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Nowa cena! Kompaktowe mieszkanie z antresolą i dwoma miejscami postojowymi w sercu Wrzeszcza. Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem idealna zarówno na lokal usługowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdynia,pomorskie

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokoje | hossa | pierwsze piętro | fort forest 2013 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł35 m² 18 155,60 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atuty: - mieszkanie wykończone, o funkcjonalnym układzie, - blisko morza- 15 min pieszo do plaży - 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; - nowoczesna zabudowa z recepcją i ochroną 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | ul. Letnicka, gdańsk | Piękny widok | Miejsce parkingowe Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , położone na atrakcyjnym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Gdynia,pomorskie

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona w centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii handlowej miasta ulicy Świętojańskiej, gdzie znajdziemy nowoczesne obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 400 zł85 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania Lokalizacja: gdańsk Letnica. 400m do plaży Brzeźno. W pobliżu liczne sklepy, place zabaw, ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne. Mieszkanie: - mieszkanie 3 pokojowe w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

736 422 zł67 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,1m2 z balkonem 9 m2. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zamkowa

Człuchów,pomorskie

1 612 000 zł1 412 m² 1 141,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2025 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bojana

Bojano,pomorskie

699 000 zł2 755 m² 253,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod bliźniaki w Bojano ? spokój i pełna infrastruktura! Opis Działki: na sprzedaż działka o powierzchni 2755 m2 położona w malowniczej miejscowości Bojano, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynki

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł274 m² 5 468,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż szereg z ogrodem oraz widokiem na port. Powierzchnia całkowita budynku 274m2, użytkowa 221m2, pow. działki 232m2. Dom składa się z 4 kondygnacji: - parter (pow.80m2): duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 192 460 zł55 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy 2 pokojowy apartament w inwestycji Bulwar Apartaments na Przymorzu! atuty: - widok na Park Reagana - 10 min spacerem do molo w Brzeźnie i plaży - stan deweloperski do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kopernika

Gdynia,pomorskie

2 500 zł55 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Mieszkanie do wynajęcia! Gdynia Redłowo bardzo blisko morza Mieszkanie do wynajęcia na o powierzchni ok 53m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kempingowa

Gdańsk,pomorskie

655 000 zł36 m² 18 285,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przepięknie zaaranżowany, zupełnie nowy apartament usytuowany w prestiżowej inwestycji Baltic Porto dewelopera Dekpol, na Wyspie Sobieszewskiej. Wyspa Sobieszewska to nadmorska dzielnica Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 485 015 zł47 m² 31 670,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.