dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 820 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

847 797 zł49 m² 17 291,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk Wrzeszcz, 49.03 m |3 pokoje | V piętro | 23% Vat Na sprzedaż funkcjonalny, kompaktowy apartament inwestycyjny w samym sercu Gdańska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

463 500 zł36 m² 12 726,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36.42 m , położone na 0. piętrze nowoczesnego i przyjaznego osiedla w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

658 000 zł58 m² 11 294,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Gdańsku Na sprzedaż komfortowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni ok. 58 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla w Gdańsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żółta

Gdynia,pomorskie

1 290 000 zł134 m² 9 626,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący wraz Z dwoma budynkami usługowymi oraz wolnostojącym garażem opis : Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 134 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żarnowska

Żarnowska,pomorskie

649 000 zł84 m² 7 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy 10 minut od Łeby baseny, sauna, niski czynsz! Jeśli szukasz komfortowego miejsca nad morzem zarówno dla siebie, jak i pod wynajem ten apartament spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł26 m² 18 999,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartamenty w sercu Gdańska - Nadmotławie, ul. Sienna Grobla Bez prowizji. Marzysz o życiu w centrum Gdańska, w otoczeniu historycznych uliczek, klimatycznych restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,40m2 w skład którego wchodzi: -salon o ekspozycji południowej -sypialnia -oddzielna kuchnia z możliwością otworzenia na salon -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aroniowa

Gdańsk,pomorskie

549 716 zł52 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczne! Niecałe 11 000zł/m2! Bez prowizji i pcc! Odbiór już w II. kwartale 2026 roku! atuty: - funkcjonalny układ z niewielkim korytarzem, - bliskość terenów rekreacyjnych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Starowiejskiej na osiedlu Horizon. Mieszkanie dostępne od zaraz (długoterminowo - na 12 miesięcy). Mieszkanie znajduję się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 713 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z możliwością aranżacji na 2 osobne pokoje o powierzchni 27,91 m . Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł127 m² 10 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Reprezentacyjny Dom w Gdańsku Mamy przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

449 000 zł31 m² 14 554,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 30,85 m . Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne elementy takie jak: klimatyzacja, materac, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

297 000 zł37 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji położonej w zielonej, spokojnej części Starogardu Gdańskiego. To miejsce doskonale łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Lublewo Gdańskie,pomorskie

850 000 zł97 m² 8 722,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej - Lublewo Gdańskie Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przymorze || 38 metrów || 2 pokoje || 6 piętro z 9 || Gdańsk , ul. Jagiellońska - do wejścia Mieszkanie : - powierzchnia : 38 - liczba pokoi : 2 - rodzaj: blok mieszkalny - piętro: 6 z 9 - rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł39 m² 16 049,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 38,63 m z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską - Gdańsk Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,63 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

15 000 zł81 m² 184,73 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawackiej

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą i balkonem | ul. gen. Elżbiety Zawackiej Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe , zlokalizowane w kameralnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie. Mieszkanie będzie dostępne od 01.12 Mieszkanie wykończone z wysokiej jakości materiałów w stylu gdyńskiego modernizmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśminowa

Łebcz,pomorskie

305 000 zł989 m² 308,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 989 m - Łebcz, woj. pomorskie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 989 m , położona w miejscowości Łebcz (woj. pomorskie). Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

2 290 000 zł160 m² 14 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Tylko U nas! na sprzedaż piękny, wyjątkowy dom parterowy, wolnostojący na dużej działce! lokalizacja: dom położony w Tuchomiu, cichym i spokojnym miejscu, przy ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łotewska

Słupsk,pomorskie

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na nowym osiedlu Nice Home przy ul. Łotewskiej w Słupsku. Osiedle zlokalizowane jest administracyjne na terenie miasta, jednakże w praktyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arctowskiego

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł64 m² 11 496,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Marzysz o przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

838 664 zł53 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 53,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 690 000 zł151 m² 11 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł29 m² 20 345 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni 23 m z antresolą, która dodaje dodatkowe 6 m . Lokal wykończony jest w niezwykle eleganckim stylu. Znajduje się w Gdańsku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Gdynia,pomorskie

999 000 zł1 140 m² 876,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana (mieszkaniowa) z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę, o powierzchni 1140 m2 - Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul. Czapli najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

495 000 zł48 m² 10 340,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Kwidzyn,pomorskie

315 000 zł57 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w Kwidzynie przy ul. Sokolej. Lokal usytuowany jest w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłosza

Gdynia,pomorskie

1 850 000 zł98 m² 18 925,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty Przestronny, wygodny, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń apartament zlokalizowany w spokojnej i kameralnej części Redłowa, w jednocześnie bliskiej odległości od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

4 800 zł73 m² 65,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament Waterfront to nowe mieszkanie w samym sercu Gdyni, zlokalizowany blisko morza, bulwaru, licznych restauracji i kawiarni. Mieszkanie o powierzchni 72,8 znajduje się na przedostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Gdynia,pomorskie

739 000 zł53 m² 14 041,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 53 m2 | widok na morze | loggia | po generalnym remoncie | Gdynia Centrum Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2, położone na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

1 599 000 zł519 m² 3 080,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękną, doskonale zachowaną 3-kondygnacyjną kamienicę znajdującą się w świetnej lokalizacji przy ulicy Gimnazjalnej w Starogardzie Gdańskim. Kamienica idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie 75 m2 na drugim piętrze apartamentowca w Gdyni, mały Kack ul. Strzelców. To ciekawie i nowocześnie zaprojektowane wnętrze, o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morska

Puck,pomorskie

319 000 zł747 m² 427,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż jedną z nielicznych nadmorską działkę budowlaną w miejscowości Błądzikowo - 2 km od prężnie rozwijającego się miasta Puck. Do plaży jedynie kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grottgera

Wejherowo,pomorskie

799 999 zł98 m² 8 163,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:496 m²

Dom z ogrodem w zacisznej okolicy - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 98 m , położony na pięknej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sasino

Sasino,pomorskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1000m2, położone w urokliwej miejscowości Sasino - jedynie 3 km od Morza Bałtyckiego! Sasino to spokojna wioska nadmorska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta, natomiast kameralny apartamentowiec położony jest pośród urokliwych, spokojnych uliczek, piękna zielona okolica.