dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 787 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 787 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Asnyka

Puck,pomorskie

1 000 000 zł303 m² 3 303,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferuję na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom, położony w cichej i spokojnej części Pucka, a jednocześnie z bliskim dostępem do punktów handlowo-usługowych. Oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Koszałki

Pierwoszyno,pomorskie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy dom z ogrodem i pięknym widokiem na Zatokę Pucką - Pierwoszyno, ul. Koszałki Na wynajem nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 100 m (użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

555 000 zł49 m² 11 909,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! atuty: - gotowe do wprowadzenia, - 8. piętro z windą, - po remoncie, - piękny widok, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,33 m2 w nowoczesnym bloku z windą i hala garażową z 2016 r. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Chylonia, ul. Morska 305, tylko 500 m od skm! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, bez dodatkowych kosztów i remontów?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Reda,pomorskie

1 999 zł42 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie w Redzie - ul. Długa 1 Wynajmę nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Redzie, przy ul. Długiej 1b/3 - vis-à-vis mparku i Lidla. Powierzchnia i układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

629 999 zł59 m² 10 678 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk| gotowe do zamieszkania | ogromny balkon | cisza i słońce Wstęp: wyobraź sobie poranki z kawą na ogromnym, słonecznym balkonie i wieczory spędzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 198 000 zł63 m² 19 049,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przygotowane W wysokim standardzie Z 2 balkonami, mieszkanie: lokal o powierzchni 62,89 m2 znajduje się na 7 piętrze. Składa się z : -przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Rozlewiskiem

Bojano,pomorskie

949 000 zł162 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Atuty Doskonałe połączenie komunikacyjne z całym Trójmiastem zarówno autem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Malownicze otoczenie, z kameralną zabudową jednorodzinną. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 750 zł34 m² 139,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament położony tuż przy samej plaży. Przemyślany układ - otwarta przestrzeń dzienna z wydzieloną częścią sypialnianą, zapewniającą komfort i prywatność Klimatyzacja - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlicz-Dreszera

Gdynia,pomorskie

731 000 zł69 m² 10 656 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atuty Świetna lokalizacja - blisko centrum i obwodnicy Doskonała komunikacja: skm + autobusy Widok na las, panoramę Gdyni i morze Jasne, ciche i funkcjonalne wnętrze( Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

539 000 zł55 m² 9 830,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup nowego, własnego mieszkania z całą pewnością jest bardzo poważną życiową inwestycją. Nasze biuro pomoże Państwu w jej podjęciu oraz bezpiecznie przeprowadzi przez wszystkie etapy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

399 000 zł37 m² 10 651,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego mieszkania w Rumi? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł46 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

NA sprzedaż Gdańsk Nowy Port, ul. Wyzwolenia | 2 pokoje | 3 piętro | 2 balkony | 2 komórki lokatorskie + piwnica Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w uroczym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł51 m² 9 352,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wstęp: bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie z osobnym wejściem Atuty nieruchomości: -Komunikacja miejska -spokojna okolica -własne wejście -stan deweloperski - możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

845 000 zł88 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z imponującym ponad 31m2 balkonem na 4 piętrze! 88,03m2 mieszkanie. Szukasz komfortowego mieszkania w Rumi? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oferujemy nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia cisowa | blisko skm lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Cisowa. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Gdynia,pomorskie

620 000 zł59 m² 10 437,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Iwaszkiewicza na Karwinach w Gdyni. Nieruchomość charakteryzuje wygodny i komfortowy rozkład, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Malbork,pomorskie

1 100 zł37 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe parter 37m centrum Malbork cena wynajmu 1100 +czynsz800 Wolne od 1 listopada tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gdańsk,pomorskie

464 000 zł31 m² 14 967,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Gdańsk śródmieście | kawalerka I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | balkon | Na sprzedaż oferujemy przytulną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Jastrzębia Góra,pomorskie

480 000 zł28 m² 16 967,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka inwestycyjna przy plaży + miejsce w hali garażowej - Słoneczna Dolina, jastrzębia Góra Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28,29 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Rozlewiskiem

Bojano,pomorskie

969 000 zł162 m² 5 965,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

80 zł/m²100 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do wynajmu rewelacyjne pomieszczenia w centrum biznesowym pomiędzy wrzeszczem przymorzem A oliwą! Po wszelkie informacje zapraszam telefonicznie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

99 807 zł6 333 m² 15,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 6 333 m, w cenie ok. 3,70 eur/m. Koszt wynajmu magazynu jest do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł34 m² 19 117,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy apartament położony na trzecim piętrze w budynku Awiator oddanym do użytku w 2014 roku. Prestiżowa lokalizacja umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orfeusza

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł54 m² 10 722 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54 m2 znajdujące się przy ulicy Orfeusza w Gdańsku-Osowie. Mieszkanie: jest gotowe do zamieszkania. Zlokalizowane jest na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gregorkiewicza

Bielkówko,pomorskie

899 999 zł339 m² 2 654,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nieruchomość znajduje się na dużej, zadbanej działce o powierzchni 1400 m Dom o imponującej powierzchni całkowitej 339 m Lokalizacja łączy spokój natury z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

699 000 zł56 m² 12 459,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane w Gdyni, w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja Lokal mieszkalny znajduje się przy ulicy Skwer Kościuszki, w kameralnej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 10. piętrze w popularnym gdańskim falowcu z lat 70-tych. To propozycja idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

1 195 000 zł300 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Uwaga!przygotowywany plan ogólny przewidziana strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową. Warunki przygotowanego planu: - powierzchnia zabudowy 30 procent, - wysokość zabudowy do 12 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kaszubska

Zbychowo,pomorskie

950 000 zł318 m² 2 987,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Agencja westate, prezentuje Państwu sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalno-produkcyjny położony w miejscowości Zbychowo, w gminie Wejherowo. Lokal jest zadbany, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 485 000 zł149 m² 9 996,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:137 m²

Atuty Kamienica ,na zboczu' znajduje się w bliskiej odległości od Centrum Gdańska a usytuowanie w kameralnej okolicy z dala od zgiełku miasta i hałasu samochodów zapewnia nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł51 m² 19 565,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atuty Atrakcyjne, przestronne i w pełni urządzone mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Rezydencja Marina w dzielnicy Przymorze. Warto podkreślić, że usytuowanie mieszkania tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smolna

Sopot,pomorskie

1 697 821 zł77 m² 21 930 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł91 m² 12 812,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Piękne mieszkanie z widokiem na las w Gdyni Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 91,32 m (w tym komórka lokatorska), zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

519 000 zł56 m² 9 231,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Puck,pomorskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 70., o łącznej powierzchni około 120 m2, położony w doskonałej lokalizacji w Pucku - zaledwie kilka minut spacerem od Starego Rynku i Zatoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Gdynia,pomorskie

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Wzg. Św. Maksymiliana przy ulicy Dąbrowskiego mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 79 m2 znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

499 900 zł26 m² 18 899,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja | Luksusowe wnętrze | Poznaj wyjątkowy projekt mieszkaniowy w samym sercu Gdańska, skierowany do osób poszukujących komfortu, prestiżu i najwyższej jakości życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym budynku bez windy, zlokalizowanym w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.