dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 781 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 781 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Gdańsk,pomorskie

695 000 zł43 m² 16 162,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz wygodnego, położonego w samym centrum zdarzeń, świeżo wyremontowanego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Stąd dojdziesz w kilka minut do Gdańskiej Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - własny ogródek - plac zabaw dla dzieci - 5 min pieszo do przystanku zkm - 10 min do skm Janowo - 10 min do Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

990 000 zł128 m² 7 760,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom - bliźniak (5 pokoi) - położony w miejscowości bojano k. Gdyni. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 127,57 m , powierzchnia działki 504 m . Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

824 109 zł33 m² 24 860 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Luksusowy 1- pok apartament nad Motławą 2 km do centrum! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 999 zł64 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przestronnego, czteropokojowego mieszkania położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzosy

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł46 m² 12 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze trzypiętrowego bloku z cegły w Gdańsku Stogi, przy ul. Wrzosy. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

689 000 zł74 m² 9 374,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem- przestrzeń, światło i komfort w sercu Redy! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,5 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

369 458 zł31 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta mieszkania w Gdańsku Osowej - idealne połączenie natury i miasta! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją mieszkania w jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

887 000 zł95 m² 10 515,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w Gdańsku idealne dla rodziny Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które przez ostatnie 10 lat było naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielno

Kielno,pomorskie

2 499 000 zł260 m² 9 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 936 m²

Wyjątkowa nieruchomość na kaszubach - kielno lokalizacja Nieruchomość położona jest w malowniczym zakątku Kaszub, w miejscowości Kielno. Duża działka o powierzchni aż 2936.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lizaki

Lizaki,pomorskie

780 000 zł96 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Informacje ogólne - Dom znajduje sie we wsi Lizaki koło Kościerzyny. Dojazd do wsii od strony tego miasta prowadzi drogą asfaltową. Tylko ostatni odcinek, to droga szutrowa., obecnie wykladana płytami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Sopot

Sopot,pomorskie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o pow 60m2 - Sopot Kamienny Potok. Lokal znajduję się na parterze w zadbanym i dobrze utrzymanym budynku z 2006r., na terenie zamkniętym. Układ lokalu gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Łagiewniki

Gdańsk,pomorskie

1 900 zł18 m²

 

Piętro:1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 900 zł

Zwalniam pokój 18m2 w mieszkaniu 3-pokojowym. W pokoju znajduje się duża szafa, regał z półkami, stół z 4 krzesłami, rozkładana kanapa i telewizor. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krynica Morska

Krynica Morska,pomorskie

1 850 000 zł282 m² 6 560,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:740 m²

Krynica Morska, dom inwestycyjny w jednej z najlepszych lokalizacji nad Bałtykiem Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 282 m2, położona na działce 740 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

449 900 zł40 m² 11 136,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

584 000 zł64 m² 9 096,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| przestronne | słoneczne | 3 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdynia,pomorskie

579 999 zł49 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Gdynia Chylonia, ul. Starogardzka Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Spokojna okolica, blisko skm i komunikacji. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł46 m² 13 152,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane w falowcu na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 613 000 zł70 m² 23 065,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwycięstwa

Borzytuchom,pomorskie

39,81 zł/m²314 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-usługowy borzytuchom, centrum Do wynajęcia przestronny, klimatyzowany lokal handlowo-usługowy w centrum Borzytuchomia, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł50 m² 12 574,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Atuty: - możliwość zakupu przez obcokrajowców ( bez zgody msz) - Gotowe do zamieszkania - Bardzo blisko komunikacji miejskiej - Duża ilość terenów zielonych - Cicha i spokojna okolica - Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

2 800 zł52 m² 53,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie, położone w budynku 4 piętrowym. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Redłowie, w pobliżu terenów spacerowych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł92 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rabat prawie 100tys! Dom z ogrodem w Gdańsku miej wszystko na miejscu Szukasz przestrzeni i prywatności, ale nie chcesz opuszczać Gdańska? W zielonej części Jasienia powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł57 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Czarny Dwór- gdańsk- przymorze Wielkie Dostępne od września 2025r. do czerwca 2026 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Korsarzy

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł150 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Єдиний будинок У гданську - можливість придбання без дозволу Міністерства внутрішніх справ та адміністрації.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, chwarzno-Wiczlino. Doskonała komunikacja z Gdynią oraz Gdańskiem, bardzo blisko do obwodnicy Trójmiasta. Niedaleko mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od września 2025r. do (końca) czerwca 2026 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są pod naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

555 000 zł52 m² 10 735 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Dąbrowskiego 1 w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość o powierzchni 51,70m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Tarasy

Gdańsk,pomorskie

1 800 zł14 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Kiedy szukasz czegoś wyjątkowego, gdzie komfort i lokalizacja są priorytetem numer jeden. Tarasy to historyczne miejsce Alberta Falka. Dzisiaj to zielona, spokojna oaza. Znajdziesz tu idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

957 900 zł41 m² 23 357,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Oliwska

Gdańsk,pomorskie

29,95 zł/m²60 m² 1 797 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na wynajem Gdańsk Nowy Port 60 m2. Pomieszczenie biurowe znajduje się na terenie obiektu przy ul. Oliwskiej Lokal znajduje się na 3 piętrze. Koszty: miesięczny czynsz wynajmu 29,95 zł netto /1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

4 700 zł57 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: - 3 oddzielne pokoje + salon z aneksem kuchennym - Duży taras oraz balkon z pięknym widokiem - Dwa miejsca postojowe w hali garażowej + komórka lokatorska - w cenie - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 490 zł72 m² 62,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neptun Park w Jelitkowie to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji inwestycyjnych w Trójmieście 100 m od plaży, w otoczeniu lasu i parku Reagana. Apartamenty w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kryształowa

Banino,pomorskie

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Na sprzedaż 3 kondygnacyjny szereg z basenem w atrakcyjnej lokalizacji blisko obwodnicy i lotniska jak i centrum Gdyni. Bezczynszowy, 4-pokojowy dom o powierzchni użytkowej 69,32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Rumia,pomorskie

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 250 m2 (użytkowa 170 m2), położony w Rumi, w jednej z najbardziej pożądanych i spokojnych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna Dolina

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne ,gotowe do zamieszkania ,jasne mieszkanie w cichej ślepej uliczce ,zaledwie 10 minut do centrum!możliwość przerobienia na 3 pokoje! Mieszkanie Nieruchomość składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

517 880 zł43 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podwale Grodzkie

Gdańsk,pomorskie

4 374 000 zł243 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy budynek biurowy w Centrum Gdańska o powierzchni 243m. To oferta dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do prowadzenia swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

573 235 zł47 m² 12 073,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealny produkt inwestycyjny w świetnej lokalizacji Gdańska Idealne dla inwestora, pod wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub jako mieszkanie dla studenta. Cena netto+vat23% Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radziejewo

Radziejewo,pomorskie

199 900 zł1 047 m² 190,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działki budowlane na sprzedaż objęte mpzp, o powierzchni ok. 1000 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Chłapowo,pomorskie

967 200 zł1 209 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu nad morzem, a przy okazji chcesz zarabiać na wynajmie pokoi? Ta nieruchomość o powierzchni 1209 m2 daje Ci taką możliwość! opis nieruchomości: na sprzedaż.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij