dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

264 ogłoszenia

68 000 zł18 m² 3 778 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż jednostanowiskowy zlokalizowany przy ul. Małachowskiego w Słupsku. Garaż o powierzchni ok. 18m2 , wyposażony w bramę otwieraną oraz oświetlenie. Garaż bardzo ciepły ,.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 000 zł3 273 m² 5 468,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 155 m²

Niniejszym oferujemy państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany W straszynie K.GDAŃSKA. Nieruchomość składa się z: a) działka nr 189/11, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł19 m² 3 421 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż jednostanowiskowy z kanałem ul. Poniatowskiego w Słupsku. Garaż o powierzchni ok. 19m2 , wyposażony w bramę otwieraną dwuskrzydłową. Garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł820,26 m² 1 463,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 076 m²

Na sprzedaż Piekarnia z gruntem w użytkowaniu wieczystym Dretyń, gmina Miastko Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem użytkowym po byłej piekarni. Grunt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł18 m² 4 722 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż jednostanowiskowy zlokalizowany przy ul. Wileńska w Słupsku. Garaż o powierzchni ok. 18m2 , wyposażony w bramę blaszaną otwieraną oraz oświetlenie. Garaż bardzo ciepły ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł845 m² 1 680,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:408 m²

Położenie Przedmiotowy budynek usługowo-mieszkalny zlokalizowany jest na działce nr 236 o pow. 408 m2, przy ul. 12 Marca 246 w Wejherowie. Obiekt wybudowano w zwartej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł578,90 m² 10 347,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:572 m²

Nowoczesna kamienica usługowo-mieszkaniowa w doskonałej lokalizacji w Gdyni-Dolne Orłowo. Świetna inwestycja pod najem krótkoterminowy, a także na lokale handlowo-usługowe lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł13,60 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej w Gdańsku przy ulicy. Św. Barbary 12, o powierzchni 13,6m2. Nowoczesne osiedle budowane przez prestiżowego dewelopera na.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł5 000 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 761 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Obiekt usługowy o dużej powierzchni w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16,40 m² 5 426,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,4 m2, zlokalizowany w Gdyni, przy ul. Knyszyńskiej. Cena: 89 000 zł Garaż idealny do przechowywania samochodu lub jako dodatkowa przestrzeń do magazynowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 500 000 zł2 700 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 527 m²

Na sprzedaż: hala przemysłowo-magazynowa w Malbork - Grobelno Opis dojazdu do nieruchomości: nieruchomość położona jest w miejscowości Grobelno, przy drodze S22, przed wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 000 zł20 155 m² 888 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zakupu działki zabudowanej w sercu logistycznej części trójmiasta: przedmiot oferty: nieruchomość o powierzchni 2 ha skłąda się z: -Działka nr 189/11 o powierzchni 1,97.

Szczegóły ogłoszenia

2 682 927 zł1 140 m² 2 353,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Lokalizacja: kawle Dolne część kolonii Kawle Górne w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo. Nieruchomość znajduję się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł220 m² 4 772,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:232 m²

Oferta na wyłączność lokal użytkowy idealna inwestycja pod wynajem mieszkań budynek doskonały na biura blisko centrum miasta działka 232M2 Na sprzedaż budynek, blisko centrum w Kartuzach,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 599,40 m² 3 438,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 741 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż obiekt komercyjny z zabudową biurowo - magazynową. Powierzchnia gruntu - 8471 m.kw w której skład wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł393,87 m² 15 995,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 499 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Dębkach Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

14 990 000 zł3 429 m² 4 371,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 529 m²

Kompleks nieruchomości inwestycyjnych w atrakcyjnej cenie Kartuzy Najważniejsze atuty: - sprzedaż wyłącznie w pakiecie oferta dedykowana deweloperowi lub inwestorowi - możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł252,70 m² 11 832,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

NA sprzedaż - stacja paliw Z zabudową usługową | kobylnica, ul. Główna Lokalizacja Nieruchomość położona w Kobylnicy przy ulicy Głównej - w bardzo dobrze widocznej lokalizacji, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł530 m² 2 264,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta Na sprzedaż działka o powierzchni około 2300 m wraz z zabudowaniami o łącznej powierzchni około 530 m , położona w miejscowości Sztutowo przy ul. Kanałowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł2 548 m² 784,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 900 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Nieruchomość produkcyjno usługowa w miejscowości Kalisz w gminie Dziemiany, niedaleko drogi wojewódzkiej nr 235 - 20km od Kościerzyny, 45km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:780 m²

NA sprzedaż hala magazynowa wraz Z zapleczem biurowym I socjalnym Przedmiotem sprzedaży jest hala magazynowa 350 m2 zlokalizowana w Gdynia/ Dąbrowa przy ul Chwaszczyńskiej , bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł15,50 m² 4 193,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni wewnętrznej 15,50 m2, który położony jest przy ulicy Podjazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł999,98 m² 1 999,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 217 m²

Przedmiotem sprzedaży jest hala o powierzchni 999,89 m położona na działce 2217 m w Starogardzie Gdańskim, przy ul. Droga Owidzka 1. Obiekt znajduje się w kompleksie hurtowni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł400 m² 747,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: budynek magazynowy przy elektrowni wodnej. Położony na działce o powierzchni 500 m2 w miejscowości Stocki Młyn, gm. Pelplin.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł1 608 m² 1 337,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 5500m2 zabudowana budynkiem o przeznaczeniu biurowo-usługowo-produkcyjnym o powierzchni całkowitej 1608m2, zlokalizowana w sercu miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 170 m² 529,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks magazynowo produkcyjny z zapleczem socjalno-biurowym w Wejherowie Lokalizacja: wejherowo, ul. Budowlanych 4b, woj. pomorskie Cena: 1 150 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia działki: 2 170.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł485,18 m² 1 646,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:204 m²

Tylko W lutym: twój nowy dom tańszy o 190 000 zł. Sprawdź, zanim ktoś Cię ubiegnie! Wyjątkowa kamienica w centrum Wejherowa, doskonała inwestycja! bez dodatkowych opłat: kupując tę.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 091,71 m² 2 738,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 821 m²

Okazja! nowa cena! obiekt W tczewie na sprzedaż na dużej działce! lokalizacja: oferujemy na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy usytuowany przy ul. 30 Stycznia w Tczewie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł491 m² 1 608,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie nieruchomość gruntowa zabudowana stanowiąca działkę gruntu oznaczoną w ewidencji gruntów numerem 144 o powierzchni 1700m2 w miejscowości Gniewino powiat Wejherowski oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedaży przepiękna zabytkowa nieruchomość z własnym parkiem! Pałac wraz z założeniem parkowym w gminie Kępice powstał na przełomie XIX wieku. Generalny remont w 2023r-nowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 866 m² 2 138,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Wyjątkowa oferta! Hala magazynowa z budynkiem usługowym i biurem w Centrum Kielna! Na naszej stronie Firmowej znajdziesz wirtualną wizytę 360', dzięki której możesz przejść się po.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł16,60 m² 6 566,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Atuty: garaż w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji Wykafelkowana podłoga - łatwe utrzymanie czystości Brama garażowa z pilotem.

Szczegóły ogłoszenia

12 975 000 zł2 517 m² 5 154,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 790 m²

Do sprzedania hala magazynowo-produkcyjna, zlokalizowana w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni, przy węźle dróg S6 i S7. Oferta obejmuje sprzedaż czterech działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 554,80 m² 5 273,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł18,54 m² 6 472,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:74 m²

Garaż nr 5 o pow. 18,5m2, na osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu lokalizacja Obiekt położony na znanym osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu. Garaż sąsiadujący zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

3 321 000 zł1 650 m² 2 012,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Przeznaczenie usługowo komercyjne, była siedziby Harcerskiej Orkiestry Dętej, budynek wcześniej pełnił funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 000 zł888,60 m² 5 390,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 391 m²

Obiekt biurowo-produkcyjny z zapleczem magazynowym stanowi atrakcyjną propozycję dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej, logistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł3 500 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł467 m² 4 280,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 320 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca na nową siedzibę Twojej firmy? Potrzebujesz komfortowych pomieszczeń biurowych z zapleczem.