dowolna

Budynki użytkowe pomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

595 ogłoszeń

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy budynek z czerwonej cegły, wybudowany w 1945 roku, objęty ochroną konserwatora zabytków. Nieruchomość prezentuje się bardzo atrakcyjnie budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł390 m² 3 051,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:802 m²

Lokal Obiekt Centrum Inwestycja Na sprzedaż nieruchomość zabudowana o powierzchni 802 m2 , budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 390m2 , zlokalizowana w ścisłym centrum Człuchowa.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 000 zł3 273 m² 5 468,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 155 m²

Niniejszym oferujemy państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany W straszynie K.GDAŃSKA. Nieruchomość składa się z: a) działka nr 189/11, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł1 000 m² 2 999 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 078 m²

Dwa magazyny o powierzchni 200 m2 oraz 800 m2 - aktualnie są wynajmowane! Wraz z magazynami do sprzedaży oferowany jest duży 3 poziomowy dom W otulinie lasu O powierzchni 361 M2.

Szczegóły ogłoszenia

14 990 000 zł3 429 m² 4 371,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 529 m²

Kompleks nieruchomości inwestycyjnych w atrakcyjnej cenie Kartuzy Najważniejsze atuty: - sprzedaż wyłącznie w pakiecie oferta dedykowana deweloperowi lub inwestorowi - możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł378 m² 22,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala/magazyn wraz z utwardzonym placem. Lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta. Dojazd do nieruchomości możliwy od strony Pruszcza Gdańskiego i Straszyna. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 025,82 m² 3 704,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu Łeby - zabytkowy pensjonat ,pod Zegarem" przy ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn na wynajem 80 m2 Gdańsk Kokoszki. Do wynajęcia garaż 80 m2, dzielnica Gdańsk Kokoszki. Przed budynkiem znajduje się parking. Szybki i wygodny dojazd do obwodnicy gdańskiej. Cena 3.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

20 664 zł861 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość w Kościerzynie w województwie pomorskim 60 km od Gdańska. Powierzchnie magazynowe na wynajem to 600 m2 oraz 261 m2. Możliwość wynajmu całości lub potrzebnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł6 850 m² 583,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 850 m²

Biurowiec 745,74 M2, 9 budynków, 42 garaże 6,850M2 (malbork, chodkiewicza) Jeśli szukasz biurowca z halami, to ogłoszenie jest da Ciebie To może być twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 554,80 m² 5 273,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje na wynajem hale dedykowaną pod działalność magazynową lub nieuciążliwą produkcję. W obiekcie prąd Trójfazowy, odrębny podlicznik na energię. Do nieruchomości przynależą miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16,40 m² 5 426,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,4 m2, zlokalizowany w Gdyni, przy ul. Knyszyńskiej. Cena: 89 000 zł Garaż idealny do przechowywania samochodu lub jako dodatkowa przestrzeń do magazynowania.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 554,80 m² 5 273,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 016 210 zł192,02 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:58 m²

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł10 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia miejsce w Hali garażowej , dolny Sopot ul haffnera/morska, 50m od Monte Cassino. Cena do negocjacji Ogłoszenie dodane do wielu portali.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 613 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt: -ogrodzony płotem metalowym ze szlabanem, monitorowany. Hala z suwnicą: -670 m2 (36 m x 18,6 m,) -wysokość 9m -wyposażona w działającą suwnicę o nośności 5t (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

17 600 zł800 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Nowoczesne hale produkcyjno-magazynowe przy trasie S7 suwnice do 100 ton Oferujemy powierzchnie produkcyjne dostosowane do potrzeb różnych branż od lekkiej produkcji po wymagające procesy przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 329 800 zł2 959 m² 1 801,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie sądowe w sprawie pisemnego ofertowego przetargu na sprzedaż nieruchomości upadłego Megii Food Technology Spółka z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł880,10 m² 566,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio nieruchomość pod inwestycję zlokalizowaną w Luzinie, przy ul. Kościuszki 18. |Stan techniczny| Na nieruchomości w 2022 r. miał miejsce pożar,.

Szczegóły ogłoszenia

1 466 zł81,45 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Gdyni proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Słupsku przy ulicy 11.

Szczegóły ogłoszenia

49 992 zł1 354,80 m² 36,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem magazyn chłodnia wraz z zapleczem socjalno-biurowym - 1354,8 m.kw Obiekt wyposażony w 2 bramy dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn Łebieniec

Łebieniec,pomorskie

15 720 zł1 572 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 572 m²

Hale magazynowe i pomieszczenia biurowe atrakcyjnie położone 7 km od Łeby i 20 km od Lęborka. Ogłoszenie dotyczy hali o powierzchni zabudowy 1811m2, pow. użytkowa 1572m2, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Bysewska

Gdańsk,pomorskie

17 250 zł750 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

Obiekt znajduje się przy ulicy Bysewskiej w dobrze skomunikowanej przemysłowej dzielnicy Gdańska. Magazyn posiada posadzkę betonową utwardzoną , niepylącą o nośności 5t/m2 o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mechelinki

Mechelinki,pomorskie

4 500 000 zł423 m² 10 645,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:715 m²

Atuty - gotowy, funkcjonujący z powodzeniem biznes - 300 m od plazy - widok na morze Budynek Dom posadowiony na działce 715 m2 z wydzielonymi 5 apartamentami wyposażonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Batalionów Chłopskich

Pruszcz Gdański,pomorskie

17 900 zł513 m² 34,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 513 m2 z zapleczem socjalno - biurowym znajdujący się w Pruszczu Gdańskim ul. Batalionów Chłopskich 14 budynek 7/3. Budynek posiada dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Wicko

Wicko,pomorskie

20 000 zł1 710 m² 11,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Do wynajęcia hale magazynowe i pomieszczenia biurowe atrakcyjnie położone 7 km od Łeby i 20 km od Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Cementowa

Gdańsk,pomorskie

32 000 zł1 000 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia w nowej hali magazynowo-produkcyjno-usługowej zlokalizowanej w Gdańsku przy ul. Cementowej. Łączna powierzchnia 5.000 m2 z możliwością podziału na 2 lub 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdyńska

Chwaszczyno,pomorskie

3 000 zł500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:500 m²

Utwardzony plac w centrum Chwaszczyna. Plac znajduję się przy głównej drodze krajowej nr 20. W sąsiedztwie sklep Biedronka i myjnia samochodowa. Podana cena jest ceną netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Pruszcz Gdański,pomorskie

3 600 000 zł773 m² 4 657,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 355 m²

Nieruchomość położona w Pruszczu Gdańskim - miasto w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, wchodzące w skład aglomeracji trójmiejskiej. Pruszcz Gdański leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Będzieszyn

Będzieszyn,pomorskie

6 900 zł240 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:240 m²

Świetna lokalizacja - bliskość Obwodnicy Trójmiasta i wjazdu na autostradę A1. Cena netto. Hala namiotowa : Powierzchnia magazynu wynosi 240 m2, konstrukcja - stalowa obłożona płytą warstwową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Cementowa

Gdańsk,pomorskie

145 000 zł5 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

55 909 zł3 543 m² 15,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia - MDC2 Gdańsk Koszwały Powierzchnia: ok. 3 400 m Czynsz: od ok. 3,75 eur/m Warunki najmu są elastyczne i zależne od długości umowy oraz specyfiki prowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łeba

Łeba,pomorskie

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Gotowiec inwestycyjny nad morzem - Łeba | Pokoje Gościnne + lokale usługowe Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, dochodowy obiekt noclegowy - pokoje gościnne, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz Sopot

Sopot,pomorskie

450 zł10 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Miejsce parkingowe w dolnym Sopocie przy ul. Haffnera/morskiej ,50m do Monte Cassino. Nr. Kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Bysewska

Gdańsk,pomorskie

17 250 zł750 m² 23 zł/m²

 

 

 

Gdańsk,pomorskie

113 000 zł9 999 m² 11,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia lub możliwość obsługi logistycznej, około 10 000 m2, jednak jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

124 266 zł9 777 m² 12,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 9777m w konkurencyjnej stawce od ok. 2,99 eur/m. Cena podlega negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pucka

Łebcz,pomorskie

1 650 000 zł1 663 m² 992,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Puckiej w Łebczu, gmina Puck. Na działce o powierzchni 5500m znajdują się 3 obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dekarska

Kokoszkowy,pomorskie

3 699 000 zł663 m² 5 579,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 285 m²

Na sprzedaż nowoczesny i w pełni funkcjonalny obiekt handlowo magazynowy z zapleczem biurowo szkoleniowym, położony w miejscowości Kokoszkowy przy ul. Dekarskiej 4 bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

19 500 zł1 500 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie wynajmu nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym! Podana kwota jest ceną netto i obowiązuję podatek vat 23% Cena najmu: 13 pln/m netto. Przedstawiamy Państwu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij