dowolna

Budynki użytkowe pomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

48 400 zł2 200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2200m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł643,80 m² 3 417,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 629 m²

Na sprzedaż funkcjonujący motel z ogromnym potencjałem w Malborku. Na sprzedaż wyjątkowy obiekt noclegowy składający się z dwóch budynków, obecnie działający jako motel, położony.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł237 m² 29 324,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:212 m²

Gotowy hotel nad morzem! Władysławowo. Przejmujesz i zarabiasz od pierwszego dnia! Marzysz o własnym hotelu lub pensjonacie nad morzem, który już działa, jest wyposażony i przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

11 250 zł450 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Duży lokal z witryną i wejściem bezpośrednio od ul. Hutniczej. Świetna lokalizacja: w pobliżu wjazd na Estakadę Kwiatkowskiego zapewniającą szybki dojazd zarówno do portu jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł696,39 m² 5 600,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:14 823 m²

Ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem Szczytno gotowa inwestycja w sercu Pomorza! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość funkcjonujący Ośrodek Wypoczynkowy Rzewnica, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł1 150 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 586 m²

Obiekt usługowo - handlowy - magazynowy - mieszkalny w Rumi przy drodze krajowej S6. Łączna powierzchnia obiektu 1150 m2. Zabudowania wchodzące w skład nieruchomości: - dwupiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

14 240 zł445 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-magazynowa, zlokalizowana w Gdyni, w jednej z dzielnic położonych bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta - drodze ekspresowej łączącej Gdynię.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Oferujemy możliwość wynajmu nowoczesnych powierzchni magazynowych, które zostaną wybudowane w formule "build-to-suit", czyli.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł472,97 m² 9 514,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Doskonały produkt inwestycyjny lokata kapitału miejsce dla biznesu pracujący biznes podpisane długoterminowe umowy Z najemcami Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny lokal biurowo - usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł700 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Na sprzedaż: zakład produkcyjny w Zdrzewnie, gmina Wicko, powiat lęborski Oferujemy obiekt przemysłowy o powierzchni 700 m położony na działce 2 950 m w miejscowości Zdrzewno,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł18 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 m²

Witam Serdecznie. Sprzedam garaż murowany jednostanowiskowy położony przy ulicy Królowej Jadwigi w Tczewie. Powierzchnia garażu 18 metrów. Garaż wraz z gruntem jest potwierdzony Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł450 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 743 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z osobnym obiektem na wynajem w nadmorskiej miejscowości Kąty Rybackie, położony w kameralnej części miejscowości z dojazdem z dwóch stron działki.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł16,53 m² 5 989,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: garaż znajduje się na Gdyńskim Witominie przy ul. Narcyzowej - to znana i lubiana dzielnica Gdyni. Dobrze skomunikowana z centrum miasta i obwodnicą. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

2 682 927 zł1 140 m² 2 353,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Lokalizacja: kawle Dolne część kolonii Kawle Górne w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo. Nieruchomość znajduję się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł900 m² 6 556 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam państwu! Gratka dla Inwestora! Oferta na wyłączność. Budynek o powierzchni ok.900m2, posadowiony na działce ok.1500m2, zlokalizowany w Gdańsku, przy głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

50 718 €11 795 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania wraz z powierzchnią biurową. Bezpośrednie wejście z biura na magazyn. Dane techniczne: wysokość 12m [10m do dolnego pasa kratownicy] Nośność.

Szczegóły ogłoszenia

27 700 zł842 m² 32,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Hala magazynowa o podwyższonym standardzie A i klasie przeciwpożarowej C. Otoczenie hali jest wyłożone kostką brukową z wydzielonymi miejscami parkingowymi. Obiekt ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł567 m² 11,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanown państwo Pragnę zaoferować do wynajmu pomieszczenia zlokalizowane w obiekcie przemysłowym położonym w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Zastawnej 34.Obiekt charakteryzuje się dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł450 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Obiekt magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni 450m2. Nieruchomość składa się z hali 270m2 oraz części biurowej z zapleczem socjalnym 181m2. Magazyn: - posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

65 394 zł1 720 m² 38,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Nowy obiekt magazynowy w sąsiedztwie obwodnicy. Standard: - wysokość użytkowa 6m, - bramy wjazdowe z poziomu 0, - nośność posadzki 5t/mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł18 m² 3 778 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż jednostanowiskowy zlokalizowany przy ul. Małachowskiego w Słupsku. Garaż o powierzchni ok. 18m2 , wyposażony w bramę otwieraną oraz oświetlenie. Garaż bardzo ciepły ,.

Szczegóły ogłoszenia

16 800 zł600 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem obiekt magazynowo-usługowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 600 m2 zlokalizowany w sąsiedztwie Estakady Kwiatkowskiego. Budynek był dotychczas wykorzystywany na cele.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł580 m² 32,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 540 m²

Oferta bez prowizji Obiekt biurowo- magazynowy (produkcyjny) położony w Miszewku. Lokalizacja: miszewko przy drodze krajowej nr 20, 7 km od granicy Gdyni, 5 km od Chwaszczyna, 10 km od Żukowa. Bdb.

Szczegóły ogłoszenia

18 144 zł756 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia magazynowa o powierzchni 756 m.kw. Wysokość składowania 5m. Dostawy za pomocą 4 bram.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł5 000 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 761 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Obiekt usługowy o dużej powierzchni w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

17 939 €4 172 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowo-logistycznej ponad 91 000 m2 nowoczesnej powierzchni Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej, dystrybucyjnej oraz biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

16 236 €3 776 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł820,26 m² 1 463,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 076 m²

Na sprzedaż Piekarnia z gruntem w użytkowaniu wieczystym Dretyń, gmina Miastko Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem użytkowym po byłej piekarni. Grunt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł305 m² 31,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem wynajmu jest hala konstrukcji stalowej ( obita płytą Obornicką 12 ) o powierzchni 300 mkw. z dobrym dojazdem do trasy S7 węzeł południe około 1,5 km. Posadzka ocieplona hydro.

Szczegóły ogłoszenia

11 844 zł789,60 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn wysokiego składowania 640m2 Lokalizacja w Centrum Gdyni na terenie magazynowo-biurowym. W najbliższej okolicy inwestycja Yacht Club. Na teren wymagane są przepustki wjazdowe - samochody.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł4 019 m² 982,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 019 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż tylko w libera Nieruchomości obiekt wybudowany około 2002 roku. Inwestycja zabudowana - masarnia z ubojnią, wraz z niezbędną.