dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krzywa

Dzierzgoń,pomorskie

600 000 zł230 m² 2 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:577 m²

Sprzedam większościowy udział w domu w miejscowości Dzierzgoń,wolnostojący , piętrowy o powierzchni użytkowej 170m2. Powierzchnia całkowita budynku 230 m2. w budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Gwizdówce

Załakowo,pomorskie

629 999 zł100 m² 6 299,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Załakowo, gmina Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wczasowa

Ocypel,pomorskie

630 000 zł86 m² 7 283,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom modułowy | Ocypel | 10 min do jeziora Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz a jednocześnie będziesz mieć nowoczesny, wygodny dom? Zaledwie kilkanaście minut spacerem dzieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

1 190 000 zł171 m² 6 968,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na wyjątkowym Osiedlu Angielskim w Chwaszczynie - tuż przy granicy z Gdańskiem Osowa. To miejsce stworzone dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Leźno,pomorskie

2 700 000 zł300 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

899 000 zł189 m² 4 768,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Na sprzedaż dom- bliźniak z ogromnym potencjałem i słonecznym ogrodem położony 100 metrów od lasu w dzielnicy Gdynia Cisowa (ul. Fińska) Nieruchomość idealna dla rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miegonia

Gdynia,pomorskie

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:324 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej, gdynia, ul. Miegonia. Widok na morze! dom Dom o powierzchni 153 m2 usytuowany na płaskiej, słonecznej działce od strony południowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska

Niepoczołowice,pomorskie

899 000 zł206 m² 4 364,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W niepoczołowicach W gminie linia dom gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 206 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Winieckiego

Sopot,pomorskie

6 250 000 zł246 m² 25 406,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:419 m²

Oferta sprzedaży dotyczy pieczołowicie odrestaurowanej kamienicy, w której działa świetnie prosperujący ośmioapartamentowy Pensjonat. Urocza Kamienica z przełomu XIX i XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Załakowo,pomorskie

590 000 zł84 m² 7 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Oferta na wyłączność Piękny, klimatyczny domek w kaszubskim otoczeniu trzech jezior i lasów. Tylko około 200 m-od jeziora. Gotowy do korzystania, bez żadnych dodatkowych nakładów. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Grzybno,pomorskie

1 440 000 zł180 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący,parterowy z użytkowym poddaszem niepodpiwniczony.Podłączony do wszystkich mediów(gaz,prąd,kanalizacja). Okna zabezpieczone roletami,parapety granitowe.Podłogi gresowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Gościcino,pomorskie

849 000 zł263 m² 2 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom z potencjałem podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Skarszów Górny,pomorskie

299 000 zł44 m² 6 754,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 44,27 m , położony przy ul. Kasztanowej 6b w Skarszowie Górnym (koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

1 499 000 zł519 m² 2 887,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękną, doskonale zachowaną 3-kondygnacyjną kamienicę znajdującą się w świetnej lokalizacji przy ulicy Gimnazjalnej w Starogardzie Gdańskim. Kamienica idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Słupsk,pomorskie

1 400 000 zł189 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Nowa oferta W naszym biurze Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni 189 m2, położony na pięknej słonecznej działce o powierzchni 894 m2, na osiedlu Akademickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Luzino,pomorskie

1 050 000 zł166 m² 6 320,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Nowoczesny dom w otulinie lasu! Idealne miejsce dla ludzi cenią ceniących naturę! Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

2 590 000 zł200 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom parterowy w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Raduni, otoczony pięknym ogrodem w doskonałej lokalizacji Gdańsk Juszkowo! dom: został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pałacowa

Kowale,pomorskie

2 097 000 zł186 m² 11 251,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom z charakterem przy ul. Pałacowej - klasyczna elegancja w nowoczesnym otoczeniu. W sercu dynamicznie rozwijających się Kowal koło Gdańska, przy spokojnej i kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Charzykowy

Charzykowy,pomorskie

2 350 000 zł177 m² 13 284,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu z basenem znajdującego się w sercu Borów Tucholskich, wakacyjno-turystycznej miejscowości Charzykowy. *** atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łopianowa

Gdynia,pomorskie

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom z potencjałem! Gdynia Dabrowa Dom z potencjałem. Gdynia Dąbrowa 400m Oferta sprzedaży dotyczy domu o powierzchni ok 400 m2 zlokalizowanego na działce o powierzchni 382 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 999 000 zł260 m² 7 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy Państwu wyjątkowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Rumi Janowo, w sąsiedztwie niskiej, kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszewo

Miłoszewo,pomorskie

799 999 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Kaszubska Oaza z Widokiem na Jezioro - Dom, w którym od pierwszego kroku czuć spokój Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię tylko szum drzew i delikatny błysk słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Linia

Linia,pomorskie

879 000 zł244 m² 3 602,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 103 m²

Wyjątkowy dom w sercu Kaszubskiej Szwajcarii - idealny dla rodziny. Opis nieruchomości: nieruchomość to przestronny, dwurodzinny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 244,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 650 000 zł201 m² 13 157,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Najważniejsze atuty:duża działka gwarantująca prywatność i przestrzeń dom energooszczędny- rekuperacja, solarywysoki standard wykończeniakameralna lokalizacja z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borkowo

Borkowo,pomorskie

1 598 000 zł195 m² 8 212,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Dom rodzinny z pięknie zagospodarowaną, dużą działką Borkowo k.Żukowa, Kaszuby Najważniejsze atuty nieruchomości:komfortowy dom 150 m idealny dla rodziny duża działka 1597 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulmin

Sulmin,pomorskie

2 650 000 zł201 m² 13 157,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 749 000 zł284 m² 6 158,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny w Gdyni na Chyloni. Przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 284m , położony na działce 254 m , w cichej, bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 097 000 zł186 m² 11 251,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karczemki,pomorskie

1 249 000 zł170 m² 7 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m położony w miejscowości Karczemki (ok. 10 min od Gdyni.) To nieruchomość dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Gowino,pomorskie

660 000 zł75 m² 8 836,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przytulny Dom w cenie mieszkania z ogrodem, klimatyzacją i fotowoltaiką! Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 74,69 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grobelno

Grobelno,pomorskie

760 000 zł66 m² 11 445,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż nowy dom w Grobelnie Na sprzedaż jednorodzinny dom o powierzchni 66 m , wybudowany w latach 2020-2022, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Odargowo,pomorskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Nieruchomość z potencjałem inwestyjnym - Odargowo, gmina Krokowa Na sprzedaż działka o powierzchni 1521 m , położona w malowniczej miejscowości Odargowo w gminie Krokowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobrzewino,pomorskie

1 599 000 zł390 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 899 000 zł321 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tadzino

Tadzino,pomorskie

435 000 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy całoroczny | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Dobrzewino,pomorskie

899 000 zł167 m² 5 389,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 166,81 m , położony w spokojnej i urokliwej okolicy w Dobrzewinie. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Perlino,pomorskie

1 390 000 zł125 m² 8 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 004 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom, do którego chce się wracać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

459 000 zł134 m² 3 415,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż - Maszewo Lęborskie, ul. Murowana | 134 m + działka 1000 m Przestronny dom z potencjałem - idealny dla rodziny dwupokoleniowej lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Podjazy,pomorskie

225 000 zł20 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:486 m²

Na sprzedaż oferuję urokliwy, drewniany domek letniskowy o niepowtarzalnym klimacie - pachnący drewnem, zadbany, gotowy do użytkowania, zaledwie 300 m od jeziora Gowidlińskiego (numer.