dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedlowa

Gościcino,pomorskie

599 000 zł176 m² 3 397,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji od kupującego! Cena 599 000 zł Powierzchnia całkowita 176,30 m2 Powierzchnia użytkowa 119,85m2 Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchom

Tuchom,pomorskie

3 500 000 zł300 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 940 m²

Wolnostojący dom w zielonej okolicy Tuchomia wraz z Agroturystyką "biała Mewa" laureat plebiscytu orły turystyki. Powierzchnia działki aż 1,794 ha! Dom o pow. ok 300m2 posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

2 422 195 zł186 m² 13 046,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Gotowy, nowoczesny dom szeregowy - Komfort i spokój w sercu Gdańska - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniewino,pomorskie

688 000 zł146 m² 4 712,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł136 m² 6 969,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:133 m²

Na sprzedaż budynek dwukondygnacyjny o dużym potencjale komercyjnym, położony w dobrze widocznej lokalizacji z bezpośrednim dostępem od ulicy. Kamienica położona na działce 133m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gdynia,pomorskie

1 800 000 zł117 m² 15 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty nieruchomości w jednej z nadmorskich części Gdyni - w dzielnicy Oksywie, przy ulicy Dickmana. Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

330 000 zł76 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu domek letniskowy - do remontu - umiejscowiony w małej miejscowości Skoczkowo blisko Mściszewic (gm. Sulęczyno) - około 170 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zajęcza

Gdańsk,pomorskie

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

NA sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny blisko trójmiejskiego parku krajobrazowego na ulicy zajęczej W gdańskiej oliwie dom: dom o powierzchni 200 m2 wykonany jest z cegły, zachował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goszczyno

Goszczyno,pomorskie

649 000 zł169 m² 3 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym potencjałem dla rodziny wielopokoleniowej lub na działalność najmu jako 2 oddzielnych lokali mieszkalnych. Na ten moment klatka schodowa mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Liliowa

Tokary,pomorskie

715 000 zł83 m² 8 600,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Tokarach, przy ul. Liliowej - idealna propozycja dla rodzin z dziećmi szukających spokoju, bezpieczeństwa i dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażaków

Lipusz,pomorskie

590 000 zł109 m² 5 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zamieszkaj w wymarzonym domu w malowniczym Lipuszu - sercu Kaszub! Ucieknij od zgiełku miasta i zanurz się w spokoju natury w całorocznym bliźniaku, gotowym do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grabskiego

Łeba,pomorskie

2 790 000 zł380 m² 7 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:589 m²

NA sprzedaż prosperujący pensjonat W łebie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego pensjonatu, położonego w prestiżowej, willowej części Łeby. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jarzębinowa

Juszkowo,pomorskie

1 969 000 zł206 m² 9 558,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W juszkowie W gminie pruszcz gdański dom: na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany w 2015 roku o powierzchni użytkowej 206 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Rezerwacja! głowne atuty: - cicha i spokojna okolica, - wydzielone oddzielne mieszkanie w sutenerze, - garaż w bryle budynku, - dwa tarasy. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia

Kolonia,pomorskie

850 000 zł274 m² 3 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom, który daje spokój. Przestrzeń, która daje możliwości. Nie sprzedajemy ścian. Sprzedajemy komfort, bezpieczeństwo i przyszłość. Dom położony jest na działce 500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta prywatna - dziękuję za oferty współpracy od pośredników! Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 116m2 położony na działce o powierzchni 800m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jasień

Jasień,pomorskie

600 000 zł161 m² 3 726,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dobre miejsce dla rodziny z dziećmi lub pod turystykę! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161 m2. Posiada 7 pokoi, 2 łazienki oraz kuchnię. Gdyby na górze zrobić drugą kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 000 zł210 m² 2 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym otwartym, wybudowany w 1999 roku, zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Starogardu Gdańskiego przy ul. Darowanej. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

950 000 zł182 m² 5 219,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny + budynek gospodarczy w Przyjaźni przy ulicy Jeziornej 24 Budynek jest posadowiony na zadrzewionej działce o powierzchni 3001m2 Działka uzbrojona jest w energię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasprowicza

Gdańsk,pomorskie

1 890 000 zł473 m² 3 995,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nieruchomość położona w najbardziej pożądanej części dzielnicy Oliwa ulica Kasprowicza. Oliwa to niezwykła dzielnica, która zachwyca niepowtarzalnym klimatem niskiej zabudowy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rokitnica

Rokitnica,pomorskie

655 500 zł72 m² 9 083,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Dom Z ogrodem | 4 pokoje | na granicy gdańska Rokitnica / granica Gdańska i Pruszcza Gdańskiego Powierzchnia 72,16 m 4 pokoje Ogród ok. 73 m Stan deweloperski - do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

1 499 000 zł234 m² 6 419,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Duży dom wolnostojący na obrzeżach Gdyni! Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, przy ul. Wiczlińskiej, wybudowana w 2010 roku, doprowadzona do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Załakowo,pomorskie

589 000 zł85 m² 6 929,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom całoroczny, położony w niezwykle atrakcyjnym turystycznie Załakowie, na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość jest całkowicie nowa nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Algierska

Gdynia,pomorskie

729 000 zł65 m² 11 133,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:562 m²

Jeśli poszukujesz własnego m" wraz z sauną i pięknym ogrodem, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. W ofercie naszego biura jest mieszkanie na parterze piętrowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowa

Orle,pomorskie

759 000 zł101 m² 7 493,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Gotowy do zamieszkania! Nowoczesny Dom w orlu koło Bolszewa- komfort, styl i Natura na Wyciągnięcie Ręki Szukasz domu, do którego możesz się wprowadzić od zaraz, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Ostrzyce

Ostrzyce,pomorskie

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości o niespotykanej charakterystyce; domek o charakterze rekreacyjnym położony na wyodrębnione działce w środku małego kompleksu leśnego. I co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

947 000 zł113 m² 8 397,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

W rytmie natury, w stylu Nowoczesnym Twoje miejsce między miastem a naturą. Nowoczesne domy z prywatnymi ogrodami tuż przy granicy Gdańska. Lokalizacja: ul. Zaczarowana, rotmanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

1 300 000 zł133 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 513 m²

DO sprzedania dom parterowy wolnostojący 4 pokoje duża działka garaż - zbychowo! lokalizacja: zbychowo to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury. Otoczone zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strażacka

Bolszewo,pomorskie

525 000 zł112 m² 4 668,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 m²

Dom Z ogrodem W cenie mieszkania. 4 pokoje. Przestrzeń, której szukasz. Bolszewo 84,79 m 4 pokoje 525 000 zł Termin oddania do użytkowania: 30.09.2026 Przestań szukać większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Lublewo Gdańskie,pomorskie

850 000 zł97 m² 8 722,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej - Lublewo Gdańskie Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

690 000 zł150 m² 4 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - 25 km od gdańska Młynek, gmina Przodkowo - spokojna okolica w otoczeniu natury. Przestronny i solidnie wykonany dom dla rodziny, łączący wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Więckowy

Więckowy,pomorskie

649 000 zł137 m² 4 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 020 m²

Atuty:Dom usytuowany poza zwartą zabudową, gwarantujący 100% prywatności. Ogromna przestrzeń z panoramicznym widokiem z salonu na las oraz pola uprawne. 110 m powierzchni użytkowej (137.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Luzino,pomorskie

559 000 zł84 m² 6 654,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ostatnie lokale! Zamieszkaj blisko natury! nowoczesna nieruchomość z ogródkiem oraz miejscem postojowym na Osiedlu silva w Luzinie cudzoziemcy - bez zgody mswia! Bez barier prawnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Rumia,pomorskie

1 660 000 zł285 m² 5 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z 2017 roku. Powierzchnia całkowita budynku to 285 m2, natomiast użytkowa ok. 130 m2. Dom posadowiony jest na działce narożnej 570m2. Dom jest całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 499 000 zł234 m² 6 419,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Twój nowy dom w sercu zielonego Wiczlina - idealny dla rodziny! Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, wśród zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum Gdyni?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Wiślinka,pomorskie

1 050 000 zł147 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom bliźniaczy w spokojnej okolicy - Wiślinka, ul. Lawendowa Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronny dom bliźniaczy o powierzchni 147 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krępa Słupska,pomorskie

649 000 zł108 m² 6 021,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Oferta sprzedaży - domy parterowe W zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne i funkcjonalne. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w malowniczej i cichej miejscowości Krępa Słupska przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Orle

Orle,pomorskie

759 000 zł110 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferujemy nową, wyjątkową inwestycję - dom o niepowtarzalnej bryle, wyróżniający się nowoczesną architekturą i starannie zaprojektowanymi detalami. Nieruchomość położona.