dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

8 350 000 zł320 m² 26 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:457 m²

Gotowa inwestycja z potencjałem do rozbudowy! Na sprzedaż budynek mieszkalny, który sprawdza się jako nieruchomość z pokojami na wynajem - butik hotel. Świetny punkt w sercu Jelitkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł100,10 m² 6 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 056 zł135,98 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowoczesny dom dwulokalowy 135,98 m | garaż | duży ogród | blisko Trójmiasta Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie dwulokalowej, położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Gdańsk Siedlce - Dom w zabudowie szeregowej 148,55 m | 6 pokoi | Garaż | Ogród | 10 min od Starego Miasta Na sprzedaż funkcjonalny, 6-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł142 m² 7 605,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Nowoczesny, wykończony dom w zabudowie bliźniaczej - 126 m - Skowarcz - gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 126 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł185 m² 5 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferta tylko w biurze Magic House! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży urokliwego domu wolnostojącego w malowniczej wsi Luzino, województwo pomorskie. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł324 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom w Gdyni, dzielnica Witomino; dostosowany na biuro - 3 linie telefoniczne z możliwością podłączenia kolejnych oraz internetu. Dom jest wykorzystywany na cel biurowy z mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł100 m² 6 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 100 m , usytuowanego na działce o powierzchni 592 m w miejscowości Somonino przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł179,42 m² 13 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atuty wyjątkowa lokalizacja, tylko ok. 150 m od plaży i Zatoki Puckiej widok na morze z części nieruchomości gotowy, funkcjonujący obiekt pod wynajem turystyczny możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 900 000 zł275,16 m² 17 807,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:726 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł257,07 m² 3 695,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom wolnostojący w Rumi - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 257,07 m2, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł575,01 m² 5 215,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Oferujemy do sprzedaży prosperujący pensjonat - hotel w samym sercu Kaszub w miejscowości Ostrzyce, malowniczo położony, nad rzeką Radunia w bardzo bliskiej odległości od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50,23 m² 12 940,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w domu bliźniaczym - Gdańsk Orunia, ul. Junacka 3. Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,23 m , położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł229 m² 5 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż niezwykły dom w Straszynie, w wyjątkowej cenie. Atuty nieruchomości: - kameralna ulica, - znakomita lokalizacja, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 497 000 zł200 m² 7 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dom nad jeziorem, z cudownym widokiem z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł245 m² 7 751,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy, wyjątkowy wolnostojący dom w świetnej lokalizacji. Cisza oraz spokój, zaledwie 2.5km od ścisłego centrum Gdańska. Wnętrze czeka na Twoją kreatywność - idealna przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł151,51 m² 3 953,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący z aktualnie wydzielonymi 2 niezależnymi mieszkaniami. Istnieje możliwość powrotu do pierwotnego układu pomieszczeń. Dom usytuowany jest na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł421,86 m² 10 667,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:308 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom z 2024 r. z funkcją usługową w Gdyni Orłowie. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł168 m² 4 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący położony w Cieplewie, gmina Pruszcz Gdański. Nieruchomość oddalona jest od Pruszcza Gdańskiego o około 1 kilometr. Również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł123,36 m² 8 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Bąkowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 474 900 zł159,14 m² 9 267,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom szeregowy w zabudowie bliźniaczej (dwulokalowej), położony w spokojnej, bezpiecznej oraz dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom Z garażem I pełnym podpiwniczeniem - os. Słowińskie, słupsk Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej o funkcjonalnym układzie, położony na Osiedlu Słowińskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł230 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:720 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Gotowy biznes nad morzem na sprzedaż! Zarabiasz od razu bez żadnych nakładów inwestycyjnych! Widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł157,70 m² 5 675,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom z zagospodarowanym ogrodem w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej miejscowości dobrze skomunikowanej z Trójmiastem. Ostatni dom na ślepej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 000 zł313 m² 31 309,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Wyjątkowa propozycja! Takie oferty się po prostu nie zdarzają. Macie Państwo niezwykłą okazję, aby kupić nowy, świeżo postawiony dom jednorodzinny w nadmorskiej część Sopotu, który został.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Lokalizacja jest idealna dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w zgodzie z naturą. Lokalizacja: kosakowo to duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł499,42 m² 7 608,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:62 133 m²

Stylowy dworek Z prywatnym parkiem I stawem W malowniczej okolicy - stary dzierzgoń Ponad 6 ha terenu | Trzy budynki gospodarcze | Staw i wiata biesiadna | Spokojna lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa lokalizacja nad jeziorem Kamień Oferujemy do sprzedaży urokliwy domek rekreacyjny w malowniczej miejscowości Kamień (gmina Szemud), położony zaledwie 80 metrów w linii prostej od.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł134,50 m² 7 427,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Wyjątkowy dom w sercu lasu blisko jezioro Wyobraź sobie poranek, kiedy budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na tarasie, patrząc na kołyszące się drzewa prywatnego lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł132,90 m² 15 041,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Zapraszam na odkrycie wyjątkowej oferty pięknego domu na sprzedaż w Gdyni. To kompleks dwóch kameralnych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jest propozycją dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom zlokalizowany na skraju niedużej, malowniczej kaszubskiej wsi- blisko lasów, około 2 km do jeziora i rzeki. Działka pięknie zagospodarowana, ogrodzona, z automatyczną bramą.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł174 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, gustownie wykończony dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 174 m2 w tym powierzchni użytkowej 129,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł217,09 m² 8 706,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną zieloną działką w w bliskiej odległości od lasu! Dom jest z 2001r., i znajduje się w Gdyni na Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł119,79 m² 4 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej- układ poziomy! Zamieszkaj na parterze domu w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł83 m² 6 867,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:606 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Oferta bez prowizji Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł73,56 m² 6 933,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom w Orlu - Twoja opowieść zaczyna się tutaj Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie klaksony samochodów. Otwierasz okno, a zamiast miejskiego zgiełku -.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł150 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Zapraszamy do zapoznania się oferta sprzedaży domu szeregowego, w bardzo wygodnej i zielonej części Gdyni - przy ul. Sobótki. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, wymagająca jedynie lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł300 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:958 m²

Ekskluzywna rezydencja w prestiżowej, spokojnej części miasta - idealna dla klientów poszukujących nieruchomości premium w najwyższym standardzie. Dom wyróżniony przez wiele portali.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł269,30 m² 10 954,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 810 m²

Atuty: - dom parterowy z dużą, zagospodarowaną działką. - duży zarybiony staw z pomostem i dwiema altanami. - lokalizacja w malowniczej, cichej okolicy kociewska wieś. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 190 zł185,64 m² 13 090,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Do sprzedaży oferujemy oddany do użytku 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185,64m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z: poziom 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł190 m² 6 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Dom wolnostojący parterowy typu stodoła na Kaszubach - Żuromino! idealny dla rodziny Z dziećmi! - Projekt domu - Jemioła 9 lokalizacja: dom znajduje się w Żurominie. Miejsce doskonale.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij