dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

1 550 000 zł280 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł462,20 m² 3 223,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 408 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: na sprzedaż ogromny, zadbany dom na wzgórzu o dwóch zboczach. Duża działka, spokojne sąsiedztwo, dom.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł5 247 m² 71,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 242 m²

Dom na wsi z dużą działką - Mątowy Małe, gm. Miłoradz Na sprzedaż dom o powierzchni 116 m położony w miejscowości Mątowy Małe (gmina Miłoradz) wraz z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł314 m² 8 248,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż piękny wolnostojący dom W zacisznym miejscu W osowie lokalizacja - doskonała dla osoby kochającej naturę I ceniącej dobrą komunikację - kilka minut jezioro - bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł345 m² 8 405,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:705 m²

Lokalizacja: dom w Gdyni przy ulicy Turkusowej 14 w ślepej odnodze drogi. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa. W bezpośredniej bliskości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł105 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż urocze domki z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł206,31 m² 9 694,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:971 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni całkowitej 206,31 m2 w miejscowości Kolbudy. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 185,75 m2. Dom wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

1. Przestronny dom 360 m z dwoma mieszkaniami, fotowoltaiką i kominkami 2. Na sprzedaż solidny dom z początku lat 90. o łącznej powierzchni 360 m (po 180 m na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł66,40 m² 11 445,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:943 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wybudowany w latach 2020-2022, położony na kameralnym, spokojnym osiedlu w Grobelnie. ________________________________________.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł300 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:848 m²

Atuty Lokalizacja Łeba to nadmorskie miasto w północnej Polsce, znane z pięknych plaż, portu rybackiego i unikalnych ruchomych wydm w Słowińskim Parku Narodowym. Latem przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:441 m²

Dom inwestycyjny Z najemcami. 4 niezależne mieszkania 2-pokojowe. Dom: na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 210 m2 mieszczący się w dzielnicy Wejherowo Śmiechowo. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł147 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:367 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Rowach, idealna pod wynajem. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 147 m , położoną na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:137 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gdańsk Siedlce | Stan pierwotny | Garaż | Ogródek Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł96 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom letniskowy W nadmorskim lubiatowie. Atuty nieruchomości: - 2 km do plaży!, - 1,5 do Jeziora Kopalińskiego, - lasy bogate w runo leśne, - cisza i spokój. Przedstawiam Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny dom w Warznie | Stan deweloperski Jeśli szukasz domu, który łączy przestrzeń, jakość i prestiż lokalizacji, a jednocześnie daje pełną swobodę aranżacji ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł250 m² 3 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:612 m²

Oferta Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 250 m , położony przy ul. Jaśminowej w Malborku. To nieruchomość wyróżniająca się na tle okolicy - jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Posiadamy w ofercie dom jednorodzinny dwulokalowy zlokalizowany w Szemudzie (ul. Epicka) - realizowany według projektu Dom przy Amarantowej 10. Powierzchnia użytkowa jednego lokalu wynosi 105.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł181 m² 7 127,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dom wolnostojący po remoncie | Kamień, gmina Szemud Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 181 m , położony w miejscowości Kamień (gmina Szemud). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł550 m² 3 436,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko W naszym biurze pensjonat na 45 osób ze stołówką I parkingiem gotowa inwestycja do przejęcia Na sprzedaż dom wolnostojący pensjonat o powierzchni całkowitej 550 m/2 rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł273,30 m² 11 708,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 643 m²

Reprezentacyjna willa z dużą działką, 10 km od Starogardu Gdańskiego - Trzcińsk Kociewskie Nieruchomości prezentują wyjątkową ofertę sprzedaży - elegancką willę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł175 m² 5 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu w Luzinie. Dom składa się z: parter: - salonu, - kuchni, - łazienki, - korytarza. Piętro: - czterech sypialni, - łazienki. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł247,10 m² 4 042,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Elegancki dom O powierzchni całkowitej 247,1M2 W zabudowie szeregowej z instalacją fotowoltaiczną - słupsk, ul. Norwida, osiedle niepodległości! Jeśli marzysz o wyjątkowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł115 m² 5 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Całoroczna rezydencja w sercu Borów Tucholskich - luksusowy azyl w lesie Z przyjemnością prezentujemy unikatowy, w pełni wyposażony dom całoroczny z 2023 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł116,48 m² 7 297,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom w Chojnicach z ogródkiem, blisko centrum! Mam przyjemność zaoferować Państwu połowę domu jednorodzinnego w centrum miasta. Gotowy do zamieszkania! Budynek: z 2020 roku, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł85 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł212 m² 4 712,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Dom z tarasem i dostępem do jeziora Piechowice, gmina Dziemiany Wdzydzki Park Krajobrazowy to serce Kaszub miejsce, gdzie natura i spokój tworzą idealne warunki do życia. Właśnie tutaj,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł490 m² 6 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:345 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta inwestycyjna! W samym sercu Kościerzyny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł240,75 m² 8 099,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 497 m²

Dom: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), przestronny, jasny, rozkładowy, ustawny, 7-pokojowy dom wolnostojący w Rębiechowie (powiat kartuski, gmina Żukowo). Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł167,40 m² 9 253,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Tylko U nas! Dom wolnostojący w Rębiechowie - wysoki standard, 5 pokoi, garaż, działka 612 m Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 167,40 m (użytkowa 134,35.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł255,20 m² 8 542,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 108 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ta nieruchomość to znacznie więcej niż dom. To przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom szeregowy | Borowiec ul.Janusza Korczaka| 90 m2 | ogródek | bezczynszowy. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 90 m2, zlokalizowany w Borowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 050 000 zł154 m² 13 311,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Wyjątkowa nieruchomość w środku Parku Krajobrazowego. Kameralne osiedle domów wolnostojących w otoczeniu jezior, lasów i pól Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego projektu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Dom: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń. Idealny dla rodziny, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł121,68 m² 4 684,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowa Inwestycja w Spokojnej Okolicy - Nowoczesny Bliźniak w Kębłowie Nowowiejskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwurodzinnego domu w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł89,90 m² 8 553,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Na sprzedaż działka inwestycyjna 1236 m z domem - Reda, ul. Wejherowska Szukasz miejsca, które realnie zarabia na siebie? Ta nieruchomość to gotowy fundament pod dochodową inwestycję - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia