dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Władysławowo,pomorskie

910 000 zł61 m² 14 935,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Twoje Marzenie o Domu nad Morzem: ekskluzywne Bliźniaki w Rozewiu! Zacznij zarabiać na wynajmie krótkoterminowych. Domy wykończone pod klucz. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

6 999 999 zł500 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! sprzedaż badź zamiana Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 090 000 zł126 m² 8 650,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni całkowitej 126 m2 w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) + garaż. Do domu przynależy działka o pow. 314m2 Dom składa się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 349 000 zł125 m² 10 802,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Tylko U nas! Marzysz o nowoczesnym, starannie wykończonym domu z garażem, pięknym widokiem i pełnym komfortem technologicznym? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - pięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Rumia,pomorskie

1 090 000 zł165 m² 6 625,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż całkowicie odnowiony dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 164,51m oraz pow. użytkowej 106,06m , posadowiony na działce o pow. 360m , zlokalizowany w Rumi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gdańsk,pomorskie

297 000 €79 m² 3 759,49 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 450 000 zł288 m² 5 034,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 832 m²

Rodzinny dom z duszą + dodatkowa działka prawie 3000 m w zielonym Orlu! Poznaj wyjątkową nieruchomość w malowniczym sercu miejscowości Orle to nie tylko dom, to styl życia! Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Bolszewo,pomorskie

949 000 zł279 m² 3 401,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Piękny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 279m , posadowiony na działce o powierzchni 1284m. Dom zlokalizowany jest w Bolszewie przy ulicy Słowackiego, blisko centrum, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Luzino,pomorskie

750 000 zł123 m² 6 105,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Luzinie, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim o powierzchni 122,84 m2, na działce posadowiony na działce o powierzchni ok. 480 m2. Nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska

Nadole,pomorskie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:783 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Szukasz działki lub domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Horyda

Gdynia,pomorskie

987 000 zł85 m² 11 611,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż Parter domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, z przyziemiem i budynkiem handlowo-usługowym. Mieszkanie zlokalizowane w budynku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

2 150 000 zł178 m² 12 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 048 m²

Chwaszczyno - dom wolnostojący Dom w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Działka o powierzchni 2440m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielnia

Kościerzyna,pomorskie

1 350 000 zł196 m² 6 887,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:698 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom usytuowany w samym sercu urokliwej Kościerzyny. To miejsce łączy w sobie bliskość centrum miasta z luksusem, elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pępowo

Pępowo,pomorskie

1 099 000 zł144 m² 7 631,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy dom wolnostojący! Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, z doskonałym dostępem do miasta. Lokalizacja Pępowo to wieś kaszubska położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

745 000 zł90 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż połowa domu typu bliźniaka znajdującego się w Kłodawie niedaleko Pruszcza Gdańskiego. Dom o powierzchni użytkowej ok 69m2 to fantastyczna przestrzeń dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Władysławowo,pomorskie

888 000 zł71 m² 12 503,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:233 m²

Nowoczesne Domy 71,02 m2 z Prywatnym Ogrodem. Zamieszkaj tam, gdzie kończy się ląd, a zaczyna bezkres Bałtyku! stan deweloperski. Gotowy do wydania! Bezpośrednio od dewelopera 0% pcc! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Gdynia,pomorskie

2 790 000 zł330 m² 8 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo! Przestronny dom z potencjałem i bliskością morza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pułaskiego

Gdańsk,pomorskie

4 499 000 zł866 m² 5 195,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:866 m²

Licytacja ->24.05<: Przecena z 5 499 000 PLN na 4 499 000 PLN Na sprzedaż pensjonat, który z powodzeniem działa na rynku od ponad 50 lat. Świetne warunki do wypoczynku - coroczne, stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

1 699 999 zł178 m² 9 561,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Chwaszczyno - dom wolnostojący Dom w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Działka o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dembińskiego

Gdynia,pomorskie

790 000 zł64 m² 12 382,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,8 m z ogrodem - Gdynia, ul. Dembińskiego - piętro domu dwulokalowego. Przedstawiona oferta dotyczy lokalu położonego na parterze. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Gdańsk,pomorskie

1 380 000 zł176 m² 7 556,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja : Osiedle Zielona Park 2 powstaje w dzielnicy przyjaznej młodym rodzinom. Znajdują się tutaj liczne miejsca rekreacyjne, jak również placówki edukacyjne. Inwestycja jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stolarska

Wejherowo,pomorskie

979 000 zł167 m² 5 862,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 167m , posadowiony na działce o powierzchni 608m. Dom zlokalizowany jest w Wejherowie przy ulicy Stolarskiej w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

888 000 zł71 m² 12 503,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:233 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pobłocie,pomorskie

629 000 zł83 m² 7 578,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:606 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pańska

Gdynia,pomorskie

1 279 000 zł153 m² 8 359,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom wolnostojący W gdyni witomino dom: na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 153 m2 położony przy ul. Pańskiej w prestiżowej Gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szafirowa

Banino,pomorskie

1 159 000 zł132 m² 8 813,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej usytuowany na działce o powierzchni 227m prywatnym ogrodem w miejscowości Banino. Optymalnie zaprojektowany układ składający się z: parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Staniszewo

Staniszewo,pomorskie

446 000 zł112 m² 3 972,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu nowy dom w stanie surowym zamkniętym! Budynek położony jest w gminie Kartuzy, w miejscowości Staniszewo. Szukasz domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Teligi

Łeba,pomorskie

1 699 000 zł415 m² 4 093,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:652 m²

Wyjątkowa oferta cenowa tylko do końca maja! Idealna inwestycja dla osób poszukujących gotowego biznesu w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości nad Bałtykiem. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Malbork

Malbork,pomorskie

490 000 zł130 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 157 m²

W ofercie dom położony w miejscowości Królewo, oddalonej około 3,5 km od Malborka. Dom z działką o powierzchni 5,157bm2 za kwotę 490.000 To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Malbork

Malbork,pomorskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Na sprzedaż mamy piękny ceglany dom z dużym garażem, pomieszczeniem gospodarczym i działką Zlokalizowany w urokliwej wsi Dąbrowa gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Rumia,pomorskie

620 000 zł98 m² 6 331,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w rumi przy ul. Kopernika. Dom bliźniak z 3 kondygnacjami oraz balkonem. Wyżej wymieniony dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Objazda,pomorskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:347 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - 4 km od morza! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie w miejscowości Objazda, gmina Ustka. Objazda to malownicza, nieduża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skautów

Władysławowo,pomorskie

2 199 000 zł542 m² 4 057,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:548 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż dochodowy pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości nadmorskich Władysławowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

49 000 zł60 m² 272,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam na dni otwarte które odbędą się w dniu 24 maja - zadzwoń aby umówić się na konkretną godzinę. Cena nie podlega negocjacji. Działki rod: prąd - całoroczny Woda - sezonowo Nie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

1 300 000 zł350 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Niesamowita nieruchomość - gotowiec inwestycyjny z możliwością wysokiej stopy zwrotu Dom na sprzedaż | Bolszewo | Gotowy do zamieszkania lub wynajęcia Wstęp Przestronny, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 169 000 zł117 m² 9 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie Cena 1169 000 zł metraż 117.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa