dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wspólna

Nowy Tuchom,pomorskie

719 999 zł90 m² 7 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży trafia przytulny dom o powierzchni 90m2 na osiedlu domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość Dom z 2017roku składa się z; - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chwaszczyno

Chwaszczyno,pomorskie

1 649 000 zł186 m² 8 846,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Szukasz przestronnego domu z ogrodem, z szybkim dojazdem do Gdańska? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! atuty: - spokojna i piękna okolica, - niskie koszty utrzymania, - dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barcino

Barcino,pomorskie

498 000 zł161 m² 3 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Nieruchomość zabudowana domem oraz wolnostojącym budynkiem usługowym Barcino (ok. 20km od Słupska) Do sprzedaży oferujemy nieruchomość z dużym potencjałem rozwojowym. Dwa oddzielne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Ustka,pomorskie

2 970 000 zł296 m² 10 033,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom zlokalizowany w Ustce ul. Brzozowa (strona wschodnia), do morza ok. 1000 m. Nieruchomość zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej z wydzieloną częścią pensjonatowo - mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzechowo

Borzechowo,pomorskie

399 000 zł105 m² 3 782,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować okazję zakupu budynku mieszkalnego będącego w stanie surowym zamkniętym, zaadaptowanego na podstawie projektu domu jednorodzinnego Sabotek 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karczemki

Karczemki,pomorskie

1 600 000 zł144 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz domu w środku lasu nad Jeziorem Tuchomskim? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: -widok na staw, -dobrze skomunikowane, -obszerne tereny zielone wokół oraz las, -odświeżony. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Bojano,pomorskie

925 000 zł186 m² 4 973,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Bojanie, niedaleko Gdyni. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

999 000 zł194 m² 5 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:295 m²

To doskonała okazja dla inwestorów oraz osób prywatnych poszukujących elastycznej i dochodowej inwestycji! Budynek z wydzielonymi lokalami mieszkalnymi i użytkowymi, który oferuje liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojska Polskiego

Puck,pomorskie

399 000 zł193 m² 2 067,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 1/2 udziałów Oferuję nieruchomość o powierzchni 193,71 m2 z tarasem ok 50 m2 posadowioną na działce 176 m2 w centrum nadmorskiego Pucka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rekreacyjna

Gołubie,pomorskie

6 000 000 zł420 m² 14 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Ogłoszenie sprzedaży 6 domków na Kaszubach Opis nieruchomości: na sprzedaż piękne domy zlokalizowany w malowniczej miejscowości Gołubie, zaledwie 50 km od Trójmiasta. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Steyera

Władysławowo,pomorskie

1 350 000 zł440 m² 3 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:348 m²

Dom na sprzedaż nad morzem we Władysławowie! Bezpośrednio! Powierzchnia: 440 m Działka: 348 m Cena: 1 490 000 zł (3 386 zł/m ) cena podlega negocjacji! Oferujemy do sprzedaży przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klimka

Gościcino,pomorskie

1 170 000 zł184 m² 6 358,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:908 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w Gościcinie. Atrakcyjny dom o powierzchni całkowitej 276,50 m2 oraz powierzchni użytkowej 184,20m2 położony jest w Gościcinie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reda,pomorskie

870 000 zł176 m² 4 939,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Zamieszkaj w spokojnej, zielonej okolicy! Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Kwiatowej w Redzie, dzielnica Betlejem/ Ciechocino. Budynek wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Gdynia,pomorskie

860 000 zł105 m² 8 193,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

>kupujący nie płaci prowizji< nowoczesne osiedle Dębowa Góra , Gdynia Wiczlino Doskonała lokalizacja i nowoczesny design! Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Osiedle Nadzieja

Starogard Gdański,pomorskie

850 000 zł124 m² 6 854,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

: na skróty : Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży - ekskluzywny, w pełni urządzony dom, gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Dom oferuje wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 299 000 zł258 m² 5 034,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Trójmiasta- gdyńskim Witominie. Idealny dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

529 000 zł100 m² 5 284,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej to idealne połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wysokiego standardu wykończenia, gwarantujące komfort i wygodę codziennego życia. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barcino

Barcino,pomorskie

498 000 zł161 m² 3 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Nowa niższa cena! Nieruchomość zabudowana domem oraz wolnostojącym budynkiem usługowym Barcino (ok. 20km od Słupska) Do sprzedaży oferujemy nieruchomość z dużym potencjałem rozwojowym. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kartuzy,pomorskie

990 000 zł198 m² 4 992,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, nowy dom z pięknym widokiem na jezioro Klasztorne Małe w Kartuzach. Oferta dotyczy domu wolnostojącego, trzykondygnacyjnego (z podpiwniczeniem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Danusi

Gdynia,pomorskie

1 049 000 zł80 m² 13 145,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Ogród i wysoki standard wykończenia! Nieruchomość usytuowana w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Gdyni, chwarzno - Wiczlino. W najbliższej okolicy znajduje pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościerska

Glincz,pomorskie

4 700 000 zł650 m² 11 956,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 587 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu luksusową posiadłość, położoną w miejscowości Glincz, 15km od Gdańska. Obiekt znajdujący się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zamoyskiego

Pogórze,pomorskie

2 099 000 zł180 m² 11 661,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Nowość tylko w biurze nieruchomości mio casa! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego, wolnostojącego domu o powierzchni 180 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pienkowskiej

Gdańsk,pomorskie

1 580 000 zł130 m² 12 172,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Agencja westate oferuje Państwu komfortowy, skrajny szereg położony na malowniczym, zamkniętym osiedlu wsród licznej zieleni. Nieruchomość w pełni wykończona, gotowa do zamieszkania, sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom o pow. 97,45 m2, położone na działkach o pow. ok. 200 m2 znajdują się w wyjątkowej lokalizacji z dala od zgiełku miasta. Zostały wybudowane ze szczególnym uwzględnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

857 000 zł140 m² 6 121,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Ostatni gotowy do odbioru dom w zabudowie bliźniaczej w Gdyni Wiczlino ? ? Lokalizacja: gdynia, wiczlino ? Metraż: 140 m ? Działka z ogródkiem ? Garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szafirowa

Gowino,pomorskie

1 199 000 zł276 m² 4 344,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Sprzedam wygodny nowy dom wolnostojący, w stanie deweloperskim! Atuty oferty - spokojna okolica, w pobliżu pole golfowe - duży, przestronny dom z garażem - blisko do Wejherowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

849 000 zł97 m² 8 712,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej. Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw. Szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:40 m²

Przedstawiam szeregowiec w dobrze skomunikowanej i cichej okolicy, nieruchomość łączy bliskość do lasu oraz obwodnicy. Odbiory jeszcze w tym roku! Zapraszam na prezentację! Udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 184,83 m2 - w dzielnicy nazywanej ostatnio Morenowy Jasień Segment gotowy do odbioru! :dla kogo?: -Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wczasowa

Mikoszewo,pomorskie

980 000 zł175 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz nieruchomości pod inwestycję? Marzysz o prowadzeniu pensjonatu i mieszkaniu na Mierzei Wiślanej? Zapoznaj się z ofertą i zacznij zarabiać już w najbliższym sezonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kwidzyn,pomorskie

2 999 999 zł529 m² 5 675,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż niesamowita nieruchomość wybudowana w 2011 roku, na działce o powierzchni 2500 m2, wykończona jest z dbałością o każdy szczegół. W bryle budynku garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

778 000 zł61 m² 12 768,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Twoje Marzenie o Domu nad Morzem: ekskluzywne Bliźniaki w Rozewiu! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rekowska

Reda,pomorskie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Super Oferta dom W cenie mieszkania Dom wolnostojący z działką z dużym potencjałem inwestycyjnym w Redzie L O K A L I Z A C J A: reda to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 680 479 zł137 m² 12 234,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Marzysz o domu , a jednak trudno podjąć decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamierowo

Kamierowo,pomorskie

1 200 000 zł176 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 123 m²

Kociewskie Nieruchomości prezentują nowoczesny dom parterowy o powierzchni 176 m (140 m użytkowych), usytuowany na dużej działce (3123 m ) w urokliwej miejscowości Kamierowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lasy

Lasy,pomorskie

939 000 zł199 m² 4 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 225 m²

Oferta: przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu parterowego wolnostojącego o powierzchni całkowitej 199 mkw, usytuowanego na działce o powierzchni 2225 mkw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rekreacyjna

Gołubie,pomorskie

900 000 zł70 m² 12 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu na Kaszubach Opis nieruchomości: na sprzedaż piękny dom zlokalizowany w malowniczej miejscowości Gołubie, zaledwie 50 km od Trójmiasta. Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żurawinowa

Rotmanka,pomorskie

1 250 000 zł210 m² 5 941,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż duży bliźniak w charakterze domu wolnostojącego w cichej i kameralnej okolicy. [dom] Dom o powierzchni użytkowej 160 m2 ( 210 m2 całkowitej ) składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gołębiewo Wielkie

Gołębiewo Wielkie,pomorskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witamy w Gołębiewie Wielkim! Przedstawiamy wyjątkowy dom jednorodzinny położony w urokliwej okolicy gminy Trąbki Wielkie. Jest to oferta idealna dla rodzin szukających spokoju, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 200 000 zł750 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Do sprzedaży trafia niezwykła nieruchomość o wyjątkowej historii i charakterze. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

2 340 000 zł206 m² 11 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nowego całkowicie wykończonego i wyposażonego domu wolnostojącego położonego w samym Centrum Chwaszczyna! Dom wybudowany na własne cele mieszkaniowe.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij