dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 994 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 994 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Strzelino

Strzelino,pomorskie

560 000 zł79 m² 7 088,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom o powierzchni 79 m2, położony na działce 400 m2 w oddalonej o 12 km od Słupska oraz o 17km od Ustki, miejscowości Strzelino. CO sprzedajemy ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

874 311 zł127 m² 6 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż atrakcyjne dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 126,62 położone w cenionej lokalizacji Gdańsk Kowale, w niedalekiej odległości od węzła komunikacyjnego, 14 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hrabowskiej

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł152 m² 5 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Przedstawiam Państwu powstającą właśnie inwestycję Południowe Ogrody - składa się ona z 9 bliźniaków a znajduje się w Gdańsku, przy ulicy Prof. Marii Hrabowskiej. Osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 500 000 zł213 m² 16 431,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Widok na morze, nowoczesne wnętrze, lokalizacja Energooszczędny dom typu bliźniak usytuowany w spokojnej okolicy w odległości zaledwie 500 metrów od plaży. Dom ogrzewany pompą ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ostoja Bukowo

Borowy Młyn,pomorskie

470 000 zł73 m² 6 419,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:296 m²

**na sprzedaż całoroczny dom na Kaszubach w Ostoja Bukowo** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży całorocznego domku na Kaszubach, położonego w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabówko

Grabówko,pomorskie

595 000 zł84 m² 7 085,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Dolina Buków to nowoczesne osiedle składające się z kameralnych, całorocznych domów, które powstają w pięknej okolicy, otoczone lasami i czystymi jeziorami. To miejsce, które może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wandowo

Wandowo,pomorskie

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atuty: wyjątkowy dom w stylu skandynawskim , położony przy jeziorze. Zlokalizowany na terenie miejscowości Wandowo, oddalony około 11 km od Kwidzyna. Lokalizacja: dom znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 150 000 zł381 m² 5 641,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:453 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - Skrajny szereg w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Matemblewie Jeśli szukasz unikatowej nieruchomości, która łączy luksus, przestrzeń i wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamostna

Orle,pomorskie

1 149 000 zł183 m² 6 278,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Prezentuję Państwu nowoczesny, solidny, energooszczędny dom jednorodzinny na ogrodzonej działce z pięknym trawnikiem. Działka o powierzchni 754 m2 jest zaaranżowana w formie minimalizmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:991 m²

Na sprzedaż duży dom jednorodzinny o powierzchni 350 m2, ( piwnica, piętro i nieużytkowe poddasze) położony w dzielnicy Gdańsk-Zabornia niedaleko ulicy Kartuskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rokitki

Rokitki,pomorskie

730 000 zł316 m² 2 310,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Kociewskie nieruchomości prezentują Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja Miejscowość Rokitki zlokalizowana jest zaledwie 3 km od centrum Tczewa oraz 7 km od autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mściwoja II

Gdańsk,pomorskie

1 790 000 zł240 m² 7 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom z Historią na Przymorzu Na jednej z najbardziej klimatycznych ulic Gdańska - Mściwoja II - czeka na Ciebie wyjątkowa nieruchomość. Skrajny segment szeregowy wybudowany w 1928 roku, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 184,83 m2 - w dzielnicy nazywanej ostatnio Morenowy Jasień Segment gotowy do odbioru! :dla kogo?: -Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zacisze

Sopot,pomorskie

4 000 000 zł180 m² 22 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:754 m²

Oferta na wyłączność. Dostępna tylko U nas. Dom wolnostojący przebudowany w 2004 roku. w zielonej części Sopotu przy spokojnej ulicy Zacisze. W okolicy niska zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Równe

Równe,pomorskie

410 000 zł70 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 242 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zlokalizowanej w Powiecie Kościerskim lokalizacja: równe to malownicza miejscowość położona w powiecie kościerskim, w województwie pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obozowa

Reda,pomorskie

830 000 zł88 m² 9 435,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Rezerwacja Na sprzedaż nowocześnie wyposażony dom 2-kondygnacyjny (parter + I piętro) w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 87,97 m2. Budynek położony jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

2 800 000 zł180 m² 15 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję usytuowaną w Bojanie - dużej, prężnie rozwijającej się wsi kaszubskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Warzenko,pomorskie

729 000 zł160 m² 4 554,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w Warzenku - miejscowości położonej w malowniczej otulinie terenów zielonych, z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Włościańska

Malbork,pomorskie

599 000 zł100 m² 5 991,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Oferta Na sprzedaż II Etap inwestycji deweloperskiej składającej się z domów typu bliżniak, o powierzchni 100 mkw lub 110 mkw. Termin realizacji do 08.2025r. Lokalizacja II Etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

1 710 149 zł137 m² 12 450,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Prezentuję dwupoziomowy dom z dużym ogrodem w odległości zaledwie 10 minut od Centrum Gdańska. Prawdziwa gratka dla osób ceniących zalety posiadania własnego domu oraz bliskości do miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Dwór Wejherowski

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

830 000 zł86 m² 9 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'manswet Z377_1159' z ceną: 545 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lubelska

Malbork,pomorskie

1 660 000 zł200 m² 8 316,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:583 m²

Pensjonat w Malborku 6/7 niezależnych pokoi dla gości, ogród , niezależny segment dla właściciela To może być twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy Możesz zostać właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Bojano,pomorskie

889 000 zł118 m² 7 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż Dom bliźniak z dużym garażem i sporą dzoałką w Bojanie - gotowy do wprowadzenia. [dom] Nietuzinkowy dom o powierzchni urzytkowej 117,6 m2 składa się z 5 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Gościcino,pomorskie

799 000 zł180 m² 4 443,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Na sprzedaż dom w Gościcinie na działce o powierzchni 627 m . Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy spokojnej ulicy Polnej w miejscowości Gościcino. W okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł130 m² 7 613,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Komfortowy Dom w zabudowie bliźniaczej na Sprzedaż w Jankowie Gdańskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, która oferuje wygodę, przestronność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Reda,pomorskie

2 777 000 zł378 m² 7 346,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Wyjątkowa oferta - cena obowiązuje tylko w październiku. Bez prowizji! bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu. Luksusowy dom marzeń! Klejnot wśród nieruchomości w Redzie, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lubkowo,pomorskie

999 000 zł296 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Lubkowie - 220 m2 z Widokiem na Jezioro i Blisko Morza Opis Nieruchomości: sprzedam nowo wybudowany, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m?,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

955 000 zł155 m² 6 162,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj W domu 158m | bez prowizji! | bez podatku pcc! Nowo powstałe osiedle domów w zabudowie szeregowej, która zachwyca nowoczesnym designem oraz bogatą zielenią w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pierwoszyno,pomorskie

1 890 000 zł484 m² 3 904,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaży niestandardowy dom wolnostojący dający ogromne możliwości, może to być miejsce do życia dla rodziny wielopokoleniowej, lub miejsce zamieszkania i prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karwety

Miszewko,pomorskie

829 000 zł145 m² 5 717,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom W miszewku Z dobrym dojazdem do trójmiasta dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2018 r o powierzchni użytkowej 125,10 m2 zaś całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kielno

Kielno,pomorskie

579 000 zł107 m² 5 436,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szanowni Państwo, jest mi niezmierni miło zaprezentować Państwu nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej w Czeczewie przy ul. Żwirowej. Świetna lokalizacja. Korzystamy z uroków wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nałkowskiej

Kościerzyna,pomorskie

820 000 zł132 m² 6 192,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Dom zeroenergetyczny w standardzie premium Kościerzyna 111,00m2! Dom dwulokalowy wykonany w technologii szkieletowej przez wykwalifikowaną firmę sendom Domy Drewniane, która działa już na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rubinowa

Chwaszczyno,pomorskie

925 000 zł113 m² 8 193,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z ogródkiem od południa. Pierwsza kondygnacja mieszkalna domu składa się z korytarza, kotłowni, toalety, dużej kuchni z jadalnią oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

6 000 000 zł375 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

840 000 zł77 m² 10 894,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 77,10 m2 (użytkowej 60 m2) położony w Gdańsku -oliwie przy Al. Grunwaldzkiej, z działką o powierzchni 536 m2- udział to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dworcowa

Łąg,pomorskie

595 000 zł90 m² 6 589,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Łęgu przy ulicy Dworcowej w Gminie Czersk w powiecie chojnickim. Zabudowana działka o powierzchni 844 m2, ogrodzona i uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warcino

Warcino,pomorskie

449 000 zł126 m² 3 564,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atuty: - przestronny ogród. - skrajny segment. - osiedle domków jednorodzinnych. - gotowy do wprowadzenia. - do podziału na dwa niezależne mieszkania. Lokalizacja: warcino - wieś w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biskupia

Gdańsk,pomorskie

6 500 000 zł1 242 m² 5 232,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:315 m²

Prężnie rekonstruowana dzielnica gdańska ostatnimi czasy jaką jest Biskupia Górka, może zaoferować wiele ponad widoczne rysy historyczne. W tej ciekawej, poniekąd artystycznej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiklino

Wiklino,pomorskie

499 000 zł104 m² 4 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Na sprzedaż: parterowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym tylko 12 km od Słupska! Marzysz o spokojnym miejscu na wsi, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rumia,pomorskie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Niewielki dom wolnostojący usytuowany wśród zieleni w cichej i spokojnej okolicy na północnych rubieżach miasta. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 50 m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orańska

Gdynia,pomorskie

2 290 000 zł335 m² 6 835,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:426 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w sąsiedztwie lasu w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Nieruchomość z wieloma możliwościami, świetnie sprawdzi się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij