dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 994 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 994 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Łebcz,pomorskie

795 000 zł170 m² 4 650,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Opis! najniższa cena! Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych bud-mor S.J. przedstawia ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego jednorodzinnego parterowego usytuowanego w miejscowości Łebcz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 000 zł208 m² 11 073,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:777 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Gdańsku Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom w Gdańsku, w niesamowitym miejscu, które daje poczucie wyjątkowej ciszy i spokoju. Ta perełka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Dzierzgoń

Stary Dzierzgoń,pomorskie

289 000 zł142 m² 2 113,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta: miło Nam zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141,50 mkw usytuowanego na działce o pow. 600 mkw. Lokalizacja: stary Dzierzgoń, zaledwie 5 min do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pałacowa

Kowale,pomorskie

1 980 000 zł252 m² 7 872,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej podzielony na dwa lokale mieszkalne z działkami o powierzchni 450m2. Każdy z lokali o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

899 156 zł120 m² 7 492,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w kameralnej inwestycji z dala od ruchliwej ulicy! Dzięki przemyślanemu rozkładowi, jaki zapewnia inwestycja na Zapolskiej, możecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Czeczewo,pomorskie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

Ta ekskluzywna połowa bliźniaka to kwintesencja luksusu i doskonałości architektonicznej. Zlokalizowana na działce nr 138/33, oferuje najwyższy standard mieszkalny w prestiżowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

899 999 zł70 m² 12 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Komfortowy, nowoczesny dom w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witosławy

Somonino,pomorskie

699 000 zł227 m² 3 083,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny dom wolnostojący w Somoninie. Dostępny od zaraz. Atuty: * Dom częściowo wykończony, * Przestronny i słoneczny, * Spokojna okolica wśród przyrody * Zaledwie 35km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Granatowa

Gdynia,pomorskie

1 349 000 zł187 m² 7 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:823 m²

Oferta wyłącznie W mio casa! Dom w Gdyni Oksywiu z dużymi możliwościami adaptacyjnymi, w nim dwa niezależnie mieszkania każde po 93m2 z niezależnymi wejściami, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Warzno,pomorskie

2 750 000 zł320 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 320 m2 z widokiem na jezioro Tuchomskie i gwarancją niezakłóconej panoramy. Nieruchomość jest położona zaledwie 150 metrów od brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

519 000 zł49 m² 10 591,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom nad morzem w cenie apartamentu jastrzębia góra od plaży jedyne 800 metrów wprowadź się już dziś! Zespół trzech domów sześć połówek bliźniaka Dwa poziomy każdy Wydzielona klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młyńska

Straszyn,pomorskie

2 260 000 zł276 m² 8 188,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 806 m²

Dom w indywidualnej aranżacji z pięknym ogrodem I 6 pokoi / 276 m2 I Dwa garaże w bryle budynku I 2 działki o pow. 2806 m2I Klimatyzacja oraz fotowoltaika 10kw ___ Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sikorzyno,pomorskie

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Luksusowy dom z balią na łonie natury z widokiem Na sprzedaż całoroczny dom na działce rekreacyjnej w malowniczej miejscowości Sikorzyno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

2 150 000 zł178 m² 12 092,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 048 m²

Chwaszczyno - dom wolnostojący Dom w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Działka o powierzchni 2440m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Rumia,pomorskie

1 100 000 zł205 m² 5 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

: na skróty : Rumia || 1-go Maja || Duży dom o powierzchni użytkowej 205m2 || 6 pokoi || piwnica, garaż i dodatkowe miejsa postojowe || balkon i zadaszony taras Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzewiowa

Banino,pomorskie

1 050 000 zł140 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Promocja: nowa niższa cena możliwość negocjacji. Ldk nieruchomości prezentuje w swojej ofercie na wyłączność dom w Baninie. Charakterystyka: dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Mosty,pomorskie

969 000 zł99 m² 9 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Tylko W golden gate! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 98,43 m2 znajdujące się w segmencie z 2013 roku przy ulicy Łąkowej w Mostach. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Bolszewo,pomorskie

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zaciszna okolica stanowiąca bezpośrednie sąsiedztwo Wejherowa - Bolszewo - jedna z najprężniej rozwijających się miejscowości w powiecie Wejherowskim - to wymarzona alternatywa dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mestwina

Trzepowo,pomorskie

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Dom bliźniak w Trzepowie - mieszkalny i słoneczny, zamiana na mieszkanie w Trójmieście Na sprzedaż dom bliźniak z końca lat 80., położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Marzęcino,pomorskie

480 000 zł142 m² 3 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom położony w centrum miejscowości Marzęcino przy skrzyżowaniu ulicy Głównej z Brzozową. Nieruchomość znajduje się w odległości 100 metrów od głównej drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łaguszewo

Łaguszewo,pomorskie

499 999 zł120 m² 4 166,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak w Łaguszewie - mieszkalny i słoneczny, zastępca na mieszkanie w Trójmieście Na sprzedaż dom bliźniak z końca lat 80., położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Różyny,pomorskie

799 999 zł90 m² 8 888,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom bliźniak w rewelacyjnej lokalizacji! Na sprzedaż dom o powierzchni 90 m , imponująca działka o wielkości ponad 3000 m . Dom został wybudowany z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cedrowa

Mosty,pomorskie

899 000 zł90 m² 10 044,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedam 1/2 bliźniaka, z ogrodem i halą garażową! Zalety oferty - blisko do plaży, - mały kameralny dom - dodatkowa powierzchnia na strychu - miejsce w hali garażowej wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Banino

Banino,pomorskie

579 000 zł90 m² 6 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz domu szeregowego w Baninie? Świetnie trafiłeś! atuty: - funkcjonalny dom szeregowy z ogródkiem, - świetny rozkład pomieszczeń, - bardzo dobre połączenie z Trójmiastem. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Koleczkowo,pomorskie

1 599 000 zł261 m² 6 137,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Zapraszam do wspaniałego domu jednorodzinnego w Koleczkowie k. Gdyni. Nieruchomość o dużej powierzchni użytkowej wynoszącej 260 m2. Ta nowoczesna nieruchomość, zbudowana w 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słupsk

Słupsk,pomorskie

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Greenwood to miejsce dla osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta i ceniących jakość przestrzeni, w której żyją. Nasze osiedle to kompleks ekskluzywnych domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Mieroszyno,pomorskie

1 349 000 zł320 m² 4 215,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Zapraszam do zakupu urokliwego zespołu mieszkaniowo-apartamentowego w Mieroszynie, położonego zaledwie 1,8 km od morza, w otoczeniu lasów, blisko Rozewia (plaża), jastrzębiej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żółkiewskiego

Słupsk,pomorskie

980 000 zł330 m² 2 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość idealna dla rodzin wielopokoleniowych bądź jako inwestycja - mieszkania na wynajem. Przedmiotem sprzedaży są dwa domy: 1. Dom dwukondygnacyjny, podpiwniczony o pow. ok 220 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Rybackie

Kąty Rybackie,pomorskie

1 500 000 zł87 m² 17 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 773 m²

Dom na Mierzei Wiślanej Oferta sprzedaży nowego domu o pow.86,63m2, w zaciszu lasu iglastego niedaleko morza i zalewu wiślanego. Dom wybudowany w/g projektu ,dom w Kruszczykach 3" ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cedrowa

Banino,pomorskie

1 549 000 zł344 m² 4 502,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w prężnie rozwijającym się Baninie kawałek od Gdańska, 20 km do Gdańska głównego. W pobliżu: - nowoczesna szkoła podstawowa - Przedszkole - Bary -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodnicza

Orle,pomorskie

799 000 zł74 m² 10 854,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż nowocześnie wyposażony dom jednorodzinny dwukondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 73,61 m2. Budynek położony jest w miejscowości Orle (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

2 520 150 zł186 m² 13 575,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Prezentuję dwupoziomowy dom z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ustka

Ustka,pomorskie

750 000 zł49 m² 15 334,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Unikalna oferta komfortowego domu w zabudowie szeregowej. Nowoczesna architektura, wyjątkowy design, świetna lokalizacja, wysokiej jakości materiały wykorzystane do budowy to tylko kilka z zalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Różyny,pomorskie

799 999 zł90 m² 8 888,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będargowo

Będargowo,pomorskie

1 999 000 zł277 m² 7 216,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 204 m²

Dom nad stawem cena do negocjacji Oferuję do sprzedaży wyjątkowo przemyślany, zbudowany z najlepszych materiałów, extra ekonomiczny, przestronny dom z cudownym widokiem na łąki, pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kamień

Kamień,pomorskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:973 m²

Oferta sprzedaży domu całorocznego Z linią brzegową W kamieniu, gmina szemud Twój dom nad samym brzegiem jeziora! Odkryj naszą ofertę w Kamieniu! Podstawowe informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jachtowa

Gdynia,pomorskie

2 999 900 zł286 m² 10 489,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:773 m²

Eksluzywny dom wolnostojący W doskonałej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom w cichej i spokojnej części dzielnicy Gdynia Wiczlino w sąsiedztwie niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł124 m² 5 633,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania fantastyczną połówkę bliźniaka. Dom ma nie tylko świetny układ dwupoziomowy, ale również spory ogród o powierzchni 358m2. W skład prezentowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

899 000 zł236 m² 3 817,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przedmiotem oferty jest słoneczny, bezczynszowy solidnie zbudowany dom wielorodzinny z dużą działką, położony w Rumii w dzielnicy Szmelta z pięknym widokiem na zieleń nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 184,83 m2 - w dzielnicy nazywanej ostatnio Morenowy Jasień Segment gotowy do odbioru! :dla kogo?: -Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarna Dąbrówka

Czarna Dąbrówka,pomorskie

550 000 zł128 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokalizacja: dom znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych blisko lasu. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze (biedronka, lewiatan, dino, żabka),.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij