dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

1 299 000 zł162 m² 8 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 162 m 2. Nieruchomość położona w malowniczej Dębnicy Kaszubskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł214 m² 2 331,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż, dom wolnostojący nad jeziorem, gardna Wielka, ul. Mickiewicza, 499.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący 2- kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 214 m2. Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł230,80 m² 5 849,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom w Gdyni- wielkim Kacku! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej dzielnicy Gdyni - Wielkim Kacku. Okolica oferuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł177,35 m² 7 273,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 803 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malowniczo położony dom całoroczny, pośród lasów i jezior,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł176,90 m² 4 465,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 176,9 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Prabut. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

21 900 000 zł600 m² 36 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kultowa kamienica inwestycyjna | Monte Cassino | Sopot Witam serdecznie, przedstawiam wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w najbardziej prestiżowej części Sopotu - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł467,18 m² 3 424,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Dom usługowo-mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym - Kosakowo Na sprzedaż dom usługowo-mieszkalny w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczym otoczeniu lasu w Kosakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł303 m² 25 742,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Spokojna elegancja, komfortowe wyposażenie i malownicza lokalizacja. Te cechy odpowiednio charakteryzują tę ofertę. Ciekawa bryła budynku w nienachalny sposób komponuje się z leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł242 m² 6 198,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Kupujący nie płaci prowiji Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego domu wolnostojący położonego na Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego. Sąsiedztwo zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł40 m² 21 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 156 m²

Domek z działką narożną 3 156m2 pod lasem z widokiem na morze! Przeznaczenie działki to 3 mn,U teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej. Działka idealna pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom na sprzedaż - Barłomino k. Luzina - idealny dla rodziny lub pod wynajem Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 1974 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł200 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:481 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dogodna lokalizacja w prężnie rozwijającej się miejscowości oraz nieruchomość w takim stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł233 m² 2 789,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom w Godziszewie przy U. Skarszewskiej - 100 m od jeziora Godziszewskiego Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł156,02 m² 3 775,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Nowy, wolnostojący dom na działce o powierzchni 698 m2 w Stanięcinie, 4 km od Słupska. Idealny dla Rodziny z Dziećmi lub dla kogoś, kto potrzebuje dodatkowej przestrzeni do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł437 m² 3 638,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Pensjonat w Smołdzinie gotowy biznes nad morzem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 407m2 (możliwość adaptacji i aranżacji poddasza użytkowego 402m2).

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł90 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący, stara Dąbrowa 3 pokoje, 90 m , działka 2800 m Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 90 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł253,62 m² 14 943,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ldk Nieruchomości prezentuje: nowoczesny bliźniak z widokiem na pola - Kłodawa | 6 km od Pruszcza Gdańskiego. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł136 m² 7 272,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi, o powierzchni całkowitej 136,40 m (użytkowa 107,19 m), położony na działce 320 m.Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Górniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł211,10 m² 5 447,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 211,1 m , usytuowany w niezwykle atrakcyjnej i kameralnej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł145 m² 10 337,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Najważniejsze atuty: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w Pierwoszynie powierzchnia domu: 145 m (użytkowa 140 m ), działka 374 m funkcjonalny układ pomieszczeń idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 898 000 zł393 m² 7 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Na sprzedaż, willa z basenem, słupsk, osiedle Akademickie, ul. Brzozowa, 2.898.000,-PLN Na sprzedaż willa z basenem o powierzchni użytkowej 393 m2 posadowiona na działkach o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł2 150 m² 1 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:42

 

Powierzchnia działki:31 000 m²

Dla zdecydowanego klienta, cena do negocjacji. Atuty: - wyjątkowa nieruchomość w sercu malowniczych Kaszub - Otoczony parkiem krajobrazowym w stylu angielskim o powierzchni ponad 3 1000 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł197 m² 4 010,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: parterowy z użytkowym poddaszem dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej wynoszącej około 197 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł183,64 m² 5 984,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej Zabudowa bliźniacza | Funkcjonalny projekt | Wysoki standard deweloperski | Pompa ciepła | Gotowy do zakupu| Duży ogród | Taras | Wysokie sufity *****.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł90 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż miejsce, które łączy wygodę domu z funkcjonalnością mieszkania - atrakcyjne 2-poziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z zaaranżowanym poddaszem, usytuowane na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł228 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:24 745 m²

Oferta sprzedaży znakomitej nieruchomości , o wielu walorach i o wielu możliwościach. Przeczytaj ofertę do końca! Przy dobrym pomyśle i rozwiązaniu, można tu zdziałać Cuda!.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł181,40 m² 4 244,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam na prezentację! lokalizacja: sulęczyno jest to malowniczo położona miejscowość w Szwajcarii Kaszubskiej - krainie jezior, wzgórz i lasów. Zaledwie godzina drogi dzieli wioskę od.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - 180 m2, działka 650 m2, sierakowice Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł388 m² 19 329,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:661 m²

Na sprzedaż: w pełni wyposażony apartamentowiec nad Bałtykiem - gotowy biznes inwestycyjny! Marzysz o inwestycji nad morzem, która zacznie zarabiać od razu? Oferujemy wyjątkową okazję.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł237 m² 3 375,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni 237,4 m , położony w nadmorskiej miejscowości Łeba przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość usytuowana jest na działce 381.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł127,10 m² 10 621,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy zakup domu na spokojnym, kameralnym osiedlu. To świetna lokalizacja, jedynie 2 km od Śródmieścia Gdańska! Funkcjonalnie rozplanowana powierzchnia domu, zapewnia wygodę całej rodzinie. 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł286 m² 3 321,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużego i przestronnego domu w urokliwej miejscowości Bytonia, powiat starogardzki, blisko lasu. Ta nieruchomość oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł315 m² 5 365,08 zł/m²