dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 994 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 994 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

410 000 zł176,90 m² 2 317,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom z działką z zejściem nad rzekę? Dom w odległości 100 m na spływ kajakiem? Nie szukaj- trafiłeś! Może jednak nieruchomość inwestycyjna? To też już nie szukaj :) Chodź.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 388 zł92 m² 7 254,22 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2026

4-pokojowy dom typu 4plex o powierzchni 92 m salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie 2 łazienki ogród 224 m Miejsce postojowe niezadaszone w cenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 380 zł89 m² 7 397,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:maj 2026

4-pokojowy dom typu 4plex o powierzchni 89 m salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie 2 łazienki ogród 235 m Miejsce postojowe niezadaszone w cenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 684 zł92 m² 7 377 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:luty 2026

4-pokojowy dom typu 4plex o powierzchni 91 m salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie 2 łazienki ogród 169 m Miejsce postojowe niezadaszone w cenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 358 000 zł299,30 m² 4 537,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Piękny dom wolnostojący Z przestronnym ogrodem Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość wolnostojącą położoną w spokojnej i kameralnej części Gowina. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 000 zł259,50 m² 3 976,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom do generalnego remontu 8 pokoi | 240 m + garaż | Działka 705 m | Wejherowo ul. Sikorskiego Na sprzedaż oferujemy przestronny dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 320 000 zł110 m² 21 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Lokalizacja, która urzeka i zarabia. Serdecznie zapraszamy Państwa do oferty domu położonego w jednej z najbardziej pożądanych i cenionych nadmorskich miejscowości, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł138 m² 5 905,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Oferuje Energooszczędny dom z garażem i pomieszczeniem gospodarczym. Dom w spokojnej i malowniczej miejscowości Niedźwiedzica blisko drogi ekspresowej Gdańsk-Elbląg konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł174,20 m² 10 332,95 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6-pokojowego domu jednorodzinnego, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, gabinetu, dwóch łazienek, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł151,76 m² 8 895,62 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, gabinetu, dwóch łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł151,76 m² 8 566,16 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł121,82 m² 10 589,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej | pogórze prestiżowa alternatywa dla gdyni Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności i wysokiej jakości życia w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł104,11 m² 8 250,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Segment |duży ogród | 2 miejsca postojowe | lokal: D1 Twoja przestrzeń z ogrodem - komfort dla całej rodziny! lokalizacja: "ogrody danusi" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł167 m² 11 916,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Piękny dom wolnostojący nad jeziorem Tuchomskim. Efektowny ogród, dwa garaże, osiedle zamknięte! Lokalizacja: warzno to miejscowość, która stała się ze względu na urokliwe położenie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł127,80 m² 5 242,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, oddane do użytkowania, wykończone w standardzie deweloperskim. Nieruchomości zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

4 699 000 zł728 m² 6 454,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej i kameralnej części Klukowa przy cichej ulicy Internetowej. To nieruchomość klasy premium, stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł197,15 m² 9 125,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy nowoczesne technologie, wysoki komfort życia, dużą przestrzeń i bliskość natury, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 604 715 zł171,17 m² 8 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:7

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferta dotyczy 7-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej z salonem z aneksem kuchennym, czterema sypialniami, dwiema łazienkami, gabinetem, siłownią, garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 000 zł117,27 m² 9 158,35 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferta dotyczy 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej z salonem z aneksem kuchennym, czterema sypialniami, dwiema łazienkami, garażem i ogródkiem, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 000 zł117,27 m² 9 883,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł330 m² 4 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:549 m²

Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska- wzgórze Mickiewicza! Oferowana nieruchomość to połowa domu w zabudowie bliźniaczej, rozbudowana o pełnoprawną część usługową.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł128 m² 11 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:69 m²

Jeśli szukasz nieruchomości w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni, która łączy komfort życia z ogromnym potencjałem inwestycyjnym- ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł140 m² 16 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w samym sercu Wrzeszcza po generalnym remoncie i modernizacji, łączący solidność historycznego budownictwa z komfortem współczesnych rozwiązań. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł143,20 m² 6 138,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom premium (143 m ) z pompą ciepła - Dobrzewino, brak skosów! Na sprzedaż funkcjonalny, 5-pokojowy dom (143,2 m ) na przestronnej działce 503 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł167,44 m² 9 675,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:264 m²

W cenie zawarte jest kompletne wyposażenie domu: sprzęt agd, rtv oraz meble wolnostojące o łącznej wartości ponad 100 000 zł. To propozycja idealna zarówno dla większej rodziny, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł341,40 m² 3 895,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z dużym potencjałem, blisko centrum Słupska: biznes, komfort i przestrzeń. Sprzedam dom piętrowy z ogrodem, zlokalizowany w Słupsku w atrakcyjnej, rozwojowej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł270 m² 12 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Zalety nieruchomości: - prestiżowa, kameralna lokalizacja na wzniesieniu, w otoczeniu zieleni, - imponująca działka o powierzchni 1737 m zapewniająca prywatność, - luksusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł105 m² 6 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż wyjątkowy w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i rodzinnej części Kiełpina przy ul. Uroczej. Inwestycja obejmuje dwa dostępne lokale, każdy o powiększonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł251,24 m² 4 732,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem w malowniczej lokalizacji! dom: z wielką przyjemnością prezentujemy niepowtarzalny dom wolnostojący o powierzchni 251,24.

Szczegóły ogłoszenia

4 997 000 zł347,98 m² 14 360,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta sprzedaży | rynek premium | unikat budynek Nowoczesna rezydencja klasy premium o powierzchni 350 m , zaprojektowana z myślą o komforcie, prestiżu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 85 m2 z 3 sypialniami, 2 łazienkami w spokojnej, zielonej okolicy Żukowa, posadowiony na działce o pow. 500 m2. Niskie koszty eksploatacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł100 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z 2023 roku w Bąkowie (gmina Kolbudy). Do segmentu narożnego przynależy działka o powierzchni 493 m . Dom o powierzchni po.

Szczegóły ogłoszenia

2 498 000 zł355,30 m² 7 030,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:914 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd! Na sprzedaż oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położoną w atrakcyjnej części Lęborka. Zachęcam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł96,70 m² 8 893,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Dom, w którym każdy dzień pachnie spokojem - Lębork ul.Myśliwska tylko u nas. Poranek z filiżanką kawy na tarasie z ptasim szeptem i piękny ogród, który z pomocą Pani.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł237 m² 5 021,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o wysokim potencjale funkcjonalnym, zaprojektowany z myślą o komforcie życia rodzinnego oraz niezależności pokoleń. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł244,20 m² 5 524,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom w sercu Szwajcarii Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł256,30 m² 6 827,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tylko w Tyszkiewicz Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł224,65 m² 3 338,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny 224,65 m - Starogard Gdański Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł760 m² 5 261,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Rezydencja nad jeziorem,9 pokoi, sala kinowa Biuro Nieruchomości Apartament, ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową rezydencję w Kiełpinie Kartuskim- luksus, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł45 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu działkę, zabudowaną drewnianym domkiem w turystycznej miejscowości Borzechowo. Borzechowo - wieś kociewska w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł129 m² 6 193,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim z pompą ciepła i dużą działką. Segment lewy: sprzedany Segment prawy: wolny Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 131 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł136 m² 7 272,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi, o powierzchni całkowitej 136,40 m (użytkowa 107,19 m), położony na działce 320 m.Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Górniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł111,08 m² 7 508,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Ostatnie dwa lokale W sprzedaży - gotowe do odbioru! Zamieszkaj przy lesie. Kameralne osiedle Panorama Koleczkowo to wyjątkowy projekt, który zakłada budowę sześciu budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł145 m² 5 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom z duszą i nowoczesną energią - Starogard Gdański, ul. Marii Konopnickiej Przestrzeń, spokój i wygoda - idealne miejsce dla Twojej rodziny Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł213,50 m² 3 742,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 659 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę, dom w sercu natury - Rokocin, gm. Starogard Gdański Komfort, przestrzeń i spokój - Twój własny azyl.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł93 m² 6 397,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w zielonej i spokojnej części Dąbrówki koło Luzina. To miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł400 m² 4 372,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij