dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 997 ogłoszeń

720 000 zł210 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Różyny Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, położony w miejscowości Różyny, pomiędzy Pruszczem Gdańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dwa domki rekreacyjne w zabudowie bliźniaczej, położone w Jantarze przy ulicy Wypoczynkowej. Domy położone na terenie kompleksu kilkunastu domów, do dyspozycji mieszkańców kryty.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 292 m²

Dom na skraju lasu - doskonała okazja dla osób szukających bezpiecznego schronienia i odpoczynku od wielkomiejskiego chaosu! Całoroczny dom 200 od jeziora + duża działka pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł104,70 m² 8 204,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle przylądek Twój nowy dom, mieroszyno Witaj na Osiedlu Przylądek. Kameralnym, nowoczesnym zespole domów położonym w spokojnej części Mieroszyna, tuż przy terenach zielonych i z.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł125 m² 6 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni około 125 m , składający się z 4 pokoi, z garażem, w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym położona przy ul. Chojnickiej w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł128 m² 7 257,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mamy dla Państwa w ofercie nieruchomość obejmującą dwa niezależne, całoroczne domki rekreacyjne, położone na jednej działce w spokojnej nadmorskiej okolicy! Obiekt funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł94,75 m² 6 427,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o dużym mieszkaniu z ogrodem lub własnym domu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł800 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży interesująca nieruchomość w miejscowości Rybina. Obiekt składa się z: - dwóch domów o powierzchni 550m oraz 225m - budynków gospodarczo - garażowych - działki na, której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 441 645 zł184,32 m² 18 672,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Dom szeregowy morena Prywatność, funkcjonalne strefowanie przestrzeni oraz osiedlowe atrakcje czekające tuż za rogiem. To wszystko w bliskiej odległości od centrum miasta - na styku Moreny.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł143 m² 16 783,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom W stylu śródziemnomorskim dla rodziny Projekt Architektoniczny | Wyjątkowy design | Bliskość morza | Bliskość lasu | Osiedle zamknięte | Monitoring | Garaż dwu stanowiskowy | Plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł250 m² 18 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:623 m²

Kamienna góra | działka Z potencjalnym widokiem na morze | 5 minut do bulwarów nadmorskich mpzp 1302 | Teren 35M1 | Możliwość przebudowy lub nowej zabudowy | Dach płaski | Taras dachowy |.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł190 m² 4 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 190 m2 położony na działce ok. 350 m2. Projekt pracowni Archon "dom w klematisach 29 (r2)" z niewielkimi.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł400 m² 8 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 312 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Ośrodek zlokalizowany jest w miejscowości Osłonino, powiat Pucki, gmina Puck. Liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł298 m² 3 993,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom przy lesie niedaleko Kościerzyny! Świetna oferta inwestycyjna -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł149,22 m² 8 376,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Zacisze Czaple Zacisze Czaple to inwestycja deweloperska wyznaczająca nowe, wyższe standardy w budownictwie komercyjnym. Stawiamy na wysoką jakość, bezpieczeństwo, transparentność oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł346,03 m² 3 756,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł200 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Nieruchomość: działka budowlano usługowa o numerze ewidencyjnym 132/4 powierzchnia 1 365 m2, obręb Skowarcz, gmina Pszczółki; - nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł291,38 m² 6 331,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Budynek usługowy w wysokim standardzie - Gotowy do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł191,72 m² 3 990,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Atuty: rozwijająca się okolica bliskość natury - lasy, łąki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł198 m² 7 570,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Prezentowany dom posiada już pozwolenie na użytkowanie! 5 prezentowanych zdjęć (po rzutach kondygnacji) pokazuje wykończone wnętrza W bliźniaczym obok domu! informacja: sprzedawana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł72,96 m² 8 360,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom Z ogródkiem 160m2, segment B2 Odbiory do 31 sierpnia 2026 lokalizacja Inwestycja położona w miejscowości Kolnik, ul. Różana, gmina Pszczółki jedyne 4 km od Skowarcza. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem mieszkalnym oraz garażem! - Ogródki działkowe "przystań" znajdują się na gdańskim Klukowie obok Osowy. - w bliskiej odległości znajduje się sklep.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł320 m² 3 840,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przestronny dom pensjonat 320 m2 z widokiem na morze. Idealny pod inwestycję! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 320 m2 położony na działce 436 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł400 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:540 m²

Lokalizacja: pruszcz Gdański to dynamicznie rozwijające się miasto, które oferuje mieszkańcom wygodę życia w spokojnym otoczeniu, jednocześnie zapewniając szybki dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł114,85 m² 12 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Szukasz nowoczesnego domu nad morzem, w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku? A może zależy Ci na nieruchomości gotowej do zamieszkania, idealnej dla rodziny? To mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 149 000 zł250 m² 12 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wyjątkowy dom nad morzem! - Gdańsk Brzeźno! Na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej pożądanej oraz lokalizacji w Gdańsku Brzeźnie. Zaledwie 400 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dostępna tylko U nas Na sprzedaż klimatyczny dom rekreacyjny o powierzchni 110m2 położony w Skorzewie. Działka o powierzchni 900 m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 999 zł231 m² 8 874,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Atuty nieruchomości: korzystny, przestronny układ pomieszczeń. Zagospodarowana działka o powierzchni 502 m (teren płaski, ogrodzony). Taras oraz zagospodarowany ogród z altaną (drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł129,62 m² 6 017,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta sprzedaży domu - słoneczne juszkowo Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 129,62 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy w Juszkowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł320 m² 14 059,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowoczesny dom - pensjonat z 6 apartamentami | Wyspa Sobieszewska | Blisko plaży i lasu Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Wyspy Sobieszewskiej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł158 m² 7 905,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Nowy 2024r, parterowy dom 158m2, krępa Słupska, duża działka 2044 m2 - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - Trzy ustawne sypialnie idealne jako pokoje dla dzieci, sypialnia główna czy gabinet. -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł270 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 700 m²

Atuty: * Spokojna okolica; * Duży działka; * Przestronne pomieszczenia; * Poddasze do zagospodarowania; * Blisko głównej drogi; * 66 km do Gdańska; * 5 km do Kościerzyny; lokalizacja; dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący po kapitalnym remoncie - Rumia, ul. Hetmańska Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części miasta Rumia - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska, w domu idealnym dla dwóch rodzin lub do prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość wyjątkowa i niepowtarzalna, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł149,08 m² 6 030,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zielona polana Bliźniak na zamkniętym osiedlu przestrzeń w domu i w ogrodzie Osiedle nowoczesnych domów, które daje realny komfort życia. Inwestycja została sprytnie ukryta w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł845 m² 1 680,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:408 m²

Położenie Przedmiotowy budynek usługowo-mieszkalny zlokalizowany jest na działce nr 236 o pow. 408 m2, przy ul. 12 Marca 246 w Wejherowie. Obiekt wybudowano w zwartej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 000 zł272,60 m² 3 624,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Atuty: - 5 kilometrów do morza; - 4 kilometry do Obwodnicy Trójmiasta; - 15 min. samochodem do Tunelu pod Martwą Wisłą; - 12 kilometrów do Centrum Gdańska; - 15 min. do Centrum Pruszcza Gdańskiego; -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł225,27 m² 7 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz nieruchomości nad morzem, która łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

W swojej ofercie przestawiamy państwu nowe domy , położone w miejscowości Głobino o powierzchni użytkowej 88,09m2 (powierzchia całkowita 116m2). Parter składa się z wiatrołapu, salonu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij