dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 453 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy - Starogard Gdański, ul. Malinowa Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 119 m (ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:977 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ulicy Chopina z działką o powierzchni 977 m2 w Prabutach. Teren przy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Dom jednorodzinny z dużą działką i budynkami gospodarczymi! Mosiny, gm. Człuchów | 160 m | działka 2144 m Szukasz miejsca, które zapewni Ci przestrzeń, swobodę i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł244 m² 3 479,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica blisko lasu, duży taras z ekspozycją południowo - zachodnią, bezpieczne sąsiedztwo, duże możliwości aranżacyjne, stylowe urządzenie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Tylko U nas Więcej zdjęć z wnętrza wkrótce. Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku Suchanino w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł270 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 270m2 położony w malowniczej miejscowości Lisewiec niedaleko Kolbud, 10 km od trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł159 m² 5 842,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 523 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł136,30 m² 5 062,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej luzino, ul. Robakowska Możliwy zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia! dom Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł244 m² 6 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedania nieruchomość w Świbnie obok portu! atuty dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Pomieszczenia gospodarcze doskonale nadające się na dział.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł74 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Na sprzedaż: dom bliźniak w Gdakowie Powierzchnia użytkowa: 74 m Działka: 2450 m Gmina: prabuty Powiat: kwidzyński Oferuję na sprzedaż dom bliźniak z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł237,70 m² 9 045,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą energooszczędnego 6 pokojowego domu jednorodzinnego w Żukowie. Dom wolnostojący o powierzchni 237,7 m znajduje się na działce o pow. 974.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł7 000 m² 714,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Atuty: gotowy i dochodowy biznes turystyczny z ugruntowaną pozycją rynkową.Wyjątkowa lokalizacja przy lesie, blisko dziewiczej plaży, gwarantująca stały napływ gości.Kompleks 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 412 700 zł165,56 m² 8 532,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:173 m²

Bezpośrednia sprzedaż Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty - domu z własnym ogrodem, prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł200 m² 19 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:136 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł101,48 m² 6 888,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Projekt architektoniczno-budowlany - dom W tunbergiach 3 - w sprzedaży dwie części nieruchomości w zabudowie bliźniaczej. Ilość kondygnacji nadziemnych 2 - parter i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł250 m² 6 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż gotowa inwestycja - apartamenty w Rowach. Rowy to urokliwa osada rybacka między Łebą i Ustką, między Bałtykiem a Jeziorem Gardno, na zachodniej granicy Słowińskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 234 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł121,77 m² 5 247,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż: połowa bliźniaka, 115,61 m - Barłomino Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o powierzchni 115,61 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Szukasz idealnego balansu między miejską wygodą, a prywatnym azylem? Ten dom w Gdyni Chwarznie to propozycja, która łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł650 m² 4 613,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 21.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł73 m² 15 739,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 472 m²

Dom z klimatem w sercu Kaszub, bardzo duża działka 6472 m2, staw, las Na sprzedaż wyjątkowy, ponad 100-letni dom w stylu pruskim, położony na bardzo dużej, malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 927 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość- dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej wynoszącej ok. 250 m2 (użytkowej wynoszącej około 168 m2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 513 102 zł185,71 m² 13 532,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesne rozwiązania, takie jak wentylacja z odzyskiem ciepła czy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł149 m² 10 402,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Nowoczesny dom z pompą ciepła w cenie - Banino Jeśli szukasz gotowego domu, który wyróżnia się jakością wykonania i realnie niskimi kosztami utrzymania, ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł128 m² 6 867,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 777 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży dom na działce 10.777m z prywatnym stawem. Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni całkowitej 128m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł238 m² 10 924,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferujemy na sprzedaż wygodny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej części Orłowa. Budynek piętrowy i całkowicie podpiwniczony z 1990 roku (z cegły) posadowiony działce.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50,64 m² 11 453,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:86 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera! brak pcc2% I prowizji! miejsce postojowe wliczone W cenę! Segment mieszkalny | Jastrzębia Góra - Tupadły | 1 km od morza Na sprzedaż cały segment mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł294 m² 2 023,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

Obiekt mieszkalno - usługowy w Objezierzu (gm. Trzebielino), częściowo przygotowany do prowadzenia działności gastronomicznej. Istnieje możliwość dokupienia sasiadujących działek 1032 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł191,20 m² 6 009,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na Zalew Żyrardowski dom Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 191,2 m2, wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł150,10 m² 7 588,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom inwestycyjny Rumia Janowo | 3.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł140 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

Marzęcino duża działka z koncepcją nowoczesnego domu | 1981 m Szukasz przestrzeni, gdzie zbudujesz nie tylko dom, ale i swój własny styl życia? Ta oferta to coś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Klimatyczny dom zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy w urokliwej, kaszubskiej wsi Gołubie k. Stężycy na terenie Kaszubskiego Parku krajobrazowego. To idealne miejsce, dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł223 m² 8 295,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż dom o wysokim standardzie | Kościerzyna Zachód Wyjątkowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie, położony w najbardziej pożądanej części Kościerzyny - dzielnicy Zachód.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w Domatowie w gminie Puck. Działka o powierzchni 1.366m2 (w kształcie prostokąta) lekko nachylona, na której jest.