dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 992 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 992 ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126 m² 7 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w otulinie lasu i ogród ok. 400 m | nowoczesne osiedle | Gdynia Atuty: kameralne osiedle z ograniczoną liczbą domów Prywatny teren zielony i bezpośrednie sąsiedztwo lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł220 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, po remoncie w 2016 roku. Obiekt całkowicie przystosowany na wynajem. Składa się ze wspólnej kuchni oraz 8 pokoi - 1, 2 i 3 osobowych, każdy z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł129,73 m² 4 077,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:394 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku i prywatnym ogrodem , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,09 m² 5 633,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w samym centrum dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kiełpino. Domy o powierzchni 124m2.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł190 m² 2 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Marzysz o miejscu z historią, które możesz urządzić po swojemu? A może szukasz inwestycji, która już od.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł80 m² 8 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:739 m²

Nieruchomość na sprzedaż w województwie pomorskim w powiecie wejherowskim w gminie Choczewo w miejscowości Słajszewo. Dom drewniany o powierzchni 80 m2 na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł308 m² 14 577,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Stylowa willa z ogrodem - idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny. Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł95,56 m² 11 919,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Stylowy bliźniak z dwoma lokalami w nadmorskiej miejscowości - idealny na inwestycję lub dla rodziny! Lokalizacja: stegna - malownicza nadmorska miejscowość, położona na skraju Mierzei.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż domek letniskowy w Krynicy Morskiej idealne miejsce na wakacje nad Bałtykiem! Oferujemy Państwu domek letniskowy położony na terenie ośrodka wczasowego w Krynicy Morskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł171 m² 2 625,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Łąg przy ulicy Chojnickiej. Łąg- wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł235 m² 3 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom wolnostojący, czterokondygnacyjny o powierzchni 235 mkw, osiedlu Akademickim. W budynku są dwa samodzielne mieszkania z osobnymi wejściami ze wspólnej klatki schodowej; przyziemie:.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł94,87 m² 7 578,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja Kłodawa ul. Sosnowa- malownicza miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie. W odległości ok. 15 minut samochodem od centrum Pruszcza Gdańskiego (ok.9km) Świetny dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł87,87 m² 6 475,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Nowa inwestycja czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy Gowina przy ulicy Platanowej. Jest to cicha okolica domków jednorodzinnych o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł246,84 m² 20 235,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nowoczesna willa O modernistycznej duszy W sercu gdyni Podpiwniczenie | Strych I Taras 40 m | Ekspozycja południowa | Widok na zieleń | Ogród zimowy I Kuchnia Nolte | Blaty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł219 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 10 minut od Elbląga. Nieruchomość położona w miejscowości Kępki. Działka o powierzchni 1.547 m2, na działce dom z garażem, duży budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta dwóch domów na dużej działce w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Rentowny kompleks turystyczny - bez wkładu startowego! Kaszuby - Skorzewo! To idealna propozycja dla osoby, która chce zamieszkać w wyjątkowym miejscu wśród kaszubskich lasów, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:35 m²

Domek wakacyjny w Ustce | blisko morza | idealny na wynajem i wypoczynek Na sprzedaż oferuję urokliwy, w pełni funkcjonalny domek wakacyjny położony w malowniczej części Ustki.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł239,28 m² 4 388,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj w miejscu, gdzie cisza, przestrzeń i natura.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł116 m² 8 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 826 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny dom wykończony pod klucz w spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł188 m² 6 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Lokalizacja: straszyn. Miejscowość prężnie rozwijająca się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku a wokół rejonów zamieszkanych są hektary.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 673 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy dom jednorodzinny z garażem, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Cedry Małe, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł88,07 m² 9 640,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Posiadamy dla Państwa wyjątkową ofertę dwóch domów wolnostojących mieszczących się na działce o powierzchni 725 m w miejscowości Łebcz! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł84,40 m² 7 523,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne, energooszczędne domy w Kiełpinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją w Kiełpinie projektem, który łączy nowoczesną architekturę, wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł314 m² 9 550,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:816 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący położony przy ul. Wyczółkowskiego w Gdańsku, w doskonale skomunikowanej lokalizacji, zaledwie około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł400 m² 11 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Informacja: przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący pensjonat składający się z 12 pokoi na wynajem. Podana cena jest kwotą brutto. Pensjonat/dom: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł560 m² 3 748,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:768 m²

Agencja westate prezentuje na sprzedaż wyjątkowy pensjonat położony w sercu Władysławowa, który łączy w sobie komfort inwestycyjny z nadmorskim stylem życia. Usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł120 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nowoczesny bungalow znajdujący się na prestiżowym osiedlu Tesoro Golf Park. Prywatność, design i widok na pole golfowe Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 630 m² 1 042,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży, atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Borowo, położonej w sercu Kaszub, w gminie Kartuzy, powiat kartuski,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Chcesz zamieszkać nad morzem i jednocześnie zarabiać na nowej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! tylko U nas! Dom w samym Centrum znanej i obleganej przez turystów.

Szczegóły ogłoszenia

1 948 000 zł408 m² 4 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami | Rumia | 279 m | działka 810 m Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zlokalizowany w Rumia przy ul. Wita Stwosza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Gotowy dom Z dużą działką i garażem do zamieszkania. Położony w spokojnej i zielonej części Żukowa, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł146,02 m² 5 060,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom W zabudowie bliźniaczej W kiełpinie ostatnia dostępna połówka Dom o powierzchni użytkowej 146 m2 Duża działka 500 m2 Ten wyjątkowy bliźniak jest przestronny jak nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł2 160 m² 2 268,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:152 800 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy prezentuje wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni ponad 15 hektarów położone we obrębie Boroszewo. Lokalizacja zapewnia sprawna komunikację z racji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł123,36 m² 8 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Bąkowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł117,27 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117.27m2 położony w cichej, zielonej części Redy. Powierzchnia:117.27m2 Powierzchnia ogródka:.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł138,02 m² 4 484,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Dom mieszkalny przy Wielkim Kanale Brdy. Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalny w Rytlu - nad Wielkim Kanałem Brdy, w sąsiedztwie promenady. Oferujemy na sprzedaż przestronny, piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł195,43 m² 8 647,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

! dostępne wyłącznie U nas! atuty: - kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa - elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł170 m² 5 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Energooszczędny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i pięknym widokiem Forma zakupu, cesja umowy deweloperskie odbiory III kw 2026 lokalizacja Juszkowo, szybko rozbudowująca się okolica.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij