dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 992 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 992 ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł132,38 m² 6 035,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski. Powierzchnia użytkowa: 132,38 m , działka ok. 500 m . Lokalizacja: kobysewo, gmina Przodkowo - spokojne, zielone miejsce między Przodkowem,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o pow. 134 m2 z poddaszem około 40 m2, w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł161,80 m² 8 646,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom usługowo-mieszkalny w zabudowie szeregowej | świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł123,17 m² 6 478,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:396 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom w centrum Chojnic - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł136,59 m² 3 953,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:216 m²

Pół bliźniaka | Kulice, ul. Brzozowa | 139,59 m | 540 000 zł | po remoncie Na sprzedaż oferujemy połowę bliźniaka po kapitalnym remoncie w stanie deweloperskim, położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 110 000 zł200 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:643 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, położoną w strategicznej lokalizacji Gdańska - na Suchaninie, przy ul. Beethovena. Nieruchomość: dom.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł72,40 m² 13 674,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 72,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł132 m² 8 325,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Jeśli szukasz swojego wymarzonego miejsca nad morzem to właśnie je znalazłaś/eś jeśli szukasz okazji! aby zainwestowac swój kapitał I zarabiać realne pieniądze to równiez właśnie ją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 887 274 zł137,10 m² 13 765,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Bardzo funkcjonalnie zaprojektowany dom dla rodziny Sąsiedztwo dzielnic: morena i Jasień | Dobrze skomunikowana okolica | Możliwość wyjścia na ponad 6- metrowy balkon | 43-metrowy ogródek *****.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 721 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł195,70 m² 12 258,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 195,7 m2, ( jednopiętrowy ze strychem, 7 pokoi) wybudowany w latach 50-tych do generalnego remontu lub zburzenia. Posadowiony na działce o powierzchni 562.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł158 m² 14 779,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:788 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom, który łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i troską o środowisko bezpieczeństwo oraz niezależność dostaw mediów. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł177 m² 4 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u nas! pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Wolnostojący dom usytuowany w miejscowości Kościeleczki oddalone tylko 5 km od Malborka Zaprojektowany na planie zegara.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł27 m² 11 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca na wypoczynek nad morzem? A może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł101 m² 14 158,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dom w zabudowie jednorodzinnej w bardzo kameralnej, spokojnej części Gdańska Osowy. Dom do remontu, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony. Działka w prostokącie o powierzchni 695.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł185 m² 6 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 185 m , wykończony w nowoczesnym, eleganckim stylu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł519 m² 2 890,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:177 m²

Nieruchomość po odrestaurowaniu, na nowo w 1990 r z funkcją biurową. Stopa zwrotu - aktualnie ok. 6-7%, możliwość podniesienia stawek czynszu najmu. Obecnie jest wynajmowanych 10 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł234,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom wolnostojący z widokiem na Zatokę Gdańską! Całość budynku jest podpiwniczona. Zainwestuj w doskonałą lokalizację - Półwysep Helski, jastarnia! Wyjątkowa okazja dla inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł117,55 m² 8 498,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:118 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty 5 pokoi na 3 kondygnacjach - idealny układ dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł234 m² 3 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

<!-startfragment->dom z ogromnym potencjałem | Stan surowy | Gabinet z osobnym wejściem | Mosty | Magic House nowa oferta W biurze magic house Szukasz nieruchomości, która połączy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł121,86 m² 7 795,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 121,86 m2 | działka ok. 408 m2 | garaż | Gowino, ul. Krokusowa Opis nieruchomości: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Gowinie przy ul Krokusowej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł220 m² 7 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:923 m²

Nieruchomość inwestycyjna zabudowana 3 wolnostojącymi domami! dębina nad morzem i jeziorem Gardno Unikalna okazja i pewny zwrot inwestycji Nieruchomość, którą oferujemy to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł302,74 m² 3 303,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferuję na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom, położony w cichej i spokojnej części Pucka, a jednocześnie z bliskim dostępem do punktów handlowo-usługowych. Oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł90,66 m² 14 328,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Tylko U nas atuty nieruchomości: - wysoki standard wykończenia - ogrzewanie podłogowe w całym domu - duży ogródek - 210 m2 - 4 pokoje - ogrzewanie indywidualne (kocioł gazowy) lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł101,51 m² 7 772,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

<!-startfragment->nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką - Skowarcz Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł160 m² 11 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Przestronny dom z widokiem na morze - komfortowa lokalizacja, duży ogród, wyjątkowy potencjał Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Dom w pobliżu jeziora | garaż | działka 693 m | Człuchów, ul. Łąkowa Dla rodziny. Dla inwestora. Dla Ciebie. Przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej części Człuchowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł216,20 m² 3 607,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Pow. całkowita w m2 -216,2 Pow. użytkowa w m2 - 139,6 Na sprzedaż dom jednorodzinny z wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł478 m² 8 786,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:821 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedaż działki rod z domkiem na skraju miasta - idealne miejsce do wypoczynku! Domek: powierzchnia: 35 m na każdym piętrze (parter + pierwsze piętro). Parter: przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł384,40 m² 6 477,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:792 m²

Geraszek Nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Oksywiu o powierzchni całkowitej 384,80 m2 na działce o powierzchni 792 m2. Lokalizacja domu pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł170,34 m² 8 160,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom typu bliźniak w miejscowości Charzykowy, wykończony pod klucz w wysokim standardzie | Fotowoltaika | Gotowy do odbioru. Cena: 1 390 000 pln Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

3 495 000 zł375 m² 9 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż skrajny szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 900 zł97,45 m² 8 721,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej - Lublewo Gdańskie Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 722 m²

Oferta Na sprzedaż urokliwy, mały dom mieszkalny w budowie w pobliżu jeziora Orkusz gm. Prabuty. Idealny jako inwestycja lub jako miejsce do życia w cichej okolicy. Lokalizacja Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł231,10 m² 7 659,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 114 m²

Atrakcyjna nieruchomość, stanowiąca dom całoroczny o powierzchni 231m2, posadowiony na łącznie dwóch działkach o powierzchni łącznej około 2100m2, położony w Parszczycach, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł99,09 m² 5 600,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa inwestycja w Luzinie nowoczesne budynki jednorodzinne dwulokalowe. Termin zakończenia prac budowlanych: 31 grudzień 2026 r. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł210 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem Oferujemy na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, idealną zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom o powierzchni użytkowej około 100 m2, położony na działce o powierzchni 1984 m2 przy ul. Gdańskiej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij