dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

21 900 000 zł600 m² 36 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:485 m²

Szukasz możliwości bezpiecznego zainwestowania kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż urokliwa kamienica w samym sercu Sopockiego kurortu - przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł89,29 m² 7 212,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Przestronny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2 miejscami postojowymi w Prestiżowej Lokalizacji Bolszewa! Opis Nieruchomości: odkryj wyjątkową nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł211,10 m² 5 447,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Wyjątkowy dom 211 m w spokojnej okolicy (os. Ryczewo) z pięknym ogrodem - idealny dla dużej rodziny lub inwestora! 0% prowizji Na sprzedaż przestronny, wyremontowany dom o powierzchni 211.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem - 180 m , piękna działka 3 500 m , Donimierz k. Trójmiasta Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, a może planujesz inwestycję z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

6 899 999 zł500 m² 13 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:473 m²

Wyjątkowa inwestycja z widokiem na Zatokę Gdańską Na sprzedaż oferujemy unikatowy apartamentowiec położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Trójmieście - na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł247,86 m² 8 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:360 m²

Wyjątkowy dom przy Parku Oruńskim - idealne miejsce dla rodziny! Na sprzedaż przestronny, czteropoziomowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Oruńskie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł156,27 m² 6 392,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z roku 2007 w Czarnym Młynie 5 km od Jastrzębiej Góry. Nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 156,27 m2 ogrzewany Pompą ciepła | Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 042 350 zł263,47 m² 34,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Luksusowa nieruchomość przy plaży - Jelitkowo. Atuty nieruchomości: 3 kondygnacje w stanie deweloperskim - pełna swoboda aranżacji 5 przestronnych pokoi i 4 łazienki Ostatnia kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł91,70 m² 8 713,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Oferta tylko W pepper house Charakterystyka: lokal dwukondygnacyjny położony w kameralnym 4 lokalowym budynku z 2007r. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł91,94 m² 10 321,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:487 m²

Dom: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), jasny, ustawny, rozkładowy, funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) usytuowany w Baninie (powiat kartuski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł48 m² 13 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jastrzębia góra - domy nad morzem, które zarabiają przez cały rok Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Bałtykiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł114 m² 6 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Wstęp: nowa Inwestycja w Baninie przy ulicy Dąbrowej - sześć budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dla kogo?: -Dla osób potrzebujących więcej przestrzeni w domu czy.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom szeregowy o powierzchni ok. 90 m składa się z trzech przestronnych pokoi i został zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Jasne, dobrze doświetlone wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Dom: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń. Idealny dla rodziny, stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł270 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o łącznej powierzchni 270.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł261,84 m² 6 846,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Widok na jezioro i las - wyjątkowa panorama natury.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż 6 domków wakacyjnych gotowa inwestycja w sercu Kaszub. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks sześciu domków (3 domy dwulokalowe) rekreacyjnych o powierzchni ok. 49 m każdy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 999 zł268 m² 11 940,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Gotowy biznes nad morzem Na sprzedaż tylko u Nas! Luksusowa Rezydencja + Kompleks 6 Domków w Stegnie na działce o powierzchni 1415 m . Rentowna inwestycja z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł83,40 m² 9 232,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem. Zapraszam Państwa na wyjątkową inwestycję powstającą na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z najatrakcyjniejszych części Wejherowa - przy ul. Karnowskiego. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania przez rodzinę, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł102,80 m² 5 593,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość- piętrowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 102,8 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90,32 m² 8 303,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w kameralnej i zielonej części miejscowości Przemysław (gmina Stegna). Nieruchomość stanowi idealne połączenie spokoju, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 700 zł120,11 m² 8 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł150,50 m² 5 973,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Polecamy zakup domu na nowoczesnym, rodzinnym osiedlu w Baninie. Domy na osiedlu w Baninie to przede wszystkim przemyślana powierzchnia, zapewniająca komfort i wygodę. Zaplanowane na 150,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł98,40 m² 25 406,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł267,92 m² 5 968,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:508 m²

Jedyny w swoim rodzaju pensjonat w malowniczej Ustce przy ulicy Krokusowej w zabudowie bliźniaczej przeznaczony pod najem 8 apartamentów - każdy z łazienką oraz aneksem kuchennym!.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł226 m² 8 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:639 m²

NA sprzedaż przestronny dom wolnostojący, idealny dla rodziny. Nowoczesny, funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej ok 250 m2, użytkowej 226 m2, bardzo dobrze usytuowany względem stron świata -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:187 m²

Dom położony w malowniczej dzielnicy Gdańska, oferuje doskonałe połączenie spokoju i wygody. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Spokój i cisza - brak miejskiego zgiełku Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł151,57 m² 8 570,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomość gotowa do wprowadzenia, słoneczny ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125,62 m² 5 962,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Posiadamy w ofercie dom jednorodzinny dwulokalowy zlokalizowany w Gowinie - realizowany według projektu archon Dom w Narcyzach (ba) Powierzchnia użytkowa jednego lokalu wynosi 125,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł159,10 m² 11 942,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 433 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! Szukasz wyjątkowej nieruchomości nad morzem? Mamy coś, co łączy komfort, nowoczesność i bliskość natury! Na sprzedaż przepiękny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł238 m² 5 042,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:534 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny 238 m , dwa osobne mieszkania - Starogard Gdański ul. Andersa Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, zadbany, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 238.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł160 m² 23 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:736 m²

Tylko U nas! Jeśli szukasz domu w Centrum miasta, doskonałymi połączeniami komunikacji miejskiej, a jednocześnie niskiej zielonej zabudowie to jest nieruchomość przeznaczona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o powierzchni 100 m2, posadowiony na estetycznie zagospodarowanej działce o obszarze 800 m2. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Pruszcz Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł140 m² 12 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Gdyni na dzielnicy Oksywie, zaledwie kilka minut spacerem nad morze. Dom w zabudowie bliźniaczej na spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Ma on powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł135 m² 6 362,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Urokliwy dom idealny dla rodziny! stan deweloperski - kameralna okolica - świetne połączenie Z trójmiastem - oferta dotyczy lewej połówki bliźniaka. Dom: na sprzedaż urokliwy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł180 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Westate Gdańsk prezentuje Państwu wyjątkową ofertę - Apartamenty św. Alberta to nowoczesny budynek wielorodzinny w zabudowie czterolokalowej położony przy ul. Św. Brata Alberta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł149,13 m² 8 046,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z pasją dla własnych potrzeb. Nieruchomość składa się z 4-pokoi, 3- łazienek, garderoby i pięknej kuchni. Urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,20 m² 8 278,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, barkocin, kaszubska Ostoja, 399.000,-PLN Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 48,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139,24 m² 7 892,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu na kameralnym mini osiedlu domów jednorodzinnych Nortevida Park, położonym w spokojnej i zielonej części Redy, przy ul. Oliwkowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij