dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

1 600 000 zł151,25 m² 10 578,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m , zlokalizowany w miejscowości Czaple, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł121,42 m² 9 471,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo, z radością prezentuję ofertę 5-pokojowego dwupoziomowego domu w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem zlokalizowanego w pucku. Ta nieruchomość to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł300 m² 7 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przedmiotem oferty jest jednorodzinny podpiwniczony dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym (ok. 40m2) zlokalizowany w miejscowości Jelonko, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł152 m² 10 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom jednorodzinny, po remoncie, położony blisko lasu, w cichej okolicy. Atuty: wyjątkowa bryła domu.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł107 m² 9 327,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwy dom między morzem a jeziorem - gotowy do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:382 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok. 70 m , usytuowanego na działce o powierzchni 382 m , położonego przy ul. Spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 411 m²

Oferta sprzedaży domu z potencjałem, usytuowanego na dużej działce o powierzchni 2411 m2. To idealna propozycja dla każdego kto szuka domu w otoczeniu natury, z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł156,56 m² 5 684,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:674 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, dom w miejscowości Nowa Wieś Rzeczna koło Starogardu Gdańskiego. Projekt domu - archon dom w żonkilach Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż dom wielorodzinny w Gdyni Orłowie przy ul. Jesionowej. Cena 4 490 000 zł, co daje około 10 022 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448 m , liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł162,60 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Polecam dom w zabudowie wolnostojącej niedaleko Tczewa - Szpęgawa, ulica Świerkowa. Nieruchomość z 2008 roku położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł800 m² 4 123,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:515 m²

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! znakomicie zlokalizowana, inwestycyjna kamienica na sprzedaż w Gdyni na Oksywiu. Kamienica o pow.800m2, działka 515m2. Kamienica składa się.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł120 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zgrabne domy z pompą ciepła i fotowoltaniką 10 km od Gdańska Miszewko. Opłaty to tylko 1500 na rok - zamiast mieszkania nowoczesne i tanie rozwiązania! Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł138,86 m² 8 642 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Zapraszam na prezentację nowego, nowoczesnego domu według indywidualnego projektu w Subkowach, ulica Spokojna. Sprzedawana nieruchomości to działka numer 587/7 o pow. 1002 m2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Agencja westate oferuje na sprzedaż dom całoroczny położony na działce rod w spokojnej i zielonej części Jasienia. Nieruchomość znajduje się na dzierżawionej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89,96 m² 8 881,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m w Baninie. Kameralny budynek 4-lokalowy w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł176,67 m² 6 962,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Nowoczesna inwestycja, do budowy której, wykorzystano materiały o bardzo wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, kameralnego osiedla domów w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł300 m² 7 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zaledwie godzina drogi do gdańska. Przedmiotem oferty jest jednorodzinny podpiwniczony dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym (ok. 40m2) zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł166,40 m² 4 056,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 170 m , położony na działce o powierzchni 864 m w spokojnej okolicy w miejscowości gogolewo (gm. Dębnica Kaszubska). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł115 m² 7 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam W tym momencie stan surowy zamknięty - możliwość adaptacji strychu Lokalizacja: dom zlokalizowany jest w rozwijającej się dzielnicy Gdańska, 8 km od centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł130,50 m² 4 819,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

O % pcc, 0% prowizji- nieruchomość po odbiorach, gotowa do sprzedaży! lokal mieszkalny W budynku dwulokalowym Kębłowo - Komfort, oszczędność i Ekologia! Na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronna kamienica składająca się z dwóch domów z dwoma garażami (z powodzeniem może być dwurodzinna- posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139 m² 6 467,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Na sprzedaż dom w Bałdowie, na obrzeżach miasta Tczewa Oferujemy na sprzedaż nieruchomość usytuowaną w malowniczej i bardzo pożądanej lokalizacji, zaledwie 2 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,45 m² 8 722,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej - Lublewo Gdańskie Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł251,20 m² 4 737,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w sercu Kaszub Dziemiany, woj. pomorskie Szukasz domu, który łączy komfort, nowoczesne rozwiązania i bliskość natury? Ta oferta to prawdziwa perełka! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł219,80 m² 4 322,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Dom w centrum Starogardu Gdańskiego z dużą działką 1136 m - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z 2000 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł179 m² 4 078,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony na granicy Gdyni Pogórze oraz miejscowości Pogórze - powiat pucki, gmina Kosakowo. Świetna lokalizacja idealne połączenie Z gdynią- miejska komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł550 m² 2 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem o powierzchni użytkowej ok.300m2, a całkowitej ok 550m2 w Luzinie przy ulicy Ofiar Stutthofu. Działka o powierzchni 1949m2, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

883 000 zł131 m² 6 740,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Atuty: możliwość wyboru designu schodów w różnych wariantach w cenie, 131 m2 dom + działka 384 m , dojazd do Gdańska nową droga s6, wysokość garażu 3.0 m, parter wysokość 2,90.

Szczegóły ogłoszenia

8 499 000 zł482 m² 17 632,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:48 300 m²

Zakochaj się w tym magicznym miejscu - dwór W gołębiewie średnim - dla prawdziwych koneserów historii i wyjątkowych nieruchomości z potencjałem! Wyjątkowa architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł250 m² 3 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200 m położony przy ul. Wspólnej 12 w Skowarczu (woj. pomorskie). Nieruchomość stoi na działce 1030 m (kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł128,55 m² 6 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję: segment lewy - dostępny. Segment prawy - sprzedany. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł234,20 m² 6 660,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa oferta w Pepper House. Dwulokalowy dom wolnostojący - bliźniak o nierównych połówkach, odrębne wejścia. i odrębne bramy wjazdowe na posesję. Unikatowy projekt, który sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga nowość, zarezerwuj już dziś, odbiory marzec 2024 1 etap osiedla - 4 budynki (8 lokali) Uwaga cena netto Przy zakupie lokalu mieszkalnego należy doliczyć 8% vat Przy zakupie lokalu usługowego 23%.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 153 m²

Kliamtyczny dom, tuż przy samym jeziorze Z prywatną sauną, balią oraz dodatkowym domkiem Z możliwością wynajmu Druga linia zabudowy od jeziora | Prywatna sauna | Klimatyczne wykończenie |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł155 m² 3 865 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Ostatni gotowy dom - wydanie kluczy natychmiast Nowe osiedle wolnostojących domów jednorodzinnych, usytuowane jedynie 8km od nadmorskich plaż. Ostoja House powstała w miejscowości Niestkowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł199,60 m² 16 032,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:410 m²

Tylko U nas! dom: 3 kondygnacyjny , jasny, przestronny, ustawny, 8 -pokojowy, wolnostojący w Gdyni Orłowo. Dom o powierzchni użytkowej 199,6 m2. W jego skład wchodzą: poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł394,32 m² 12 933,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z płaskim dachem oddany do użytku w 2023 roku, zrealizowany według projektu lk1525, to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących elegancję, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł745,60 m² 2 359,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:969 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość - zabytkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł195 m² 6 969,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Własny, dochodowy biznes nad morzem. możliwość zamiany. W Poddąbiu, w odległości zaledwie 500 metrów od plaży, przy głównym trakcie prowadzącym nad morze, znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł219 m² 3 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie szeregowej - o charakterze pensjonatowym, położony w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij