dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 022 ogłoszenia

230 000 zł981 m² 234,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 981 m2, położona w miejscowości Otomino (gmina Żukowo). Oznaczona w mpzp mn- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 133 m² 132,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna rekreacyjna działka o nr 27/35 położona w miejscowości Gołubie Kaszubskie - regionie cenionym za piękne krajobrazy, czyste powietrze cisze i spokój przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 667 m² 251,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1659 m , położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 972 m² 862,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka usługowa W gdańsku łostowicach - kozacza górka Pow. działki 1 972 m | mpzp 1831 | Teren usługowy U33 | Duży potencjał inwestycyjny | Dynamicznie rozwijająca się okolica | Cena 1.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł3 321 m² 141,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko W gaudium | Unikatowy leśny azyl na Kaszubach z pozwoleniem na budowę 3 domów letniskowych Wygoda, 1 km od jeziora Wdzydze | Bory Tucholskie Z dumą prezentujemy absolutną perełkę.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł3 250 m² 168,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka dla inwestora pozwalającą na zbudowanie 3x domu jednorodzinnego 2 lokalowego. Pszczółki ul. Polna, 14 minut piechotą od peronu pkp Media: kanalizacja na działce(wydane warunki przyłącza) Woda.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 052 m² 76,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż posiadam atrakcyjną działkę o powierzchni 1052 m2 znajdującą się w Granowie koło Chojnic. Nieruchomość idealna dla osób szukających działki w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 534 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! | duża działka | okolice wejherowa - góra | 1534M2 | Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1534 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł5 448 m² 1 009,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż nieruchomość działka o pow. o pow. 5 448 m2 , na której to działce postanowiony jest budynek handlowo- usługowy o pow. użytkowej 3 213 m2. Działka objęta mpzp :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

2 583 000 zł1 991 m² 1 297,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 087 m² 210,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Duninowo koło Ustki. Działka o powierzchni 1087 m2 położona zaledwie 4,5 km od pięknych piaszczystych plaż w zachodniej Ustce oraz zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł111 500 m² 3,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

11,5 ha ziemi inwestycyjnej Mierzyno, gmina Gniewino! Gmina Gniewino to region coraz częściej wybierany przez osoby szukające terenów rekreacyjnych, zielonych i inwestycyjnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł13 300 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,33 ha nad samą rzeką Wierzycą - Lipa-Struga (kociewie) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,33 ha (13 300 m ), położona w urokliwej i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1000m2 położonej w Banino (gm. Żukowo). Teren objęty jest mpzp, symbol mn11, który przewiduje w tym rejonie zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

7,7 ha prywatnej przestrzeni na Pomorzu, łąki i tereny zielone. Na sprzedaż duży teren o powierzchni 7,7 ha położony w spokojnej miejscowości Mierzyno, gmina Gniewino, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 043 m² 699,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod usługi - Gdańsk Klukowo, ul. Radarowa Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, położona w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 370 m² 364,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: jagatowo to przepiękna, pełna zieleni miejscowość oddalona od Gdańska o zaledwie 18 km. Świetny dojazd do obwodnicy i autostrady A1. W okolicy pola, lasy i sporo.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł999 m² 269,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona we wsi Małkowo, koło Żukowa. Jest płaska, prostokątna. Wyjazd na drogę jest od strony północnej, co oznacza że ogród można zorganizować na południowej części działki. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 418 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Ciekocino, działka nr 359/13 w pobliżu morza i wydm, blisko latarni w Stilo, na granicy Ciekocina z Sasinem, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez pośredników Sprzedam 3 piękne działki budowlane, położone w miejscowości Głodowo, gmina Liniewo, powiat Kościerski przy drodze wojewódzkiej nr 224. Powierzchnia każdej z działek to.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 013 m² 1 135,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W gdańsku pod twój wymarzony dom! - Lokalizacja: gdańsk Jasień, ul. Stężycka - Powierzchnia: 1013m2, działka nr 252/18 - Kształt: prostokąt - Ukształtowanie terenu: płaska -.

Szczegóły ogłoszenia

283 500 zł1 890 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta pośrednika Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w Grzybnie (część wsi Pieciska), gmina Kartuzy, powiat kartuski o powierzchni 1890 m kw. Położenie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

157 300 zł1 210 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika na wyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1210 m2, (średnie wymiary: 41 m x 30 m), znajdującą się w kaszubskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł707 m² 1 130,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka zlokalizowana w Gdyni Pogórzu, przy ul. Płk. Dąbka, róg Zamojskiego. Forma własności: użytkowanie wieczyste. Powierzchnia 707 m2 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Oznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka pod budowę w malowniczej miejscowości Grzybno - Merglowa Góra. 25 km od Gdańska. Idealna lokalizacja dla osób szukających spokoju oraz bliskości natury. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł693 m² 1 138,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia działki 693 m2. Mpzp: uchwała Nr C/720/2023 Rady Gminy Kosakowo z dnia 28 września 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

108 999 zł1 101 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane znajdujące się w kaszubskiej miejscowości Kaplica, gmina Somonino, powiat kartuski. Aktualnie w ofercie na sprzedaż są.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 464 m² 168,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę (budowlano-usługowa) w malowniczej miejscowości Niestępowo. Powierzchnia działki wynosi 4464 m , w kształcie kwadratu, pod lekkim nachyleniem,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 938 m² 59,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1786 m2 oraz rola 9152 m2 Teren równy, dookoła zabudowa jednorodzinna. Możliwość przekształcenia działki rolnej na budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 500 m Nowęcin koło Łeby, 2 km od morza bez pośredników! Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 500 m (20 m x 25 m),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow.300m2. Na działce - drzewa owocowe, krzewy i kwiaty. Atrakcyjne położenie, blisko bramy wjazdowej od ul. Bema, przy Zarządzie rodos. Prąd i woda na działce. Domek drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 528 m² 182,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: - 6 km do Gołubia i stacji kolejowej znajdującej się w tej miejscowości, - 10 km do Kościerzyny, - 20 km do Kartuz, - 60 km do Gdańska, - cicha i spokojna okolica, - 1 km do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 550 m² 145,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna nr 184/111 (z możliwością zmiany na budowlaną) w spokojnej okolicy- 800 m od jeziora Lewinko, idealna pod domek letniskowy lub po zmianie planu - dom mieszkalny. Objęta.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w miejscowości Kamień, zaledwie 300 metrów od jeziora! Działka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 311 m² 144,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego. Działka zlokalizowana w miejscowości Barłomino, gmina Luzino, powiat wejherowski. Do centrum gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

162 960 zł1 164 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane znajdujące się przy ul. Raduńskiej o powierzchni 1164 m kw - oznaczona nr 1 oraz 1165 m kw oznaczona nr 2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 447 m² 192,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę budowlaną Działka wielkości 0,1447 ha, woj. pomorskie, pow. kartuski, gm. Somonino, sołectwo Borcz. Dojazd droga krajowa nr 20, na południe w ul. Spacerowa,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 080 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w części wsi Chmielno - Lampa, gm. Chmielno, powiat kartuski. Aktualnie w ofercie na sprzedaż są działki (kolejno od lewej na.

Szczegóły ogłoszenia

369 950 zł877 m² 421,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka budowlana o powierzchni 877 m2 (przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca, w tym dwulokalowa) w malowniczej miejscowości Sulmin, sypialni Gdańska.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij