dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 022 ogłoszenia

1 562 100 zł10 215 m² 152,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 8 działek (plus działka drogowa), każda powyżej 1000m2. Dla terenu sporządzono projekt osiedla składający się z 8 budynków dwulokalowych (łącznie 16 lokali z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo położona działka w miejscowości Lipinki Królewskie, gmina Lubichowo, w otoczeniu natury - na skraju lasu państwowego oraz w pobliżu jeziora. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł841 m² 1 010,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - ul. Różana, rumia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 841 m2, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy przy ul. Różanej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł5 178 m² 119,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży 5 działek położonych w Łosinie (gmina Kobylnica) o łącznej powierzchni 5178 m2. Działki ulokowane pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Starowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 442 m2 w letniskowej miejscowości Karwieńskie Błota. Nadmorska miejscowość Karwieńskie Błoto Drugie znajduje się w gminie Krokowa i charakteryzuje ją.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł833 m² 252,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numery działek: 113/58, 106/71 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł4 839 m² 17,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Naturalna przestrzeń w Jeleńskiej Hucie Na sprzedaż działka gruntowa nr 119 o powierzchni 4 839 m2, położona w miejscowości Jeleńska Huta, w gminie Szemud - w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1589 m2. Działka przeznaczona jest pod budowę mieszkaniową, jednorodzinną wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą. W pobliżu działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu w sercu malowniczych Żuław? Cenisz sobie spokój wiejskiego życia, a jednocześnie zależy Ci na doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł969 m² 221,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna 969 m z domkiem - 5 minut od jeziora Zagnanie. 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 969 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

993 000 zł1 176 m² 844,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana z obowiązującym planem zagospodarowania. Położona w odległości ok. 200 m od nowego osiedla wielorodzinnego k&l .Działka w kształcie prostokąta.Nr planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Piękne widoki na okoliczne lasy, z dala od miejskiego zgiełku oraz dogodny dojazd do nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 108 m² 225,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 001 m² 124,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko W miocasa Na sprzedaż działka 174/11 zlokalizowana w strefie planistycznej oznaczonej symbolem 25.R,RM,RU - teren rolniczy, teren zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 974 m² 74,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Jeśli szukasz miejsca, gdzie poranki pachną lasem, a wieczory szeleszczą trawą? To idealnie trafiłeś. W sercu urokliwego Czarnówka w gm. Nowa Wieś Lęborska, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł12 000 m² 68,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Najważniejsze atuty oferty:- lokalizacja w bardzo bliskim sąsiedztwie terenów zielonych - niska cena ofertowa w porównaniu do działek w najbliższej okolicy, - obowiązujący Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

U nas najmujący nie płaci prowizji! Do sprzedania piękna działka blisko jeziora Żarnowieckiego , ok 12 km do plaży w Dębkach. Działka 147/9 powierzchnia 5000 m2 W mpzp oznaczone jako :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z rozpoczętą budową domu - Kaliska Kościerskie, gm. Kościerzyna Cena: 450 000 zł (102,27 zł/m ) Powierzchnia: 4 400 m Typ: rolna z pozwoleniem na budowę Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł14 000 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna 1,4 ha z możliwością zabudowy w sercu Borów Tucholskich - Będźmierowice. Lokalizacja: wyjątkowa działka położona w miejscowości Będźmierowice, na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 975 m² 50,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dostęp do drogi powiatowej Rzeka Szkarpawa zaraz obok działek Spokojna, zielona okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł3 000 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Genialna lokalizacja! Tylko 400m do piaszczystej plaży! Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. *W odległości 150 m od działki w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć wśród zieleni i w.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł77 072 m² 5,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 7,7072 ha w Pasiece,.

Szczegóły ogłoszenia

1 221 540 zł16 084 m² 75,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek o powiechnia nieco ponad 1,6 ha na granicy Kościerzyna / Nowy Klincz Działki można kupić oddzielnie. Podział terenu: 0,3033 ha 0,6589 ha z oczkiem wodnym 0,3132 ha przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 800 m² 9,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 100 m² 109,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja ul. Sasankowa, obszar miejski Człuchów Działka budowlana 4100 m2, teren uzbrojony, blisko centrum i infrastruktury ( szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, galeria, itp) Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 019 m² 4 416,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż uzbrojoną działkę budowlaną w Sopocie z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego 509m2 pum. Atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w miejscowości Kamień, zaledwie 300 metrów od jeziora! Działka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 028 m² 137,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, ta działka spełni Twoje oczekiwania. Przezmark to lokalizacja, która łączy spokój wsi z dostępem do jeziora i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

551 000 zł1 255 m² 439,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rowach nad Morzem Bałtyckim Polecamy na sprzedaż działkę w miejscowości Rowy nad morzem Działka w atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 1255 w regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 213 440 zł1 536 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy działkę budowlaną położoną w malowniczej Rewie -.