dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 022 ogłoszenia

275 000 zł1 171 m² 234,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1171m 2. Działka zlokalizowana jest w Lęborku , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 241 m² 314,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa lokalizacja pod budowę domu czy pensjonatu! Może zainteresuje Cię działka w Junoszynie? Działka nad morzem o powierzchni 1241 m2, położona w uroczej miejscowości Junoszyno.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł20 500 m² 21,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko U nas! *** Działka 20 500 m2 w malowniczym Gołębiewku k.Trąbek! DZIAŁKA: Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 20 500 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie nieogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

189 430 zł997 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, łebcz Oferuję działkę budowlaną położoną w spokojnej miejscowości Łebcz. Idealna dla osób szukających przestrzeni do życia, inwestycji lub wypoczynku. Cena za 1 m2 = 190.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 134 m² 273,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1133 m , położona w malowniczej miejscowości Przyjaźń (gmina Żukowo, woj. pomorskie). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 100 zł3 670 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w malowniczej miejscowości Osłonino, usytuowane na skarpie w otoczeniu zieleni i nadmorskiego krajobrazu. Nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł3 310 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący się.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 300 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna z widokiem na jezioro! Szukasz ciszy i spokoju ? Mamy coś dla Ciebie Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż piękna działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

179 400 zł1 196 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu jednorodzinnego w otoczeniu lasów i jezior Działka o powierzchni około 1 196 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 27 m i szerokości ok.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł4 679 m² 1 089,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej przeznaczonej pod zabudowę wielorodzinną, położonej w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 960 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana przeznaczona według pzp pod zabudowę jednorodzinną, nieuzbrojona z dostępem do drogi gminnej. W drodze ul.Żytnia wszystkie media oprócz gazu 170m od działki, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

329 340 zł998 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - uzbrojone działki budowlane 998-1475 m z dużym potencjałem inwestycyjnym! Mam przyjemność zaprezentować działki budowlane, położone w znakomitej lokalizacji - zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 845 m² 130,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w centrum Zblewa Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 1 845 m , położoną bezpośrednio przy ul. Kościerskiej, tuż przy dk 214.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł2 226 m² 170,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w samym sercu Kaszub. Zapoznaj się z Naszą ofertą! Lokalizacja: szymbark - wieś.

Szczegóły ogłoszenia

206 570 zł1 589 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka o pow. 1589 m kw., ( nr z ewidencji gruntów 52/11) położona w sercu Kaszub, w miejscowości Zdunowice, gm. Sulęczyno, przy lesie, blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 124 m² 186,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę działki budowlanej o powierzchni 1124 m2 zlokalizowanej w miejscowości Warcz gm. Trąbki Wielkie, powiat gdański. Media na działce.

Szczegóły ogłoszenia

182 700 zł1 015 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż, atrakcyjna działka budowlana (pod zabudowę jednorodzinną) z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, położona w miejscowości Szemudzka Huta. Powierzchnia 1015 m2, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 858 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł9 763 m² 266,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowo-przemysłowa w miejscowości Szemud, woj. Pomorskie, o powierzchni 9 763m2 w cenie 2.600.000zł. Dojazd do działki gminną drogą asfaltową. 3,5 km od zjazdu na Drogę.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł1 374 m² 264,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko u nas! Na sprzedaż działki budowlane położone w pełnym zieleni Mrzezinie. Miejscowość usytuowana zaledwie 3 km od morza i plaż, 9 km od Pucka i 20 km od Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł772 m² 6 865,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Najważniejsze atuty - Prestiżowa lokalizacja w sercu Górnego Sopotu jednej z najbardziej pożądanych części Trójmiasta - Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego cisza, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 650 m² 257,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lisewiec (gm. Kolbudy) - Działka budowlana o powierzchni około 1650 m2, która powstanie z podziału działki nr 145/10 o powierzchni 5000 m2, położona w miejscowości Lisewiec gm.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 300 m² 138,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty super lokalizacja na obrzeżach Stężycy cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

4 375 000 zł714 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 470 m² 108,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w miejscowości Ogorzeliny. Lokalizacja: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł3 292 m² 425,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: adres inwestycji: dz. Nr 178/11, 178/12 , obręb Dobrzewino, gmina Szemud. Dobrzewino to miejscowość pod Gdynią z bardzo dobrym dojazdem od strony Chwaszczyna. W krajobrazie.

Szczegóły ogłoszenia

482 000 zł1 928 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 1928 m2 w miejscowości Arciszewo, blisko trasy S6. Działka posiada aktualny miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Nowym Barkoczynie! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się we wsi Nowy Barkoczyn-jest to.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 065 m² 92,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Kolonia w sercu Kaszub, w gminie Kartuzy. To idealna.

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

298 287 zł3 013 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3013 m , położona w miejscowości Kierzkowo, w gminie Choczewo, oznaczona numerem ewidencyjnym 53/24. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 075 m² 325,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działka budowlanej w Tuchomiu. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 1075 m w Tuchomiu, gmina Żukowo. Działka: teren.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 769 m² 152,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko u nas na zasadzie wyłączności. Szukasz działki rekreacyjnej blisko Gdyni, redy, rumi to miejsce jest dla Ciebie lub chcesz wybudować dom dla rodziny blisko Trójmiasta to idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł2 045 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Warzenku - na skraju lasu, w linii prostej 100 m od Jeziora Tuchomskiego! 4 km do węzła S7 Miszewo! - teren sąsiaduje z lasem, kameralne położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Posiadam na sprzedaż działkę pod zabudowę usługową w Malborku w dzielnicy Wielbark. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Działka o pow. 750 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł4 100 m² 585,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa oferta inwestycyjna - grunt o doskonałej lokalizacji, z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę, idealny pod rozwój twojego biznesu! lokalizacja Działka zlokalizowana jest we.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 091 m² 182,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Klukowej Hucie! Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 487 m² 503,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1487 m2 w Tczewie na Suchostrzygach działka: na sprzedaż działka o powierzchni 1487 m2, w kształcie przypominającym prostokąt o wymiarach ok. 15 m x 94 m. Wjazd na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij