dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 021 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł799 m² 400,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka zlokalizowana w Kolbudach, na wzniesieniu, obok osiedla nowo budowanych domów jednorodzinnych. Do centrum Kolbud jest kilka minut pieszo. Znajdziemy tam pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 003 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż w odległości 2 km od nadmorskiej miejscowości Dębki. miejscowość Odargowo Do morza odległość 3500 m, a do jeziora Żarnowieckiego niecałe 3 km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł6 875 m² 428,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam! Mamy możliwość zaprezentować Państwu, atrakcyjne nieruchomości gruntowe zlokalizowane w miejscowości Kielno, w gminie Szemud. Działki znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł28 225 m² 29,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przestawiam Państwu działkę zlokalizowaną w Ustarbowie nad samym jeziorem. Powierzchnia: 28255 m2. Teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: - teren zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł6 314 m² 1 029,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż grunt inwestycyjny zabudowany obiektem nieruchomość: na sprzedaż grunt inwestycyjny zabudowany obiektem restauracyjnym. Grunt o powierzchni 6314 m2 ujęty w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł2 305 m² 249,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- centrum miejscowości - obowiązuje pzp, zabudowa mieszkaniowa i usługowa - położona blisko ulicy asfaltowej - płaska o regularnym kształcie - media w ulicy: prąd, woda, gaz - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 056 m² 179,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1056 m2, położona w Lubkowie nad Jeziorem Żarnowieckim. Atutem nieruchomości jest odległość do jeziora - 300 metrów! Malownicze tereny przyciągają do.

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł1 472 m² 135,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: nowa Kiszewa to urokliwa wieś w gminie Kościerzyna (woj. pomorskie, powiat kościerski), położona nad rzeką Wierzycą - znanym szlakiem kajakowym w sercu Kaszub Zaledwie ok. 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 464 m² 88,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu niezwykle atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1464 m w miejscowości Wrzeście, oddalonej zaledwie 9 km od Słupska. Jest to teren przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 840 m² 255,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka - 1840 m przestrzeni i potencjału! Karczemki-Dobrzewino / ul. Jeziorna (okolice) Są działki, które po prostu są. A są też takie, które opowiadają historię - jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Atrakcyjna działka inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 315 000 zł43 800 m² 30,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na pojezierzu Bytowskim, w sąsiedztwie jezior. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 675 m² 166,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura na sprzedaż działka w Smołdzinie (gm. Smołdzino, powiat słupski). Działka o regularnym kształcie prostokąta, teren wyrównany. Powierzchnia: 1675m2 mpzp - 10ut - teren.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł919 m² 162,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 919 m , położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 628 zł1 268 m² 1 021 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1268 m2 położone w Gdańsku dzielnicy Osowa przy ulicy Kielnieńskiej. Położenie działki w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 001 m² 249,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane w Szemudzie. Jest to miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 042 m² 479 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to prawdziwa perełka! - Lokalizacja: ul. Kaszubska Droga - spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 043 m² 107,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 2043 m2 - Zajezierze pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Zajezierze jest granicą miasta Sztum , które to miasto jest oddalone tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł8 750 m² 94,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka (rola, siedlisko) o powierzchni 8750 m2 w miejscowości Szpęgawa, obręb Stanisławie, gmina Tczew. Media: gaz i kanalizacja, prąd i woda oddalona 175 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł2 483 m² 410,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przestronna działka w Bojanie - cisza, natura i bliskość Trójmiasta! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2483 m2, położona w malowniczej miejscowości Bojano, gmina Szemud,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł6 327 m² 58,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych w Salinie, położone blisko Jeziora Salino. Atuty: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,3401 ha (3401 m ), położoną w malowniczej miejscowości Nowe Polaszki, gmina Stara Kiszewa, powiat kościerski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 533 600 zł3 834 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

62 900 zł1 325 m² 47,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane nad jeziorem w miejscowości Okunino Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

625 920 zł5 216 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę gruntu 0,5216 ha (0,2278 ha i 0,2938 ha) w Smołdzinie, gmina Przodkowo. Działki położone są przy lesie, teren zróżnicowany, wjazd z ulicy Na Wzgórzu i ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 620 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 000 zł4 779 m² 266,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Doskonale skomunikowana działka! Idealna pod inwestycje! lokalizacja : Działka świetnie skomunikowana. Dojazd do węzła rozjazdowego Gdańsk Lipce- obwodnica Trójmiasta oraz droga S7- zajmuje zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 235 m² 220,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1235 m2, położona w Gowinie przy ulicy Kasztanowej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem mn,U1, co oznacza teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł136 800 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tawęcino gm. Nowa Wieś Lęborska. Piękny teren pod stadninę koni! Blisko 14 ha na które składa się kilkadziesiąt działek. Z tego: 5,2 ha - grunty orne; 5,14 ha - łąki; 3,34 ha - nieużytki,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł100 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa Oferta w Globalproperty! Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 10 ha - w doskonałej lokalizacji przy S6 - Godętowo Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

269 500 zł1 100 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknych działek ale w Baninie jest za drogo ? Zapraszam obok, 5 minut kawałek dalej Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1100 m2 i 1120 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

856 040 zł21 401 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Poczucie swobody I niezależności - działka Z możliwością uzyskania warunków zabudowy oraz podziału. Duża działka na razie rolna lecz z dostępem do drogi publicznej oraz mediów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł851 m² 293,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka w Koszwałach może być idealnym wyborem. Główne atuty nieruchomości: * obowiązujący.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł12 301 m² 56,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeżeli szukasz nieruchomości przy lesie w bliskiej odległości od jeziora to oferta jest skierowana do Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł718 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: osłonino jest miejscowością atrakcyjną turystycznie, położoną w pobliżu Zatoki Puckiej Bliskość do wody i natury może być dodatkowym atutem, zwłaszcza dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43 955 m² 5,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 4,3955 ha oznaczona jako użytek psiv, tj. pastwiska trwałe położona w Grapicach, gm. Potęgowo. Teren oznaczony w mpzp jako 39-R- tereny rolnicze.

Szczegóły ogłoszenia

2 547 440 zł4 549 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna, kobylnica, ul. Główna, 2.547.440,- PLN Na sprzedaż działka inwestycyjna o numerze ewidencyjnym 465/19 A, która powstanie w wyniku podziału działki 465.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Zachęcam do obejrzenia filmu w technologii 360 stopni. Działka w kompleksie kilku działek sąsiadujących ze sobą. Do wyboru działki.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł2 507 m² 74,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2507 m 2. Działka zlokalizowana jest w Krępie Kaszubskiej , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł760 m² 114,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atuty: - 500m do przystanku autobusowego, - 15 minut do centrum Gdańska, - położona niedaleko jeziora, - powierzchnia 760 m2. Lokalizacja: działka rekreacyjna rod "jasień" położony w bardzo dobrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij