dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 022 ogłoszenia

199 680 zł1 024 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: młynek - to malownicza kaszubska wieś położona w województwie pomorskim. Znajduje się w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo, w okolicach jeziora Kczewskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 3001 m2, położna w miejscowości Krojanty, około 7 km od Chojnic. Działka znajduje się przy ulicy Błękitnej, poza centrum wsi.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 217 m² 114,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie agencji pokrywa wyłącznie sprzedający! Ofertę prowadzi: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł31 252 m² 31,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona we wsi Kierzkowo. Okolica jest bardzo przyjazna, nieograniczona ilość malowniczych zielonych terenów, dzięki czemu miejscowość jest urokliwie położona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 895 m² 139,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana (wydane warunki zabudowy) o powierzchni 1895 m położona w Koleczkowie, gmina Szemud. Nieruchomość w kształcie rozszerzającego się prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł4 065 m² 58,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

U nas Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 166/37, położoną przy ulicy Sosnowej w miejscowości Domatówko, gmina Puck. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z własnym lasem. Graniczna Wieś, ul. Jarzębinowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3444 m2, położona w malowniczej miejscowości Graniczna Wieś,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka nad jeziorem linia brzegową, las, plaża - wyjątkowa okazja! Oferujemy na sprzedaż malowniczo położone działki nad jeziorem w miejscowości Przęsin, nieopodal Miastka. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 116/15 położona w malowniczej miejscowości Smętowo Chmieleńskie, w gminie Kartuzy, w samym sercu Kaszub. To miejsce dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

170 154 zł1 233 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, włynkowo, 1233m2, 170 154,- pln. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1233 m2, położoną we Włynkowie, w gminie Redzikowo, powiat słupski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok.1850 m , położona w Karwieńskich Błotach Drugich, tuż przy ul. Wczasowej. Nieruchomość stanowi propozycję wydzielania.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł22 200 m² 5,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę działki w Gowidlinie, pow. kartuski, gm. Sierakowice. Działka posiada regularny kształt prostokąta, dojazd do działki drogą polną. W okolicy zlokalizowane: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł11 993 m² 175,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka pod hotel, pensjonat z własnym stawem i lasem! lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Otomin. Jest to doskonały wybór dla osób, które chcą oderwać.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowe Czaple - wieś kaszubska położona blisko Gdańska z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł14 984 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka objęta mpzp na sprzedaż o powierzchni prawie 15 000 m , położona w sercu Redy, otoczona malowniczą rzeką Reda. To idealne miejsce dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł11 201 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy, numer 129/36 o powierzchni 1280 m2, położona w gminie Stara Kiszewa, obręb Chwarzenko, na pograniczu Kaszub i Kociewia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

289 170 zł1 071 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną z pięknym widokiem na jezior i z warunkami zabudowy wydanymi w 2025r w Gminie Somonino, miejscowość Kamela. Działka o numerze 99/56, metraż 1071 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża powierzchnia działki umożliwia wiele opcji.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł1 335 m² 169,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1335 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji, w Mechowie ok. 10km od Zatoki Puckiej. Nieruchomość lekko nachylona, zlokalizowana na wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych w Sulęczynie. Zaledwie 20 minut pieszo od Kąpieliska Sulęczyno Plaża lokalizacja: działka położona jest w centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł8 863 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 681 m² 189,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną z możliwością usytuowania usług nieuciążliwych, np: sklep. Działka o powierzchni 1681 m2, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż udział 555 m2 w działce o powierzchni 3339 m2 położonej w miejscowości Karwieńskie Błota II. Na działce znajduje się domek holenderski 3 pokojowy wraz z dobudówką.

Szczegóły ogłoszenia

865 200 zł2 472 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: * 15 kilometrów do Centrum Gdańska; * W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz edukacyjna; * Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego; * Blisko lasu; *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż urokliwie położonej działki w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni na osiedlu z pełną infrastrukturą. Działka położona na osiedlu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 817 m² 121,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Projekt budowlany i pozwolenie budowlane w toku. Na sprzedaż duża działa 1818 m2. Budowlana z mpzp oraz planem zagospodarowania przykładowym domem. Działka częściowo ogrodzona, na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 013 m² 1 135,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Uzbrojona działka w atrakcyjnej lokalizacji! Osiedle domów jednorodzinnych! Gdańsk Jasień! lokalizacja: jasień to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska, która łączy świetną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy piękne położone działki budowlane przy Jeziorze Osowskim w Chwaszczynie. Działki o różnej powierzchni od 10015 m2 - 2128 m2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Powierzchnia 3 000 m daje niemal elastyczne możliwości -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grabowska Huta, niewielka wieś w gminie Nowa Karczma, powiat kościerski. W okolicy pola, łąki, 3 jeziora. do centrum Kościerzyny 15 km jedynie 8 km do stoku na Wieżycy i ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 070 m² 341,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka z dobrym dojazdem do Trójmiasta! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Pręgowie znajdującym się w sąsiedztwie Gdańska. Świetna lokalizacja zapewniająca szybki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Millennium Nieruchomości prezentuje: atrakcyjną działkę budowlano-usługową o powierzchni 799m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zlokalizowana przy ulicy Janiny.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 859 m² 118,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy - Suchy Dąb pod Gdańskiem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1859 m , położona w miejscowości Suchy Dąb, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł5 000 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Alicja Skonieczna tel   uwaga! nowa, niższa cena! Szukasz działki w spokojnej okolicy? Mamy coś dla Ciebie. W swojej ofercie posiadamy działkę w miejscowości Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okolica: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Sadowej w Borkowie. Lokalizacja ta stanowi atrakcyjne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie bliskość infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł600 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działki rekreacyjne o powierzchni od 600 m2 do 2286 m2 z widokiem oraz notarialnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 354 m² 73,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa okazja cenowa - aż o 82 000 złotych taniej! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł12 300 m² 12,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 12.300 m w Kniewie. Lokalizacja Kniewo to urokliwa miejscowość położona w gminie Wejherowo, otoczona lasami i terenami zielonymi. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

232 990 zł1 013 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękna działka w sąsiedztwie lasu z bardzo dobrym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij