dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, al. Wiatru od Morza

Wytowno,pomorskie

289 000 zł1 149 m² 251,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja: najlepsza działka w Wytownie! 1149m | Al. Wiatru od Morza Nie mam Polskiego nr telefonu proszę o email.   zadzwonię i odpisze natychmiast Szukasz idealnego miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łętowo

Łętowo,pomorskie

112 995 zł1 074 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

41 działek budowlanych położonych w miejscowości Karczemka Gardkowska, łętowo. Bardzo ładnie położone działki, przy lesie, blisko miejscowości Łętowo, wzdłuż drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Wejherowo,pomorskie

148 000 zł300 m² 493,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeda- działka rod z całorocznym domkiem - Wejherowo, ul. Sucharskiego Marzysz o własnym miejscu do odpoczynku wśród zieleni, a jednocześnie blisko miasta ? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Bony

Wocławy,pomorskie

299 000 zł3 824 m² 78,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - duża powierzchnia działki - 3 824 m , dająca szerokie możliwości zagospodarowania. - położenie przy ul. Królowej Bony - spokojna okolica z zabudową jednorodzinną. - działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Biała

Luzino,pomorskie

274 000 zł1 160 m² 236,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1160 m - Luzino, teren 5.143-MN Gotowa pod Twój dom - z prądem (zetka), wodą przy płocie i obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania (5.143-MN). Wokół już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Osiedle 800-lecia Żukowa

Żukowo,pomorskie

290 000 zł1 185 m² 244,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (nr. 97/19) o powierzchni 1185 m , położona w spokojnej części Żukowa, na Osiedlu 800-lecia. Idealne miejsce pod dom w otoczeniu nowej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Klonowo Dolne

Klonowo Dolne,pomorskie

390 000 zł5 500 m² 70,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Unikalna duża działka z własnym zarybionym "stawem" przepływowym oraz z dziewiczym zalesieniem w Klonowie w gminie Przywidz (dz. nr 93/1, obręb Michalin), ok. 30km od Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Serdeczna

Pomieczyno,pomorskie

499 000 zł5 700 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rekowo Górne

Rekowo Górne,pomorskie

15 040 000 zł47 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 000 000 zł7 878 m² 380,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gościcino,pomorskie

189 000 zł978 m² 193,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w miejscowości Gościcino. Na sprzedaż działka: 143/2 w Gościcinie. To okazja, której nie możesz przegapić! bez dodatkowych opłat! Kupujący nie płaci za pośredniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

4 555 600 zł13 016 m² 350 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

379 000 zł931 m² 407,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka pod zabudowę jednorodzinną 931 m - Kolbudy, ul. Porzeczkowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 931 m , położona w Kolbudach przy ul. Porzeczkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spacerowa

Koszwały,pomorskie

299 000 zł522 m² 572,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana/rekreacyjna o powierzchni 522 m2 i mieszkanie o powierzchni 40,80 m2 w miejscowości Koszwały, gmina Cedry Wielkie, działka: powierzchnia 522 m2, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Muzyka

Gdańsk,pomorskie

820 000 zł1 114 m² 736,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1114 m , położona w Gdańsku, w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Opis nieruchomości: przeznaczenie: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Bratki

Gdańsk,pomorskie

32 900 zł393 m² 83,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Działka rod 393 m 2,5 km od Gdańskiej Starówki. Oferujemy odstąpienie prawa do użytkowania działki rod o powierzchni 393 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dębowa

Tuchom,pomorskie

470 000 zł1 169 m² 402,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Tuchomiu przy ul. Dębowej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy i spokoju. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dwie Topole

Kolnik,pomorskie

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną objętą mpzp, o powierzchni 1000 m w miejscowości Kolnik, nr działki 223/19, gmina Pszczółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Południowa

Jagatowo,pomorskie

1 280 000 zł4 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę mieszkaniowo-usługową objętą mpzp o powierzchni 4000 m w miejscowości Jagatowo, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

899 000 zł1 004 m² 895 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działka budowlana 1 003 m | Gdynia Chwarzno-Wiczlino (obręb 0011) opis: numer działki - 120/18 Powierzchnia: 1 003 m (0,1003 ha). Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Żukowo,pomorskie

269 000 zł1 014 m² 265,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Odkryj swój azyl z dala od miejskiego zgiełku, zachowując doskonałą komunikację z Trójmiastem! Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sudomska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł1 050 m² 665,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1050 m w Kiełpinie Górnym! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1050 m , położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kielno

Kielno,pomorskie

189 000 zł1 190 m² 158,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę z bezpośrednią komunikacją do wszystkich najważniejszych destynacji Trójmiasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piaskowa

Góra,pomorskie

199 999 zł1 024 m² 195,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowo atrakcyjną działkę w Górze koło Wejherowa o numerze 35/29, o powierzchni 1024 m2, cieszącą się unikalną lokalizacją ze ścianą lasu. Stanowi to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stężyca

Stężyca,pomorskie

1 099 000 zł4 066 m² 270,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przepiękną działkę budowlaną z pasem zieleni objętą mpzp o powierzchni 4066 m na Kaszubach w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pierwoszyno

Pierwoszyno,pomorskie

568 000 zł805 m² 705,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 805 m (nr 57/208 + mały pas o numerze działki 266) położoną w malowniczym Pierwoszynie, gmina Kosakowo. Idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żółta

Gdynia,pomorskie

1 290 000 zł751 m² 1 717,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - grunt inwestycyjny/zabudowa wielorodzinna, zabudowa bliźniacza, zabudowa usługowa nieruchomość: intensywność zabudowy - do 2,0 wysokość zabudowy - do 12 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cicha

Gościcino,pomorskie

299 000 zł1 400 m² 213,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w urokliwej miejscowości Gościcino! Działka o powierzchni 1400 m położona jest na malowniczym wzniesieniu, z którego rozciąga się przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Żółta

Gdynia,pomorskie

1 290 000 zł753 m² 1 713,15 zł/m²

 

 

 

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Dworcowa

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

1 058 475 zł3 849 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3849 m - Nowa Wieś Lęborska, ul. Dworcowa Przemysł - Usługi - Produkcja | 3 km od centrum Lęborka | Blisko trasy S6 Doskonała inwestycja - idealna lokalizacja dla Twojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kopalino

Kopalino,pomorskie

11 761 000 zł61 900 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy niezwykle atrakcyjnie położoną nieruchomość inwestycyjną w miejscowości Kopalino, obręb Jackowo, gmina Choczewo, województwo Pomorskie. Nieruchomość składa się z dwóch.