dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 022 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1582 m (nr 167/222), położona w Krępie Słupskiej przy ul. Bratkowej. Działka znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 048 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Egiertowo. Egiertowo- wieś kaszubska w Polsce na wschodnich obrzeżach Kaszubskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł6 000 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 6000m2 - Kęsza, gm. Czersk - 11 km od Czerska, w sąsiedztwie lasu Na sprzedaż działka o dużym potencjale, położona w malowniczej miejscowości Kęsza,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 495 m² 197,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1465 m2, położona w Kończewicach. Nieruchomość z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł904 m² 873,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka nad morzem - sobieszewo | 904 m | prestiżowa lokalizacja Są miejsca, które trudno porównać z jakimikolwiek innymi. Wyspa Sobieszewska jest jednym z nich. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł1 320 m² 2 007,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną inwestycję, malowniczo położone domki letniskowe w miejscowości Mieroszyno, oddalone o 2,5 km od Morza Bałtyckiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 148 m² 278,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż Bielkówko Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Bielkówko. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł37 669 m² 98,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: działka znajduję się w miejscowości Glincz w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nowo wybudowane domy oraz działki pod zabudowę mieszkaniową i mieszkaniowo -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum miejscowości Dębnica Kaszubska o powierzchni 0.1568 ha przy ulicy Ks. Antoniego Kani

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł10 638 m² 259,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłaczność wyjątkowa okazja inwestycyjna, dostępna tylko w naszym biurze! Skorzystaj z tej unikalnej oferty i zainwestuj w przyszłość. Lokalizacja - klucz do sukcesu.

Szczegóły ogłoszenia

782 100 zł711 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana z mpzp | Gdańsk Jasień | 711 m | Idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana położona w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł800 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks uzbrojonych działek! Świetna lokalizacja! lokalizacja: kompleks położony jest w Borkowie Kartuskim w gminie Żukowo. Niewątpliwą zaletą miejscowości jest rewelacyjna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 000 m² 116,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna | koleczkowo | ul. Hippiczna | 3000 M atuty nieruchomości działka o powierzchni około 3000 m teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego media.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł925 m² 221,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność tylko w naszym biurze! Przedstawiamy urokliwą działkę na sprzedaż, z aktualnymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego - spełnij swoje marzenia o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 321 m² 127,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: marzysz o budowie domu w cichej, zielonej okolicy? Ta nieruchomość może być idealnym miejscem dla Ciebie! Lokalizacja: zajezierze to spokojna, zielona wieś położona zaledwie około 5.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 003 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w samym Sercu Kaszub! Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1000m2, położone w urokliwej miejscowości Sasino - jedynie 3 km od Morza Bałtyckiego! Sasino to spokojna wioska nadmorska,.

Szczegóły ogłoszenia

7 440 000 zł19 840 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Wiczlino. Działka inwestycyjna, wielofunkcyjna! Dla działki uchwalono następujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego: uchwałą Nr XXVI/549/12 Rady Miasta Gdyni z dnia 19 grudnia.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 605 m² 149,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1605 m, położona w Słuszewie, gmina Gniewino Na sprzedaż działka o powierzchni 1605 m, położona w miejscowości Słuszewo, objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 820 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** tylko U nas! *** Działka 1820 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/9 o powierzchni 1820 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 261 m² 130,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z dala od miejskiego zgiełku, z możliwością zabudowy wśród kilkunastoletnich sosen. Planujesz budowę domu? Nie zwlekaj Bądź pierwszy i wybierz najlepszą. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działek o powierzchni ok. 1000m2 i 1120m2 w miejscowości Jeleńska Huta przy ulicy Kamieńskiej. - kształt: prostokąt, idealny pod zabudowę, - media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł15 300 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 15 300 m2 położona w malowniczej miejscowości Toliszczek zaledwie 3 km od Jeziora Żarnowieckiego, gm. Gniewino, powiat Wejherowski. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 664 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej. Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojący Świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

464 400 zł3 096 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 3096 m, położona w miejscowości Barwik, w gminie Przodkowo Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł895 m² 229,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze! Przedstawiamy urokliwą działkę na sprzedaż, z aktualnymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego - spełnij swoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 006 m² 347,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Atrakcyjna działka w Warzenku (gm. Przodkowo) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1006 m2, położona w malowniczej miejscowości Warzenko, w gminie Przodkowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 873 zł1 400 m² 1 785,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w samym centrum Wejherowa, znajdująca się na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza i Św.Jana. Teren położony jest u zbiegu ulic Św.Jana i Sienkiewicza i będzie.

Szczegóły ogłoszenia

156 599 zł1 051 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

> ostatnia działka dostępna do zakupu < na sprzedaż działka budowlana nr 327/70 o powierzchni 1 051 m , zlokalizowana we wsi Łebno w gminie Szemud. Działka ma wymiary 35 m na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 136 m² 118,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gdzie: wrzeście Powierzchnia: 1136m2 Na sprzedaż działka budowlana w pięknym otoczeniu lasu o powierzchni 1136 m2 w miejscowości Wrzeście, zaledwie 15 minut od Słupska. Przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 299 m² 80,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1299 m , położona w miejscowości Sieroczyn. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę, co pozwala rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 892 m² 137,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - dobra cena. Na sprzedaż działka o powierzchni 2892m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł9 024 m² 116,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości kompleks 3 działek o łącznej powierzchni 9024 m możliwość zakupu pojedynczych działek teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane blisko przystanku pkm Gdańsk Osowa oraz z widokiem na las znajdujące się w miejscowości Chwaszczyno, gmina Żukowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 020 m² 156,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: atuty: - 10 min jazdy autem do wjazdu na Trasę Kaszubską - Jezioro Salino w odległości 400m w linii prostej - Droga dojazdowa drogą publiczną z płyt jumbo -.

Szczegóły ogłoszenia

1 916 750 zł7 667 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 7667 m2 położone w miejscowości Pępowo gm. Żukowo. Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza formy zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 863 m² 76,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 543 m² 100,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka nieopodal Łeby. Na sprzedaż działka 337/31 o powierzchni 1543 m2 położona w malowniczej wsi Szczenurze. Nieruchomość jest lekko nachylona, o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3000m2 w Gniewinie! Działka o numerze 165/3, o powierzchni 3000m2, położona jest w malowniczej wsi Gniewino. Gniewino, osadnictwo o bogatej historii,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij