dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 020 ogłoszeń

350 000 zł913 m² 383,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzialka pod budowe domu jednorodzinnego lub bliźniaka! Działka inwestycyjna! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Rębiechowo (k. Pępowa) w odległości ok 10min od Gdańska Matarni.

Szczegóły ogłoszenia

152 500 zł3 050 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działki rolne o powierzchni od 3050 m2 do 4346m2. Trasa Słupsk - Ustka. Duninówko, mała miejscowość położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Państwa, posiadam na sprzedaż piękną działkę budowlaną, położoną w Jeleńskiej Hucie około 7kilometrów od zjazdu na nową trasę S6 , działka jest płaska, na lekkim wzniesieniu skąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 387 940 zł4 786 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4 786 m , położona w Dobrzewinie (gmina Szemud) - w terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł14 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka o powierzchni 14 200 m (1,42 ha), znajdująca się w miejscowości Mściszewice, w gminie Sulęczyno w samym sercu pięknych Kaszub.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł4 066 m² 233,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przepiękną działkę budowlaną z pasem zieleni objętą mpzp o powierzchni 4066 m na Kaszubach w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł7 310 m² 88,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego Własny staw.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 703 m² 18,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli właśnie szukasz działki poza miastem w spokojnej okolicy idealnej do wypoczynku to zapoznaj się z tą ofertą. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 212 800 zł10 040 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dz iałka inwestycyjna w lokalizacji Kosakowo, z bezpośrednim zjazdem do głównej ulicy Działka w kwadracie - 10 040 m2 Cena za 1 metr wynosi 320 zł Brakp miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie kolejny etap sprzedaży działek na pięknym, rozwijającym się osiedlu! Działki przy ul. Wilków Morskich. Aktualnie ostatnie 3 działki do wyboru. Osiedle z dostępem do jeziora Wysockiego.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 057 m² 160,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka budowlana położona wśród drzew, tworzących.

Szczegóły ogłoszenia

240 640 zł3 008 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: - 200 m do dwóch jezior - w okolicy 5 dużych jezior Kaszubskich - działka zalesiona, w okolicy domki rekreacyjne - woda gminny wodociąg, przyłącze prądu - działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 735 m² 691,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty obok rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa działka do.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł882 m² 1 054,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 882 m położonej blisko Zatoki w Gdańsku-Sobieszewie przy ul. Wiosłowej. Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 441 800 zł16 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Wisłą Królewiecką. To świetna lokalizacja na Twój własny biznes nad samą wodą. Na proponowanej działce idealnie sprawdzi się pole kempingowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego, lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 640 m² 231,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks słonecznych działek w otulinie lasu, pośród ciszy i natury- dobrzewino! lokalizacja: położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 324 000 zł3 537 m² 374,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Idealna pod dom jednorodzinny Powierzchnia: 3537 m miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nr.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł6 500 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dwóch działek rolnych oddzielonych naturalnym rowem melioracyjnym. Atuty Położenie działek przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 004 m² 263,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi! Działka budowlana z mpzp, blisko jeziora i lasu - Dobrzewino! Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko i bezproblemowo rozpocząć budowę wymarzonego domu? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki ewidencyjnej 206/65 o powierzchni 3011 m2, oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako R.RM - tereny rolnicze oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł39 000 m² 56,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna z zabudowaniami i mew Przedstawiam Państwu miejsce o nieograniczonych możliwościach prowadzenia wielu działalności: restauracji, małej gastronomii,.

Szczegóły ogłoszenia

3 940 000 zł7 820 m² 503,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, przylegająca do lasu, działka w Lubiatowie przeznaczona pod zabudowę pensjonatową i letniskową. Maksymalna powierzchnia zabudowy 20%, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 70%,.

Szczegóły ogłoszenia

363 600 zł1 818 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy węźle S6 Kamień, gm. Szemud - 1 818 m usługowo z mpzp Na sprzedaż działka usługowa nr 66/102 o powierzchni 1 818 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

493 600 zł1 234 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tuchom- działka budowlana o pow. 1234m2, położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Wydana decyzja o warunkach zabudowy o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł580 m² 1 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Interesująca działka inwestycyjna w centrum Malborka. Jeśli poszukujesz idealnej działki inwestycyjnej, która łączy w sobie doskonałą lokalizację, różnorodne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł1 027 m² 243,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka w Żarnowcu - 1027 m pod Twój dom lub biznes! tylko U nas! Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć w lesie, nad jeziorem lub. na plaży? Ta działka to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone na Kaszubach, w malowniczej miejscowości Kowalewo, zaledwie 31 minut od Sopotu. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 672 m² 43,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem, machowinko gm. Ustka 249.000,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem. Działka o numerze ewidencyjnym 3 o powierzchni 5672 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

170 500 zł3 100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona Polnica - Sokole k/ Człuchów .Malownicze miejsce, blisko jezior i lasów. pod budowę domu jednorodzinnego Działka ma powierzchnię 3100m2. Warunki wz dla.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł1 279 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przodkowo pow. kartuski. Pięknie zlokalizowana działka pod zabudowę jednorodzinną. Przodkowo duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

323 120 zł1 154 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Czaple(około 10 km od Gdańska)- działki budowlane o pow. 1154m2 oraz 865m2, na ten teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy o następującym przeznaczeniu; - zabudowę mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 937 m² 516,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni 1937 m2, położona w nadmorskiej Karwi. Przedmiotem sprzedaży jest 1/2 udziału w nieruchomości w cenie 1 000 000 złotych. Część terenu- działka.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł13 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkię w Czarnej Wodzie w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wda. Lokalizacja: czarna Woda to malownicza miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 089 m² 357,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1089 m , położona przy ul. Cyprysowej w miejscowości Rokitki, gmina Tczew. Nieruchomość posiada regularny, zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 386 m² 90,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1386 m2, położone w pięknej okolicy, niedaleko jezior : Salino ok. 3 km, j. Czarne ok. 3,5 km, dąbrze ok. 2,5 km i jeziora Żarnowieckiego ok.10.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 103 m² 6 255,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Topowe miejsce! Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji w Trójmieście - w Gdyni Kamiennej Górze, która stanowi eklektyczną.

Szczegóły ogłoszenia

202 500 zł2 700 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2700 m2, położona w miejscowości Nawcz, w gminie Łęczyce, zaledwie 11 km od trasy S6. Lokalizacja: nieruchomości zlokalizowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1490 m2 znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 714 m² 67,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka pod zabudowe z mediami w drodze przy działce i z udziałami.

Szczegóły ogłoszenia

49 480 zł1 237 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Czarne Małe Oferujemy na sprzedaż 8 atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w urokliwej miejscowości Czarne Małe, w gminie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij