dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 020 ogłoszeń

279 000 zł1 000 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Gościcinie - doskonała inwestycja dla Twojego nowego domu! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wymarzone miejsce do życia! Dwie działki budowlane o numerach 1363/13.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 187 m² 117,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niezwykła działka budowlano - usługowa, położona w krainie.

Szczegóły ogłoszenia

3 951 500 zł15 806 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

2 działki o łącznej powierzchni 15 806m2 zakup łącznie lub osobno.   m   m2 Droga dojazdowa: gminna, gruntowa Media: prąd - przy działce woda - (w trakcie załatwiania).

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł4 816 m² 129,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o łącznej powierzchni - 4816 m2 w granicznej wsi , gm.Trąbki Wielkie. Działka położona na obrzeżach wsi , gdzie zaczynają przeważać zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę rod 500 m z domkiem - Chojnice Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 500 m , położona na terenie rod "kolejarz" w Chojnicach. Idealne miejsce na odpoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zaciszne mikro osiedle składające się z 5 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 750 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu dwie działki o powierzchni około 1750 m2 (w trakcie podziału), położone w pobliżu Białogóry. Teren, na którym są położone objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł895 m² 262,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/93 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 430 m² 90,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1430 m , położona w miejscowości Krępsk.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł529 m² 491,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house! Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy - Ostrowo Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 529 m w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

794 400 zł1 986 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Banino w malowniczym miejscu w otoczeniu lasu oraz w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego strumyku stanowiącego granicę działki. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 043 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa, krzemienica, gm. Redzikowo, 128.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 120/2, o powierzchni 3043 m2, blisko morza we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki na sprzedaż - idealne pod dom jednorodzinny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonych w spokojnej i rozwijającej się części Gdańska:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa na trasie Rumia Kazimierz przy drodze nr 100 ( I Dywizji Wojska Polskiego). Do działki prowadzi droga asfaltowa, która łączy się z ul. Dywizji nowo wybudowanym skrzyżowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

248 800 zł1 244 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kamień- wyjątkowo urokliwa miejscowość otoczona lasami i pięknymi jeziorami, położona około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do Gdańska 25km. Pięć działek do wyboru o następujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję działkę budowlaną z szybkim dojazdem do Gdańska - 20km do Śródmieścia. Mam do zaoferowania fantastyczą działkę budowlaną o regularnym kształcie pozwalającym na łatwe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Somonino przy ul. Kasztelańskiej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł875 m² 113,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: odargowo, miejscowość położona w Gminie Krokowa. Odległość do Dębek wynosi jedynie ok 600.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę o powierzchni 1150 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zlokalizowaną przy ulicy Heweliusza w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł8 200 m² 26,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość o powierzchni 8.200m2 w miejscowości Białogarda, w gminie Wicko, powiecie Lęborskim w województwie pomorskim. Działka oddalona o 12km od nadmorskiego kurortu Łeba.

Szczegóły ogłoszenia

1 237 698 zł12 500 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o funkcji mieszkaniowo usługowej, położona w Słupsku przy ul. Gdańskiej. Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest w sąsiedztwie kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł6 300 m² 75,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Połęczyno 5 km od Egiertowa - siedlisko położone na ładnej, ogrodzonej działce o powierzchni 0,63 ha - płaski teren z wieloma nasadzeniami i budynkami do rozbiórki. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sprzedam działkę rolną - Karwieńskie Błoto 381 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł526 m² 1 138,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzień dobry Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Gdańsk dzielnica Olszynka Działka o powierzchni 526m 2 powstanie z podziału działki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł777 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 777 m2, położona w Kiełpinie Górnym na osiedlu domów jednorodzinnych. Uchwalony Plan Ogólny- zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

273 700 zł782 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko w Keller Williams! Działka budowlana w centrum Kwidzyna - ul. Podgórna (nr 421) - 782 m Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 782.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 900 m² 10,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł14 391 m² 26,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja:Wieś Konarzyny w gminie Stara Kiszewa, na terenie otoczonym kompleksem leśnym Borów Tucholskich licznych jezior i terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości bo już.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł547 m² 1 691,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod zabudowę bliźniaczą - Gdynia Bernadowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest na malowniczym osiedlu Bernadowo. W sąsiedztwie centrum miasta i Trójmiejskiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 000 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gardeja 16 km od Kwidzyna Oferujemy do sprzedaży 5 działek z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Oferta dotyczy działki nr70/24 o powierzchni 1.000 m2 Działka w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej położonej w miejscowości Osowo Leśne - gmina Lubichowo.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł969 m² 184,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa w centrum miejscowości Szymbark! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 969 m2 w cenie 179 ty.zł ( do negocjacji) Działka objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł8 814 m² 124,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko U nas! *** Działka 8700 m2 + 114 m2 działka drogowa, z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Lokalizacja - Subkowy | Idealne połączenie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44 959 m² 7,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malowniczo położona działka rolna wśród okolicznych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł6 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania bardzo ładna duża działka nr 144/3 w Ciekocinie przy ul. Żurawiej. W odległości ok. 3 km przepiękne plaże o wyjątkowo drobnym i czystym piasku, bez tłumu turystów.

Szczegóły ogłoszenia

143 895 zł905 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Bydlinie, położonych zaledwie 10 km od Słupska i 10 km od Ustki. Nasze działki znajdują się tuż przy nowo.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 491 m² 147,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu działki położonej w malowniczej miejscowości Kieleńska Huta ( miedzy Szemudem a Kielnem). Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Okolica kameralna, niska.