dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 021 ogłoszeń

1 080 000 zł1 992 m² 542,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa - teren zabudowy usługowej i obiektów produkcyjnych, składów i magazynów lokalizacja/osiedle Działka inwestycyjna położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 012 m² 197,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca, gdzie w ciszy i w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

4 016 000 zł20 080 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną O powierzchni 2,0008 ha W słupsku przy, ul. Inwestycyjnej. Pełne uzbrojenie! idealna lokalizacja! Teren inwestycyjny Płaszewko to ponad 25ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 022 700 zł3 409 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa w sąsiedztwie osiedla jednorodzinnego i Jeziora Tuchomskiego lokalizacja/osiedle Działka zlokalizowana w miejscowości Tuchom, gm. Żukowo w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł26 005 m² 249,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego. Wirtualny spacer po.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł219 023 m² 5,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki o pow. ok. 21 ha, zalesione 18 letnim lasem mieszanym. W 2020 r. wykonano całościowy zabieg czyszczenia późnego co zostało potwierdzone stosownymi decyzjami Nadleśnictwa. Do 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

507 500 zł2 030 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki mieszkaniowo-przemysłowej w Kochanowie przy ulicy Aroniowej. Atuty: - droga dojazdowa utwardzona płytami jumbo -.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 061 m² 75,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowalna w miejscowości Łąg Lipki Górne w Gminie Czersk w powiecie chojnickim. Działka w kształcie prostokąta w wydanymi warunkami na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł567 m² 282,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w urokliwym Nowęcinie przy ul.Wesołej bezpośrednio sąsiadującym z nadmorską Łebą o powierzchni 567 m2. Lokalizacja łączy kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

1 761 900 zł5 873 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna przeznaczona częściowo pod teren zabudowy usług turystyki, usług sportu a częściowo pod teren rolniczy oraz zabudowy zagrodowej. Teren idealny pod restaurację z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 203 m² 91,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę z mediami przy granicy działki i z udziałami w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjno-mieszkaniowa rod o powierzchni 474 m2 z postawionym, murowanym dwu kondygnacyjnym domkiem wielkości (8x4,4 m2) 35 m2. Nieruchomość znajduje się w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z domkiem | Rumia, ul. Rodziewiczówny 4a homfi ma przyjemnoś zaprezentować sprzedaż atrakcyjnej działki na terenie samej centrum Rumi, w spokojnej okolicy dzielnicy Stara.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny - usługowo - mieszkaniowy w Częstkowie gm. Szemud. Świetna lokalizacja: - tylko 2,7 km do węzła i wjazdu na Trasę Kaszubską S6, - działka płaska, - blisko ul. Bór -.

Szczegóły ogłoszenia

442 800 zł1 200 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną (pod budownictwo jednorodzinne) w Chwaszczynie. Działka położona jest w okolicy ul. Klonowej / Jarzębinowej - leży w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł6 141 m² 146,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki inwestycyjne - łebno, gm. Szemud | kaszuby | wz działki Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości Łebno (gmina Szemud), objętych decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł15 800 m² 24,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W propozycji nowego planu ogólnego zaproponowano dodatkową możliwość zagospodarowania działki - ogródki działkowe! lokalizacja: działka położona jest w Redzie przy ul. Wiklinowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 726 m² 641,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie własnego, luksusowego domu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni to ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: gdynia , Mały Kack ulica Olkuska.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł739 m² 121,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Męcikały, w jednym z najbardziej cenionych przyrodniczo regionów Polski - Borach Tucholskich, na terenie Zaborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł3 300 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska, sielsko położona działka budowlana! Lisewiec! Bielkówko! lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Lisewiec - tuż obok Bielkówka. Bielkówko posiada rewelacyjną komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 428 m² 276,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z trzech działek na sprzedaż w Kosakowie, teren graniczący z Rumią przeznaczony jest na działalność uciążliwą dla środowiska: usługi, przemysł,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana-wydane indywidualne warunki zabudowy pozwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym lub przybudowanym. Działka uzbrojona w wodę-.

Szczegóły ogłoszenia

2 275 100 zł22 751 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2,2 ha, użytki łąki, położona bezpośrednio przy lesie. Przeznaczenie - działka nie jest objęta mpzp, - działka w trakcie ustalania drogi dojazdowej. Lokalizacja Teren.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł7 500 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 7500 m położona w malowniczej miejscowości Leśniewo w gminie Puck. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł928 m² 289,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w Szemudzie, w powiecie wejherowskim, przy ul. Na Wzgórzu, o powierzchni 928 m2. (numer ewidencyjny 362/3) media: -prąd przy działce, -wodociąg gminny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 917 m² 469,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Gdynia-chwarzno/wiczlino. Działka w granicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Jeśli cenisz sobie piękno krajobrazu i niepowtarzalny kontakt z przyrodą, ta działka jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł516 m² 3 081,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna, miejska działka o pow. 516 m2 zlokalizowana jest w ścisłym centrum Górnego Wrzeszcza w kwartale pomiędzy ulicami: bolesława Chrobrego, Lilli Wenedy, stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł87 647 m² 6,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka z 70-letnim lasem i bliskością jeziora - idealna na rekreację, siedlisko lub inwestycję! jeśli jesteś spragniony : - ciszy - spokoju - bliskości lasu i jezior -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł10 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowo produkcyjna położona w Cieplewie przy ul. Klonowej. Działka płaska, droga dojazdowa z płyt betonowych. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako upm -.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 175 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Atrakcyjne Działki na Sprzedaż nad Miejskim Stawem w Debrznie Opis Nieruchomości: na sprzedaż oferujemy kompleks 8 niezwykle atrakcyjnych działek nad.

Szczegóły ogłoszenia

110 340 zł1 226 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł28 900 m² 27,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki rolne w Pogódkach - możliwość zakupu osobno lub w całości Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni 28 900 m , położone w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2, położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Jeleńska Huta (gmina Szemud), z szybkim dojazdem do Trójmiasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 006 m² 148,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka mieszkaniowa na sprzedaż w Salinie (około 30 km od Wejherowa), o powierzchni 1006m2. Nieruchomość idealna dla miłośników aktywnego wypoczynku w otoczeniu natury. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 080 m² 323,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Jantarze - tylko 2 km od morza! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1080 m , położona przy ul. Spokojnej w Jantarze - spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł14 550 m² 44,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14550 m2 w tym ( rola stanowi 9327 m2 , w część budowlana oznaczona w mpzp mnu - pod zabudowę jednorodzinną i usługową ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 346 m² 2 228,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną, atrakcyjna lokalizacja lokalizacja/osiedle Działka z widokiem na morze! Ofertą sprzedaży jest działka położona w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 378 m² 246,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1378m2 w miejscowości Koleczkowo, gmina Szemud. Teren niezadrzewiony, wyrównany, delikatnie nachylony w kierunku południowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł17 598 m² 107,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 1,76 ha z magazynem | ul. Korytybska | spokojna okolica | mpzp Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 17 598 m położona przy ulicy Korytybskiej, działka ewidencyjna nr 24.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane w Będźmierowicach w gminie Czersk w powiecie chojnickim Teren nieogrodzony i nieuzbrojony częściowo porośnięty drzewami. Dojazd droga gminna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij