dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 020 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka mieszkalno-usługowa w Miejscowości Kołczygłowy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 495 m² 186,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestrzenną działkę o powierzchni 1 495 m2, znajdującą się w miejscowości Suchy Dąb na ul. Gdańskiej. to spokojna i malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 214 m² 118,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malownicza działka w drugiej linii brzegowej! Marzysz o domu, z którego tarasu rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Leźno gm. Żukowo o powierzchni 802 m2. Przeznaczenie działki wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł5 665 m² 63,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka znajduje się w strategicznej lokalizacji, z dogodnym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych, w tym bliską odległością od autostrady A1 oraz drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł12 521 m² 359,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 003 m² 39,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj wyjątkową ofertę działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 200 m² 214,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budownictwo wielorodzinne W skowarczu Unikatowa oferta, bardzo dobrze położona działka w Skowarczu, ul. Słoneczna, blisko ul. Gdańskiej. Zaledwie kilkanaście minut od Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Szymańczuk nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w doskonałym miejscu do życia.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 241 m² 249,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Sławoszynku - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Opis nieruchomości: powierzchnia: 1241 m Lokalizacja: sławoszynko, spokojna miejscowość blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł4 252 m² 65,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 4252 m2 częściowo zadrzewioną samosiejkami, położoną przy głównej drodze w miejscowości Strzelino, gm. Redzikowo,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: * działka na planie prostokąta * doprowadzone przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł967 m² 279,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 967 m , położonej w miejscowości Banino (gmina Żukowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł4 100 m² 585,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej, obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Biuro nie pobiera prowizji od kupującego! Opis nieruchomości Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie działkę o powierzchni 1002 m w miejscowości Gnieżdżewo! Jest to doskonała propozycja pod budowę domu jednorodzinnego dla osób ceniących spokojne, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 064 m² 128,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta dostępna W pepper house! Cena działki 265 000 zł. netto (brutto 325 950zł.) ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - prawomocne pozwolenie na budowę, - gotowy projekt domu dwulokalowego (bliźniak), -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44 900 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rolno-budowlana - Podole Małe, gm. Dębnica Kaszubska, powiat słupski. Dla terenu części nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budowy 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 260 m² 127,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta W naszym biurze Piękna, słoneczna działka blisko jeziora i lasu w malowniczej miejscowości kobylasz D Z I A Ł K A : Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 296 m² 160,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 986 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bezterminowa wz absolutny rarytas! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4986 m , z własną drogą dojazdową oraz bezterminowymi warunkami zabudowy na budowę dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Daniel Zawadzak   Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje: działka rekreacyjna, położona w bardzo malowniczej okolicy lasów oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł4 891 m² 449,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko morza, władysławowo Na sprzedaż działka o powierzchni 4891 m2, położona w malowniczej okolicy Władysławowa, w pobliżu ul. Bohaterów Kaszubskich.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł89 431 m² 117,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała inwestycja pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna! malowniczo położona nieruchomość - piękna natura - świetna komunikacja! działka: na sprzedaż malowniczo położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m2, położona w województwie pomorskim w gminie Stężyca w miejscowości Nowa Wieś. Przez działkę przebiega linia średniego napięcia.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł4 500 m² 33,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie nad samym jeziorem oraz bliskość terenów leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł21 622 m² 87,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja w sercu Kaszub - działka pod usługi turystyczne tuż przy jeziorze Kłodno Jeśli marzysz o prowadzeniu klimatycznego pensjonatu, kameralnego hotelu lub kompleksu rekreacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

20 536 850 zł111 010 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod kompleks produkcyjno-usługowy W gościcinie 19 131 m powierzchni użytkowej teren 11 ha mpzp doskonała lokalizacja blisko S6 I A1 Działka | Doskonała lokalizacja | Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł1 017 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1017 m2, położona w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Idealne miejsce na budowę domu, bardzo dobra lokalizacja, dojazd do nieruchomości gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł6 180 m² 4 045,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna 6.180 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na Mierzei Wiślanej - przy głównej trasie Krynica Morska-Piaski. Nieruchomość to teren inwestycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł993 m² 654,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka przy lesie! Gdynia Wiczlino! lokalizacja: wiczlino to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku, ale jednocześnie ceniących sobie dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł1 686 m² 235,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana w Sasinie 5km od piaszczystej plaży! Przeznaczenie działki to 1 mn,U teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej. Działka uzbrojona, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie każda przestrzeń ma potencjał, by stać się czymś więcej niż tylko miejscem pod budowę. Ta działka daje rzadkie dziś połączenie poczucie prywatności, uporządkowane otoczenie i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 700 m² 114,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki pod zabudowę w pięknym miejscu niedaleko Gdańska? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! W urokliwej miejscowości Czapielsk, w sąsiedztwie Jezioro Łapińskie, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł922 m² 292,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 922 m2, położona w malowniczej miejscowości Orle (gmina Wejherowo), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1100 m2 - Parchowo, kaszuby Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m2, położona w malowniczej miejscowości Parchowo na Kaszubach, w otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł1 147 m² 299,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Malownicza i świetnie zlokalizowana działka w Borkowie w gminie Żukowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł4 800 m² 67,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka budowlana 4800 m w otoczeniu lasów - Kobysewo gm. Przodkowo woj. pomorskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 4800.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł828 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący się.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 700 m² 134,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na Sprzedaż: działki Budowlane w Malowniczym Pomlewie Idealne pod Twój Wymarzony Dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do natury i miasta?.