dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 020 ogłoszeń

137 121 zł1 613,19 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana w miejscowości Trzepowo w gminie Przywidz, powiat gdański. Nieruchomość o powierzchni 1613 m2 jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł12 992 m² 346,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Chwaszczynie! działka budowlana położona 14 km od Gdyni w miejscowości chwaszczyno. Lokalizacja: chwaszczyno znajdują się w gminie Żukowo. To bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł78 314 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna- siedliskowa o powierzchni 78.314 m2 (7,831 ha) położona w Miłowie, gmina Przywidz. Nieruchomość o zróżnicowanym kształcie : płaska i w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki położone w miejscowości Nowa Karczma, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o wybudowaniu domu nad morzem? Zapraszam zatem do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w Pierwoszynie, około kilometra w linii prostej o morskiego brzegu!.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł10 426 m² 27,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna na obrzeżach miasta Miastko Czy marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 451 m² 137,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana 1 451 m - Wdzydze Tucholskie (gm. Karsin) Marzysz o własnym domu, w otoczeniu natury, w pobliżu malowniczych jezior, a jednocześnie z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

886 000 zł1 772 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: działka położona w spokojnej, lecz jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Rumi. Zgodnie z obowiązującym mpzp, nieruchomość może być zabudowana domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł822 m² 71,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 9 działek budowlanych - Żychce, blisko jeziora Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grand estates ma niebywałą przyjemność przedstawić Państwu: atrakcyjną działkę budowlaną 850 m - Jankowo Gdańskie! Spokój, świetna komunikacja, idealne miejsce pod Twój dom! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 170 m² 299,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (wydana decyzja o warunkach zabudowy) o powierzchni 1170 m2, położona w miejscowości Czapielsk, na rozbudowującym się osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 266 m² 110,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1266 m Sieroczyn k. Człuchowa spokojna okolica! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1266 m , położona w urokliwej miejscowości Sieroczyn,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy - położoną w Połęczynie - gm. Somonino! Nieruchomość przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 023 m² 342,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

0% prowizji dla kupującego! działka budowlana 1023 m W bojanie objęta mpzp lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdyni. Klimatyczna wieś kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 801 m² 41,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana przy ulicy Kwiatowej w Zielinie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować cztery atrakcyjne działki budowlane położone w Gołębiewie Wielkim, w gminie Trąbki Wielkie. To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana. Usadowiona w miejscowości Miszewko, działka uzbrojona, idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję! Nieruchomość usytuowana w okolicy domów jednorodzonych.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł1 100 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni od 1103 do 1481 m , położone w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Otomino w gminie Żukowo.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł359 m² 153,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro akm nieruchomości posiada do sprzedania działkę budowlaną w miejscowości Jakubowo. Działka zlokalizowana jest ok. 9 kilometrów od miasta Prabuty. Działka ma powierzchnię 359m2. Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z gotowym projektem domu nad Morzem. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1285 metrów kwadratowych położona w miejscowości Karwieńskie Błoto I, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł988 m² 708,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w świetnej lokalizacji, blisko lasu, pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą! Doskonała propozycja inwestycyjna. Nieruchomość położona jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu zielonej działki w leśnym otoczeniu w Kamienicy Szlacheckiej na Kaszubach. Działka częściowo budowlana np. pod agroturystykę! Do jezior Raduńskich zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

132 254 zł1 486 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl pod samym lasem - 500m od jeziora! Marzysz o porannej kawie z widokiem na ścianę lasu, gdzie jedynym sąsiadem za płotem jest natura?.

Szczegóły ogłoszenia

66 900 zł2 191 m² 30,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta sprzedaży działki z warunkami zabudowy - idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 097 m² 350,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 546/6 - ostatnia dostępna W tej lokalizacji Na sprzedaż ostatnia dostępna działka z atrakcyjnego kompleksu gruntów położonych w nadmorskiej miejscowości Jantar, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 100 m² 327,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 300 M od jeziora 1100 m2 powierzchni | Kształt prostokąta | Teren płaski | Woda przy działce | 300 m do Jeziora Tuchomskiego | Szybki dojazd do Gdyni | Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 089 m² 298,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Połczyno Bis ul. Zachodnia Wyjątkowa działka budowlana o pow. 1089 m położona w malowniczym Połczynie Bis, miejscowości oddalonej zaledwie kilka minut od brzegu Zatoki Puckiej (ok. 300.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 863 m² 76,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 311 m² 480,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka z dobrym dojazdem do Trójmiasta- kosakowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Kosakowie w niedalekiej odległości od Gdyni. Zaletą niewątpliwie jest bliski.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 391 m² 150,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o domu w ciszy i zieleni, to miejsce jest dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 391 m , położona w miejscowości Barwik (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt