dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 022 ogłoszenia

360 000 zł1 642 m² 219,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 692 m² 100,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy idealna dla osób poszukujących bliskości natury, spokoju. A także dla osób, które szukają nieruchomości wyróżniającej się potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł1 985 m² 473,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka nie ist. Uwaga: działka 1985m2 znajduję się bezpośrednio przy lesie, posiada wydane pozwolenie na budowę, warunki zabudowy, przeprowadzone badania gruntu a prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: - działka w obrębie Nowa Wieś Przywidzka, gmina Przywidz o numerze 75/9 o powierzchni 2 052 m2; - kształt działki regularny prostokąt o wymiarach: szerokość około.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 400 m² 320,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka niemalże na granicy Gdańska. To teren dla osób, które ceną sobie przestrzeń, bliskość natury z jednocześnie bardzo dobrym dojazdem do wszystkich wygód miasta. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę usługową w Kochanowie przy ulicy Aroniowej. Atuty: - droga dojazdowa szutrowa - lokalizacja blisko S6 -.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 700 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1700m2, położoną w miejscowości Skowarcz przy ulicy Ziołowej wraz z gotowym projektem domu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł13 700 m² 25,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka na skraju borów tucholskich Działka rekreacyjna na skraju lasu | Powierzchnia 13 700 m | Bezpośrednie sąsiedztwo lasu | | Bliskość Jeziora Lubickiego | Serce Borów Tucholskich |.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 069 m² 96,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3069 m położona w malowniczej miejscowości Borcz, gmina Somonino, w sercu Kaszub. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 32 działek budowlanych położonych w malowniczej i spokojnej części Łapina Kartuskiego w otoczeniu lasów oraz terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 001 m² 879,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1001 M Z pełnym uzbrojeniem - mosty, ul. Wichrowa Regularny kształt | 7 km do Gdyni | Bliskość bazy sportów wodnych w Rewie i Mechelinkach | Kanalizacja i prąd na działce |.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 176 m² 154,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o metrażu 1176 mkw., położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Załakowo,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom jednorodzinny 10 km od gdańska - las, jezioro I cisza. Lokalizacja: niestępowo to miejscowość idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż unikatową działkę położoną w gminie Parchowo, miejscowości Karłowo z widokiem na jezioro Mausz. Działka w kompleksie innych działek, z wewnętrzną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł26 000 m² 12,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka leśna ze zdrowym drzewostanem iglasto - liściastym położona w Zdunowicach w gminie Sulęczyno. Niedaleko jeziora. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, posiadam na sprzedaż dwie działki rolne z wydanymi decyzjami o warunkach zabudowy na budowę łącznie sześciu domów mieszkalnych. Działka zlokalizowana w Kobysewie, zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 122 m² 122,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 2 działki budowlane uzbrojone w wodę - w gm. Sulęczyno, a dokładnie w miejscowości Kistowo - w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w klimatycznym Junoszynie przy ul. Słonecznej w otoczeniu lasu, ciszy i zaledwie kilka minut od nadmorskiej plaży. - 720 m w.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł375 m² 6 933,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna w samym sercu Gdańska - idealna pod butikowy projekt premium. Na sprzedaż unikalna działka położona w ścisłym centrum Gdańska, zaledwie kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

117 392 zł1 276 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Białachowie - wieś kociewska, woj. pomorskie Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu trzy wyjątkowe działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 379 m² 245,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: - działka budowlana - nr ewidencyjny 112/1 powierzchnia 1 379 m2, obręb Kłodawa, gmina Trąbki Wielkie; - nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta dokładne wymiary na.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł1 469 m² 1 599,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Największym atutem działki jest lokalizacja - bliskość drogi ekspresowej S6 (około 500 m) oraz przystanku pkm Kiełpinek (około 300 m). Dane charakterystyczne: 1. Ilość lokali mieszkalnych - ok. 20 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł795 m² 1 383,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka idealna dla małego dewelopera! Dane charakterystyczne: 1. Ilość lokali mieszkalnych - 12 2. Pum - ok. 650 m2 3. Pow. działki - 795 m2 Stopień zaawansowania prac projektowych: 1. Analiza.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 374 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 000 m² 274 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000 m pod zabudowę jednorodzinną - 274 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 000 zł50 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży teren składający się aktualnie z dwóch działek o łącznej powierzchni ok. 50 000 m.kw. zlokalizowany w prężnie rozwijającym się obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 014 m² 272,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1014 m pod zabudowę jednorodzinną - 276 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1014 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 002 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowości Brudzewo (gmina Puck), w bezpośrednim sąsiedztwie Puszcza Darżlubska. Numer działki: 46/32.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka z pięknym widokiem 840 m - Barłomino | Warunki Zabudowy | 1km od Trasy Kaszubskiej-Szybki dojazd do Trójmiasta Na sprzedaż urokliwa działka budowlana położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 208 zł4 792 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikatowej działki położonej w miejscowości Kamień ( gm. Szemud ) o powierzchni aż 4792 m2. Działka w Kamieniu to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 274 m² 109,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w miejscowości Szczenurze, niedaleko Łeby w województwie pomorskim. Lokalizacja: szczenurze miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 168 000 zł5 210 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa w Gdyni Chwarzno-Wiczlino, składająca się z dwóch działek budowlanych sprzedawanych wyłącznie w pakiecie. Łączna powierzchnia terenu to.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł1 147 m² 1 368,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowo-mieszkalna o powierzchni 1147m w centrum Pruszcza Gdańskiego. Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 204 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w miejscowości Szczenurze, niedaleko Łeby w województwie. Lokalizacja: szczenurze miejscowość położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 476 m² 331,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka, o pow. 1476 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Warzenko ul. Pogodna, dz. nr 103/25 obręb 0013. Wyjątkowa działka dla osób ceniących spokój i prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 013 m² 272,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1013 m pod zabudowę jednorodzinną - 276 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1013 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

164 280 zł2 738 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Eastate prezentuje Państwu działkę przemysłową przeznaczoną pod zabudowę produkcyjno-usługową, położoną w miejscowości Wicko, 10km od Łeby. Lokalizacja: wicko (woj. pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

592 280 zł9 879 m² 59,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Eastate prezentuje Państwu trzy działki przemysłowe przeznaczone pod zabudowę produkcyjno-usługową, położone w miejscowości Wicko, 10km od Łeby. Lokalizacja: wicko (woj. pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł214 000 m² 15,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedyna taka działka na Kaszubach, własne jezioro, grunty las. Działki wraz z jeziorem zlokalizowane w Podjazach wsi kaszubskiej, położonej w powiecie kartuskim w gminie Sulęczyno.

Szczegóły ogłoszenia

7 452 500 zł13 550 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny nad morzem - Dębina, gmina Ustka Oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 13 550 m , objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.