dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 020 ogłoszeń

181 260 zł1 007 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przestrzeń która gwarantuje spokój i sielski klimat - Wyłącznie w naszej ofercie! Do wyboru zostały 3 działki o różnym położeniu! 119/14 ma powierzchnię 1316m2 119/16.

Szczegóły ogłoszenia

119 999 zł1 832 m² 65,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu niezwykle atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Wicko, niespełna 10 minut drogi od Łeby jednego z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz cudownego miejsca do relaksu i zabaw z rodziną? A może miejsca do samotnego spędzania czasu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł1 441 m² 469,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane na sprzedaż - Kokoszki Dla zainteresowanych istnieje możliwość przygotowania terenu - na życzenie Kupującego może zostać przeprowadzone wykarczowanie lasu, co znacząco ułatwi.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł3 000 m² 27,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, działka siedliskowa Wodnica Kolonia, gm. Ustka, powiat słupski, cena 82.000,- PLN Na sprzedaż działka siedliskowa z możliwością zabudowy zagrodowej lub rekreacyjnej, która powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 086 m² 160,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1086 m2, położona w Przetoczynie, w powiecie wejherowskim. Nieruchomość objęta mpzp - mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 043 m² 699,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo dobrze nasłoneczniona działka w Gdańsku. - pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub - pod zabudowę bliźniaczą. Przeznaczenie 001 m/u31 zabudowa mieszkaniowo-usługowa -.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 864 m² 42,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna z zabudową gospodarcza położona w miejscowości Kowalewice (gmina Miastko). Atuty duża.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł5 946 m² 65,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki : nieruchomość niezabudowana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położoną w miejscowości Gałęzinowo, gm.Redzikowo, pow.słupski. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł1 221 m² 294,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atuty: *bliskość jeziora *widok i otoczenie przyrody *dobra dostępność komunikacyjna *rozwój infrastruktury *potencjał inwestycyjny lokalizacja: działka nr 234 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 386 m² 132,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości! Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1400 m2 i 985 m2 położone w miejscowości Węsiory.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 14.900 m2 w Karwieńskich Błotach Pierwszych. Działka położona w pierwszej i drugiej linii zabudowy, jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 920 m² 520,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o łącznej powierzchni 1920m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną / bliźniaczą położona blisko lasu z możliwością wybudowania 4 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł8 669 m² 156 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Świetna oferta sprzedaży działki w Chwaszczynie ul. Polna Działka z wieloma możliwościami zagospodarowania w dobrej cenie. Powierzchnia 8 669 m2, działka płaska, z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł12 000 m² 119,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz ciszy i relaksu w fenomenalnym ogrodzie przy lesie? Nie szukaj dalej, ta oferta jest dla Ciebie. Atuty nieruchomości: - 1,2 ha powierzchni działki, - zadbany ogród z niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 019 m² 49,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: żukowo - miasto nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim. Zaliczane do aglomeracji trójmiejskiej.Bardzo dobry dojazd do Gdyni, Gdańska i Sopotu. Do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

749 400 zł2 498 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uzbrojona, słoneczna działka 5 minut spacerkiem od Jeziora Tuchomskiego - Warzenko Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, na obrzeżach Trójmiasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 173 850 zł1 381 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pośrednik odpowiedzialny, numer licencji 438 Polecamy do sprzedaży działkę gruntu, położoną w Rewie, wiosce rybackiej w Gminie Kosakowo. Działka jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 576 m² 50,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem, machowinko gm. Ustka 179.000,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem. Działka o numerze ewidencyjnym 2 o powierzchni 3576 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 626 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz działki z potencjałem w spokojnej i malowniczej okolicy? Blisko morza, jeziora zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 727 m² 75,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oryginalna działka budowlana na skraju wsi Zaleskie (trasa Ustka-Darłowo) ok. 10 km od an zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową w układzie wolnostojącym lub.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł367 m² 1 498,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu jedną z niewielu działek budowlanych dostępnych w dzielnicy Dąbrowa. Powierzchnia: 367m2. Kształt: nieregularny, jednak umożliwiający posadowienie domu o pow.190m2.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 001 m² 124,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z warunkami zabudowy | Bielawki | gm. Pelplin Na sprzedaż kompleks 15 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w spokojnej i malowniczej miejscowości Bielawki, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa, objęta mpzp. Teren zabudowany, budynek produkcyjno usługowy z częścią biurową, w stanie surowym otwartym, o powierzchni ok 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

102 700 zł1 027 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** tylko U nas! *** Działka 1027 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/1 o powierzchni 1027 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

106 740 zł1 186 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

212 280 zł1 769 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Otomino ul. Zrzeszeńców Lokalizacja: kupując tę działkę zapewnisz sobie komfort mieszkania w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na panoramę Żukowa. Działka położona jest na południe.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł1 762 m² 271,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Kopalino, ul. Jeziorna. Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 117/4, położona w malowniczej miejscowości Kopalino, gmina Choczewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł12 000 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Potęgowie pod zabudowę przemysłowo- usługową. Przedmiotem oferty jest działka opisana.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł49 000 m² 94,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 49 000m2 położona w malowniczej okolicy, które stanowią prywatny las oraz polany. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 127 m² 87,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Idealna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 992 m² 128,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka z możliwością zabudowy położona zaledwie 300.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 440 zł10 662 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki siedliskowe blisko morza - Gdańsk Sobieszewo Na sprzedaż wyjątkowe działki siedliskowe położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Gdańska - na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1694 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej miejscowości Żelichowo, blisko miejscowości nadmorskich. Jest to wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

205 200 zł1 026 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość usytuowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł554 m² 1 227,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: osowa to modna i świetnie rozwijająca się dzielnica Gdańska położona zaledwie 10 km od ścisłego centrum miasta. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta pozwala na bezproblemowy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 052 m² 1 139,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzień dobry Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Gdańsk dzielnica Olszynka Działka o powierzchni 1052 m2 usytuowana jest na terenie płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,74 ha (17400 m2), płaska , nieogrodzona, droga dojazdowa płyty jumbo. Nieruchomość położona w Moście Błota, gmina Puck. Porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

140 140 zł1 001 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o powierzchni od 1001 m2 do 1224 m2 w Rokocinie. Biuro Nieruchomości Apartament przedstawia działki budowlane z pięknym widokiem w malowniczym Rokocinie na osiedlu za.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij