dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 022 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta w przygotowaniu. Piękna działka z widokiem na las! Działka 1356 m2 Nr Działki 17/22 Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębogórze. Lokalizacja gwarantuje doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł13 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 13 500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł2 395 m² 2 150,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk Jasień | Kompleks 2395 m | Mieszkaniowo-Usługowa Zainwestuj w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Prezentujemy unikatowy kompleks trzech działek - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 099 m² 395,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp w spokojnej i zielonej części Bojana- idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, która marzy o własnym domu z ogrodem, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 425 000 zł17 625 m² 251,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w Gdańsku w dzielnicy Olszynka. Działka płaska o powierzchni 1,7625 ha. Nr działki 35 kształt ściętego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/1 o powierzchni 2 158 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 501 m² 105,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. W sprzedaży atrakcyjnie położona działka budowlano-usługowa w Nowej Wsi. Lokalizacja: nowa Wieś -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Czaple, gmina Żukowo Numer działki: 194/84 Powierzchnia: 970 m Lokalizacja: czaple, gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie Atuty nieruchomości Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł20 800 m² 21,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,088 ha, zlokalizowana w miejscowości Wicko, powiat lęborski, woj. pomorskie. Nieruchomość składa się z 3 działek rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 043 m² 344,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej pod lasem na Kaszubach, w miejscowości Lniska. Działka nr 196/83 w obrębie Leźno, gmina Żukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł1 700 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki inwestycyjne położone w nadmorskiej miejscowości Dębina (gm. Ustka) przy ul. Willowej i Jodłowej. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko gruntu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

176 502 zł1 279 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, włynkowo, 1279m2, 176 502,- pln. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1279 m2, położoną we Włynkowie, w gminie Redzikowo, powiat słupski.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 200 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 940 m² 35,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 9940 m 2 położona opodal ul. Syrokomli, 2km od centrum Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł13 133 m² 137,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Niezwykle wyjątkowa działka na sprzedaż! Sielski raj z własnym lasem, stawami i bajkowym klimatem. Są miejsca, które już od pierwszego spojrzenia zapadają w serce. Ta działka to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł1 290 m² 720,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 1290 m2 zabudowanych dwoma domkami letniskowymi. Sprzedaż dotyczy całości. Nieruchomość świetnie utrzymana, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa o powierzchni 800 m w Chwaszczynie, położona w otoczeniu lasu. Przedstawiamy Państwu działka o powierzchni 800 m , położona w Chwaszczynie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 208 m² 76,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowoście Wrzeście. Działka o powierzchni 5209 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną! Lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 500 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: działka budowlana 1000m przy lesie - Łąg Kolonia, gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł1 574 m² 494,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana przy ul. Jagatowskiej w dzielnicy Maćkowy. Link do lokalizacji: Położona w kameralnym miejscu - na końcu ślepej uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 301 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki z doskonałym dojazdem do Gdańska, położone w malowniczym Piaskowcu w gminie Ostaszewo. Lokalizacja: działki położone są w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

603 250 zł2 409 m² 250,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 2409 m w zacisznej okolicy , w Nowęcinie , przy ul. Jeziornej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Unikalna działka z potencjałem widoku na morze - Kamienna Góra, gdynia. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej, niezabudowanej działki budowlanej zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

593 060 zł9 124 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 9124 m - w otoczeniu natury, z możliwością zabudowy mieszkaniowej i gospodarczej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9124.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 043 m² 574,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Czy poszukujesz miejsca, w którym możesz spędzać wolne chwile, a do tego rozkoszować się pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł1 792 m² 199,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które daje Ci także możliwość prowadzenia biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł916 m² 981,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 275/67 obręb 0016 Straszyn, o powierzchni 916 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w przy ulicy Chabrowej 1 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł8 372 m² 955,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1057 m2 ( z pozwoleniem na budowę ) położona w Piaśnicy Wielkiej w gminie Puck. Pozwolenie zezwala na postawienie budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe położone w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, niezagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

70 400 zł880 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Gwieździn (gmina Rzeczenica, woj. pomorskie). Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł9 228 m² 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, duża działka budowlana w miejscowości Kielno gmina Szemud w pobliżu drogi Kielno-Szemud w spokojnej okolicy w pobliżu lasu. Drogą asfaltową ok 1,5 km do wjazdu na S6.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł10 332 m² 93,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycję! tuż przy drodze krajowej nr.91! DZIAŁKA Z PROJEKTEM BUDOWY 3 HAL O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 3000 M2! LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 961 m² 127,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1961 m Kiełpin k. Człuchowa | mpzp zabudowa rezydencjonalna | pełne uzbrojenie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1961 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł1 745 m² 326,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz wyjątkowej działki pod budowę wymarzonego domu, zatrzymaj się, nie musisz szukać dalej! Przede wszystkim bezpieczny zakup. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł10 000 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod hale magazynowe. Rejon ul. Budowlanych i Przyrodników. Mpzp na tym terenie dopuszcza: strefa 41 - produkcyjno-usługowa pow. zabudowy - 50% pow biolog. czynna - 20%.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1087 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

137 460 zł948 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży siedem działek budowlanych o powierzchniach od 948 m2 do 1000 m2, położone we wsi Skrzeszewo Żukowskie znajdującej się w odległości ok. 8 km od Żukowa, ok. 10 km do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij