dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 154 ogłoszenia

23 567 890 zł41 600 m² 566,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednio od właściciela okazja inwestycyjna: 4,2 ha gruntów W sercu metamorfozy gdańska bezpośrednio przy inwestycji ferberianum.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Starzyno ul. Brzozowa (odległość ok. 400 m od ściany lasu, odległość ok. 12 km do Pucka, ok. 11 km do Władysławowa, ok. 950 m od głównej ulicy Żarnowieckiej (relacji Puck - Krokowa), 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł3 247 m² 538,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana, zlokalizowana na granicy Barniewic i Gdańskiej Osowy, na której może powstać osiedle bliźniaków. Działka składa się z 4 mniejszych, wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Atrakcyjne działki budowlane w Malborku przy ul. Kasztanowej jedyne 99 000 zł! Na sprzedaż oferujemy kilka prostokątnych działek budowlanych położonych w spokojnej i rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł1 012 m² 187,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1012 m , położona w spokojnej, malowniczej części miejscowości Barłomino, przy ul. Potokowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowana na granicy Barniewic i gdańskiej Osowy. Działka: działka budowlana, przeznaczona pod budowę jednorodzinną/bliźniaczą, jest płaska i o.

Szczegóły ogłoszenia

273 700 zł782 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko w Keller Williams! Działka budowlana w centrum Kwidzyna - ul. Podgórna (nr 421) - 782 m Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 782.

Szczegóły ogłoszenia

1 314 450 zł8 763 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy dwóch działek o łącznej powierzchni 8.763 m2 położonych w obszarze usługowo-mieszkalnym, w sąsiedztwie firm i zakładów usługowych. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30 647 m² 6,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Klienci, sprzedam grunt rolny łiv łąki trwałe o powierzchni 3,0647 ha przeliczeniowych 1,8388 ha w Redkowice, gmina Nowa Wieś Lęborska, powiat Lęborski, województwo pomorskie. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 061 m² 94,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka Perlino, gm. Gniewino Na sprzedaż działka o powierzchni 1061 m , położona w urokliwej miejscowości Perlino,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 054 m² 188,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Barłomino - zaledwie 3 km od Luzina. To doskonała propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 980 m² 151,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz zabudowę letniskową o powierzchni 2980 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną o wyjątkowej lokalizacji - 4 km od morza, objętą miejscowym planem zagospodarowania terenu o symbolu 3.25.MN/U, położoną w Karwieńskich Błotach.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 027 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta obejmuje malowniczo położone i nasłonecznione działki w Słajszewie 8/5 (1029 m2) oraz 8/6 (1027 m2). Przeznaczenie: tereny lokalizacji budynków.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1100 m , oznaczoną numerem 28/34, położoną w miejscowości Smołdzino przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł15 588 m² 56,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 1,56 ha | działka budowlana ze stawem 0,40 ha | przerębska huta 35 min od Gdańska kluczowe atuty Rzadkie połączenie: duży, regularny teren + naturalny staw.

Szczegóły ogłoszenia

329 331 zł3 020 m² 109,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

232 872 zł3 020 m² 77,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

384 752 zł1 507 m² 255,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

232 872 zł3 020 m² 77,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

427 385 zł1 507 m² 283,60 zł/m²

 

 

 

 

 

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka gruntu o powierzchni 17 000 m 2 położona przy ul. Szczecińskiej w Kobylnicy, przy granicy ze Słupskiem, bezpośrednio przy drodze nr 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł42 000 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna działka w miejscowości Przewóz, w gminie Studzienice, w województwie pomorskim. Powierzchnia ponad 42 000m2 z wydanymi warunkami zabudowy na 16 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł910 m² 1 758,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 910 m2 w mieście hel. Opis: idealna działka na budowę domu lub małego pensjonatu. Doskonała lokalizacja. Bliskość plaży zatoki puckiej i centrum Helu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł1 815 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miasto hel ul. Wydmowa. Lokalizacja doskonała, bliskość plaży zatoki puckiej i centrum Helu, przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym, w spokojnej i cichej części miasta. Przedmiot oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

84 927 zł3 002 m² 28,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 026 m² 213,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Włynkówko, ul. Rumiankowa 1026 m | zabudowa jednorodzinna | 1/4 udziału w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł2 758 m² 61,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, wyjątkowa działka w malowniczym miejscu Sypanica. Ta działka to doskonałe miejsce dla osób pragnących mieć swoje własne miejsce blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

4 500 000 zł4 000 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: ok. 4000 m (działka przed podziałem) Forma własności: własność Infrastruktura: dostępne są wszystkie elementy infrastruktury miejskiej (dostęp do drogi, woda, kanalizacja, ee,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, piękna działka w miejscowości Gminnej. Szerokość działki 25 m. Linia brzegowa ok. 28m. Udzielona została promesa na dostarczanie energii.

Szczegóły ogłoszenia

66 900 zł7 500 m² 8,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, działka z perspektywą pod zabudowę. Zlokalizowana przy drodze asfaltowej, świetny dojazd do działki. Prąd przy działce. Udzielona została.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł2 977 m² 2 348 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości gruntowej wraz z pozwoleniem na budowę w mieście hel. Chcesz poznać szczegóły - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

130 574 zł3 001 m² 43,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

601 911 zł3 007 m² 200,17 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 200 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż działki budowlane w Sztutowie o powierzchni 1200m2 i 1228 m2, położone w malowniczej miejscowości Sztutowo, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł239 m² 60,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł11 001 m² 381,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio działkę nr ewid. 404/2 przeznaczoną pod produkcję i usługi położoną w Gdańsku (dzielnica Kokoszki, obręb Bysewo). |Nieruchomość| - Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł13 156 m² 53,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio nieruchomości gruntowe oznaczone jako działki nr   położone w miejscowości Salino (gm. Gniewino). |Nieruchomość| - Łączna powierzchnia działek.

Szczegóły ogłoszenia

59 901 zł900 m² 66,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki budowlane nad jeziorem przy pałacu! - W trakcie uzbrojenia! - ujęte w cenę zakupu. Atrakcyjna lokalizacja! Działka budowlana objęta.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł9 977 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny, budynek gospodarczy wraz z wiatą w nowej zagrodzie rolniczej. Warunki zabudowy: wielkość powierzchni zabudowy.